Naprosto příšerné jednání při reklamaci zboží, dosud nevyřízená reklamace ze 17. 5. 2022, kdy byl z mé strany reklamován Alkoholtester, dosud není reklamace vyřízena, ani peníze nebyly vráceny, uvedený telefon je buď nedostupný nebo ho nikdo nezvedne, na emaily neodpovídají. Reklamace dle Reklamačního řádu má být vyřízena do 30ti dnů, jediné, co zbývá je řešit přes ČOI. Naprosto nedoporučuji.

• spokojenost

Rychlé vyřízení. Objednávala jsem nanoroušky a desinfekční sprej na roušky. Zboží jsem objednala na základě zkušenosti v minulosti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Rychlost dodání, kvalita zboží

• Přehledný profi web
    • Široká nabídka
    • Dobré ceny

• zajímavé desingny respirátorů
    • dlouhá doba dodání
    • chybně dodané zboží
    • na e-maily nikdo nereaguje, absence snahy ze strany obchodu řešit chyby v dodávce

Zboží dorazilo za necelý týden od objednání, což je v porovnání s jinými e-shopy docela dlouho. Bohužel místo balení respirátorů pro dospělé obsahovala zásilka tytéž respirátory v dětské velikosti. I objednaná desinfekce byla zaslána jiná. Ještě týž den jsem obchod kontaktovala uvedeným e-mailem a žádala o nápravu situace, ale ani po dvou dnech se mi nikdo z obchodu neozval.

rychlé, vstřícné jednání, příznivá cena, mohu jen doporučit

• Rychlé odeslání

Doporučuji k obchodování

Vše bez problémů.

Naprostá spokojenost.

• Potřebovala jsem dětské roušky, ano má chyba,že jsem klikla vedle.Doma mám 4.balení z čehož je jen jedno rozbalené chci vrátit zbývajíci 3 neotevřené krabice, ale prodávající o tom nechce slyšet .Říka ,že je to zákon.Já jsem si vyčetla ,že nesmí být zboží ozevřené proto se to z hygienických důvodů nedělá což je pochopitelné a já to respektuji proto nechci vrátit tu krabici kterou jsem otevřela, ale ty zbývající 3 krabice, které nejsou otevřené takže i roušky jsou ještě v plastovem obalu a krabici

Reakce obchodu Spiromedic

Osobní ochranné prostředky nelze z hygienických aj. důvodů vracet bez udání důvodu, všude uvádíme, je obecně známé, i s ohledem na ostatní zákazníky, obzvlášť v době pandemie. Nemáme s tím dobré zkušenosti, balení se vrací porušená, i když zákazníci tvrdí různé věci, snaží se zamaskovat otevření nebo použití či vyzkoušení (někteří lidé jsou schopni vrátit "nepoužitý" produkt s chlupy a vousy na vnitřní filtrční vrstvě), takto to nejde, proto s ohledem na zdraví všech neděláme výjimky. Vypsáním se zde to také nejde změnit.
    Děkujeme za pochopení.
    S pozdravem Tým Spiromedic

Žádný problém

• Objednané zboží bylo doručeno včas a v pořádku.

Respirátory jsou výborné proto jsem si je objednal

• Rychlé a přesné vyřízení objednávky

Spokojenost, všem doporučuji.

+++