• nulová komunikace

Nikdo nereagoval na můj dotaz ohledně nákupu - jediné, co mi přišlo, bylo oznámení o přijetí zásilky. od té doby se mnou nikdo nekomunikoval.

• Nekomunikuje, nereaguje na dotazy, klamavé informace na webu o skladových zásobách

Již nikdy více

• Lzive oznacuji, ze je zbozi skladem.

Zamerne nakupujici uvadeji v omyl o dostupnosti zbozi. Vyberou penize a zbozi nedodavaji. Lzou o terminu doruceni.

• Komunikace, zboží inzerované skladem není skladem,, náhradní zboží také nebylo skladem (ač mělo být opět skladme).
    • Inzerovaná dodávka do 3 dnů!!!!!!!!!!!!!!! Za pozdní doručení nemůže přepravce.

Špatná skušenost,nebudu již zde nakupovat.Nejhorší za cca 5 let nákupu na interneru.

• komunikace

Zboží je vedeno na stránkách jako skladem a přitom není.
    Objednáno dne 11.4.2015 a teprve po mé druhé tel. urgenci došla odpověď až 21.4.2015 že zboží není skladem.
    Mé doporučení je radši kupte jinde

na vebových stránkách jsme našli zboží a objednali jsme ho. Objednávka byle potvrzena a dál se nic nedělo.Až po našem telef. dotazu nám bylo sděleno že zboží není na skladě a že nám bude zavoláno až zjistí jeho dodání. to se však opět nestalo a my opět telefonovali.
    teď čekáme na dodání zboží ještě 3 dny a pak objednávku rušíme.

• absence čísla účtu v emailu, pro převod platby jsem si musel toto číslo vyhledávat v pravidlech pro platby :-(

V pořádku.

• Zadne
    • Nekomunikuji

Celkova maximalni nespokojenost

• neudavaji svoji adresu ani email

neferove jednani

• Levné zboží

Nejlevnější zboží a vše najednou

• přehlednost
    • slušné ceny
    • informace o dostupnosti by zjevně mohla více odpovídat realitě

Neočekával bych problémy, jen je třeba stejně jako u mnoha dalších českých e-shopů počítat s tím, že zboží skladem není vždy skladem a klidně může dorazit za měsíc. Bohužel.

• klamavé informace o dostupnosti zboží

nebrat

• Perfektní komunikace.
    • Žádné

Můžete se plně spolehnout.
    K objednávce jsem potřeboval dokoupit jednu drobnost. Na požádání mi byla opravdu obratem zahrnuta k původní objednávce a nemusel jsem platit za dopravu. Vstřícnost, rychlost dodání, cena bez dopravného-to jsou hlavní přednosti tohoto obchodu. Zboží jsem ještě nezkompletoval a nemohu posoudit, jedná se o trampolínu na léto na zahradu pro dceru. Snad bude také vše v pořádku.

• překlednost, dobrá komunikace
    • nevím

• Skvělá cena výrobku.
    • Rychlé dodání.
    • Kvalita.

Naprostá spokojenost. Určitě všem doporučuji! :)

Byla inzerována rychlost.Čekám již 10dní,žebřík,který jsem potřebovala velmi rychle byl odeslán podle vyjádření obchodu ,,někomu jinému".Přestože jsem žádala,aby zboží dorazilo do pátku,bylo slíbeno,že jistě.Nářadí jsem si musela na víkend vypůjčit.Práce ve výšce nebylo možné dělat.Ani se neobtěžují se omluvit.Je neděle večer,jsem naštvaná,takže ptát se mi na názor na tento obchod.Nikdy více.

Reakce obchodu http://www.spezi.cz/

Žebřík bohužel nebyl skladem, takže jsme museli čekat na jeho dodání. Nabízeli jsme Vám telefonicky odeslaná ostatního zboží objednávky, ale chtěla jste zaslat vše najednou.

• Vše OK. Stránky jsou přehledné, komunikace dobrá. Zboží dorazilo rychle a v pořádku. V případě nákupu podobného sortimentu, půjdu opět sem. Děkuji a doporučuji !!!

S nákupem v tomto e-shopu jsem spokojen

• výborné ceny
    • přehledný e-shop
    • široký sortiment

Po prvním nákupu jsem velmi spokojen,objednané zboží dorazilo rychle a přesně podle objednávky. Příští nákup bude určitě opět zde.