Náušnice jsou moc pěkné. Ovšem byly odeslány déle než měli, a hlavně měla jsem výslovnou žádnost, aby údaje o ceně nebyli přiloženy k balíčku, protože to byl dárek. Tak se nestalo a narozeninový příjemce balíčku měl nemilé překvapení! Totální neschopnost, dělám to takto vždy a žádný eshop nikdy neposlal fakturu.

Reakce obchodu Šperkin.cz

Dobrý den, velice nás těší, že se náušnice líbily.
    Objednávka přišla v pátek v 11.46 hod. PPL však odchází v 10.00 hod. První pracovní den v pondělí ráno byla objednávka odeslána.
    Za to, že v objednávce byla přiložena faktura se velmi omlouváme. Prodavačka tuto poznámku bohužel přehlédla a to nás velice mrzí.
    Snažili jsme se Vás telefonicky kontaktovat a zanechali jsme i zprávu, ale nepodařilo se nám s Vámi spojit.

Objednala jsem zlatý přívěšek - srdíčko 2 ks, které jsem si následně nechala ve zlatnictví zapracovat jako náušnice. Při zvážení jsme ale zjistili, že jedno srdíčko váží 0,45 g a druhé jen 0,42 g, což je oproti avizovaným 45 g rozdíl.

Reakce obchodu Šperkin.cz

Dobrý den, je nám líto, že jste nás nekontaktovala. V tomto případě bychom Vám mohli zboží vyměnit a vysvětlit Vám, že zlaté šperky ryzosti 585/1000 do 0,50 g nepodléhají označením puncovního úřadu. U těchto šperků je váha pouze orientační a cenu udáváme za ks.

Vůbec neodpovída,neumí!!!

• Zboží jsem vrátila, dostala jsem zpět peníze POUZE za zboží nikoliv za dopravu. Čekám, že tyto peníze dostanu zpět. Pokud se tak nestane, už si od vás nic nekoupím a taky nikomu nedoporučím.

• zakoupený výrobek neodpovídal obrázku na webových stránkách