• všechny

nenakupovat

Reakce obchodu Splaváček

Dobrý den, velice nás mrzí jakákoliv nespokojenost zákazníka, u zboží jsme ale měli uvedenou delší dobu odeslání, bohužel jste nám nezvedala telefon, mohli jsme nabídnout jinou barvu, případně podobný výrobek, který by byl skladem.

• hezké zboží
    • zboží dorazilo postupně, třetí část až po upozornění, že něco chybí

• Špatná kvalita zboží

Jsem velmi zklamaná kvalitou zboží. Z objednaných kusů koukají nitě. Barvu bych nenazvala béžovou.

Objednal som detsku stolicu, a ten isty den operadlo sa odpojilo-povolili sruby a nejde opravit,tak som to zalepila lepiacou paskou..polska vyroba smejd.

Reakce obchodu Splaváček

Dobrý den, pokud příjde zboží poškozené, nebo je vadné již z výroby, je potřeba nás kontaktovat. Reklamaci rádi vyřídíme výměnou poškozeného dílu nebo celého výrobku.

super

• po objednani zbozi s platnbou na ucet predem jsem ocekavala, ze dorazi faktura s podklady k platbe. K dnesnimu dni je to deset dni od "nakupu" a zbozi jsem stale nemela moznost uhradit.

zatim mam nazor jen negativni, proitoze se mi driv ouzve heureka.cz nez splavacek.cz

Reakce obchodu Splaváček

Zálohová faktura se generuje automaticky při dokončení objednávky. Další informace odesíláme ohledně skladové dostupnosti a termínu odeslání. Pokud došlo k chybě velice se omlouváme a podklady pošleme ještě jednou.

• Cenově je dostupný
    • špatně organizované mezi výrobcem a prodejcem

cenově dostupné

Reakce obchodu Splaváček

Velice se omlouváme, ale ne na všechny výrobce nebo dodavatele se můžeme vždy spolehnout, i když se snažíme toto minimalizovat

• nazajistil objednané zboží

nedoporučuji

Reakce obchodu Splaváček

Bohužel objednané zboží nemá momentálně výrobce ani dodavatel skladem. O termínu naskladnění jsme Vás informovali. Pokud budete mít o toto zboží ještě zájem, rádi ho odešleme.

• přijatelné ceny

JA JSEM CHTELA NAKOUPIT V TOMTO OBCHODE VANOCNI DAREK ALE,BOHUZEL DAREK JESTE NEDORAZIL A ANI ASI NEDORAZI.ZATIM STIMTO OBCHODEM MAM SPATNE SKUSENOSTI.URCITE BYCH DOPORUCILA ALE,ZALEZI NA NICH JAK SE ROZHODNOU ALE,JA S VASIM OBCHODEM MAM SPATNE SKUSENOSTI TREBA BUDOU MIT VIC STESTI NEZ JA.JEN BYCH RADA VEDELA JESTLI DAREK JESTE DORAZI ZATIM MI NIKDO NEDAL NIKDO VEDET A TO SI MYSLIM ZE JE SPATNE.KAZDY MA SVOU VOLBU KTERY OBCHOD NAVSTIVY.

Reakce obchodu Splaváček

Velice nás mrzí, pokud nemůžeme vyhovět. Bohužel teď v předvánočním čase zboží velmi rychle mizí a Vámi vybraný dárek jsme měli my i dodavatel již vyprodaný. O tom jsme Vás také neprodleně informovali.

• Na webových stránkách uvádí,že zboží je skladem,realita však tomuto stavu neodpovídá:-(

• - přehlednost obchodu
    • - velký výběr dětského zboží

Nakupovali jsme poprvé, zboží (koš pro miminko) se nám vzhledově velice líbí. Po obdržení jsme ale zásilku před dopravcem nerozbalovali a to byla chyba. Po následném rozbalení jsme zjistili poškození, které jsme museli lepit - v případě reklamace bychom museli vadné zboží zasílat nazpět na vlastní náklady, což by se nerentovalo. (Zásilka měla přes 10kg)

• Nerad dávám své peníze nespolehlivým lidem, v Čechách to ještě není standardem, ale již je možné se potkat s vyloženě prozákaznickým přístupem.
    • Což se o tomto obchodě rozhodně říct nedá!!!
    • Velmi špatná komunikace.
    • Slibování typu: "Zboží bude zítra.", "Ve středu Vám zavolám" ... (nestalo se tak).
    • Slečna/paní, obchod završila lží, když jsme objednávku mailem zrušili, že zboží už poslala.
    • Bohužel zapomněla na službu České pošty: Sledování zásilek (Track&Trace), kde je možné i zpětně zjistit pohyb a datum podání zásilky.

• obchod několik měsíců nabízí zboží, které neprodává - 2x stejná zkušenost

• .přehledné www stránky
    • .zajímavé zboží

.jen dobrá zkušenost

• dobrá cena
    • nedodání požadovaného (barva)

dobrý

• dodací lhůta neodpovídá té která je uvedena na eshopu

Zboží jsem si nakoupila protože jsem někde na tento eshop našla odkaz
    Zkušenost ale bohužel dobrou nemám, zboží jsem si objednala na dobírku, protože jsem potřebovala rychlé dodání, a při platbě převode by se dodací lhůta protáhla, ale ani po 11dnech nemám zboží stále doma. I přes komunikaci po telefonu kdy jsem byla ujištěna že zboží alespoň přijde do týdne, se tak nestalo.
    Pokud na zboží někdo nespěchá tak s tímto obchodem asi problém nebude, ale co se týká rychlosti tak je to v dnešní době kdy je na výběr z tolika obchodů naprostá katastrofa.
    Já už si tu zboží neobjednám

• žadný
    • komunikace