• automat mi poslal potvrzení objednávky a to je vše, co jsem obdržel

• zbozi bud nefunguje, nebo ho nemaji

• Zboží nemají skladem, ale na webu uvádějí, že sklade je !!! PODVOD
    • Po stornu objednávky úhradu za nedodané zboží již nevrací !!! PODVOD
    • V žádném případě u této firmy neplaťte předem za fiktivní zboží na webu !!!

S touto firmou jen přijdete o své peníze ...
    Nekomunikují !!!

objednavka zaplacena pred tydnem. Zbozi melo byt skladem. Nikdo se neozval.

• PO doručení zboží již obchod zcela nekomunikuje.

• Žádné
    • Nekomunikují
    • Nezasílaji zboží
  • Po 2 dnech čekání se teprve dozvídám, že zboží není skladem. Po cca týdnu mi ještě nebyly vráceny peníze za objednávku.

NĚKTERE VĚCÍ - jsou ... VELICE PŘEDRAŽENÝ - oproti obchdum !!!!!!!!

• položka ukazuje sklad,ale po několika dnech čekání na zásilku se dovíte, že položka není k dispozici
  • Zboží jsem objednal před 20 dny.
    Od potvrzovacího emailu mne obchod nekontaktoval, zboží doposud nedorazilo.
    Na webových stránkách obchodu se mi nepodařilo dohledat kontaktní telefon. Prodejce jsem tedy kontaktoval přes kontaktní formulář s dotazem na stav objednávky. Obchod mne i přesto doposud nekontaktoval.
    Při pokusu kontaktovat obchod odpovědí na prvotní potvrzovací email, se odpověď okamžitě vrátí s hláškou:
    "Zpráva byla zablokována
    Vaše zpráva na adresu [email protected] byla zablokována. Další informace najdete v technických podrobnostech níže."

• nefunkčnost zboží

• Žádná domluva s obchodem. Na maily nereagují
    • Telefon je nedostupný.

• Doručeno nefunkční.

Nabízíte produkt který Dubec nefunguje radší nabídněte něco drachšího a at to ma užitek.

• Tovar nekompletný, chyba adapter na nabíjanie a CD s inštaláciou.

• Chybí telefonní kontakt.

Zařízení nepracuje jak má, obchod nemá kus bez vady na výměnu při reklamaci

• zboží přišlo v čas, řádně zabaleno
    • k produktu nebyl přidán český návod a ani na eshopu jsem ho nikde nenašla, na základě toho jsem možná zboží poškodila, protože ho nemohu uvést do provozu (fungoval 1x a od té doby nic, dle návodu který jsem našla na netu, produkt nereaguje na zapnutí) a reklamovat si netroufám.

Reakce obchodu Špionážní technika

za chybějící návod se omlouváme, na eshopu je již doplněn a Vám jej zasíláme také emailem. Pokud máte ohledně produktu jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Zajisté spolu vše vyřešíme.

S pozdravem,
    Tým Špionážní technika

• Děkujete nám za převzetí zboží, které se neuskutečnilo. Komu ta zásilka tedy byla předána? Zajímavé...
    Snad omluva lidského faktoru, někde se stala chybička.
    S pozdravem, I.V.

Reakce obchodu Špionážní technika

Vaše objednávka (s platbou předem na účet) doposud nebyla uhrazena a tak nemohla být ani vyexpedována. Bohužel systém Heureky zasílá dotazníky spokojenosti při každé vytvořené objednávce a ne pouze zákazníkům, kterým byl již produkt doručen.

S pozdravem,
    Tým Špionážní technika

• Nabizeji zbozi,ktere nemaji skladem,t dodani do dvou dnu se stava mesic
    • Jen prekupnici zbozi z ciny

• Zboží bylo doručeno rychle, bohužel jsem ho musela vrátit, sluchátko za 3.000kč bylo nefunkční, nikde ani žádný návod jak zprovoznit. Objednávala jsem si ho pro svůj telefon Iphone, s touto značkou nepoužitelný. Nakonec trochu spolupracoval se zapujčeným telefonem Samsung, ale velmi nekvalitně. Na mé dotazy žádná odpověď? Peníze jsem také urgovala zpět, žádná reakce a ani peníze zpět na účtu nejsou.