Produkt přišel s prasklinou, vrátila jsem ho, peníze neviděla za vrácení

• Objednávku jsem vytvořila 1.12.a ihned zaplatila.Když jsem se po 14ti dnech ptala, kde to vázne, bylo mi řečeno že mám nezaplacenou objednávku. Poslala jsem potvrzení o zaplacení a po dvou dnech mi přišlo,že už zboží nemají a vrací peníze. Kdyby jsem tam neměla dárky pro dceru tak bych to asi neřešila,ale tohle jednání mě vážně popudilo. Takže tento obchod v žádném případě nedoporučuji a doufám,že už o něm nikdy neuslyším

• přišlo všechno
    • přišlo rychle
    • krabičky byly poničené - zmačkané

Potvrzenou objednávku najednou obchod zrušil. Ještě, že jsem to nechtěl platit dopředu.

Zboží mi dosud nebylo doručeno a i když jsem do eshopu psala již 2x, zatím nebyli ochotni se tím zabývat. Doufám, že po hodnocení se ozvou a problém začnou řešit.

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý den paní Lucia, bylo Vám psáno, že musíte počkat na doručení, jelikož balík byl stále v přepravě. Čekáme také na reakci od dopravce, kde se balík odeslán před 10 dny nachází. Omlouváme se

• zboží není kvalitní

objednala jsem si korzetový pás a jsem zklamaná přišel mi pogumovaný pás který se po navléknutí protrhl navíc zboží jsem chtěla xl tak i psali u zboží ale došlo mi L

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý den paní Heleno, žádná objednávka na korzetový pás nebyla odeslána. Pás jste si musela objednat u jiného e-shopu, prosíme o prověření a úpravy nepravdivého hodnocení. Děkujeme

• Nabízejí zboží "skladem" a po 4 dnech napíší, že zboží není.

Ze 4 objednaných věcí, které mělo příznak "skladem" a "ihned k doručení" přišla potvrzená objednávka. Z průzkumu jsem usoudil v důvěryhodnost obchodu a zaplatil jsem předem. Za 4 dny napsali, že 2 věci z objednávky nejsou skladem a nabízeli náhradou jiné zboží, které jsem nechtěl. Ryze klamání zákazníků a vnucování neprodaného zboží. Navíc, tak pozdní reakce až po 4 dnech, že zboží není skladem, je dost neseriózní! Rozhodně NEDOPORUČUJI a už vůbec ne, platit objednávku předem i když peníze po zrušení objednávky vrátili.

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý den, omlouváme se. Ano máte pravdu, starší dva produkty nebyly staženy z prodeje, proto jsme také nabídly úplně nové modely za snížené ceny jako naši omluvu, kterou jste ovšem odmítl. Chápeme a i tak děkujeme.

• nic jsem si z tohoto e-shopu neobjednal tak nevím proč přislo toto hodnocení. proto musím nedoporučit, protože nevím co toto znamená. pokud bude chtít obchod řešit tento negativní komentář, může se ozvat. ale nevím ja toto můžu hodnotit pozitivně.

Našla jsem se organizér, který jinde nebyl. Je z gumu připomonajoco umělé hmptynepříjemne na omak, je těžký a páchne.

• Nekvalitní zboží

přístroj je absolutně nefunkčí,je to zkrátka chytačka na peníze. Tlačná pružina je slabá a brzo se derormuje. Jednotlivé háčky se zasekávají a přístro nefunguje. Nedoporučuji

Zboží dodáno rychle, jen kvalita vůbec neodpovídala obrázku. Zboží jsem nevracela, musela bych zaplatit dopravné.

• Přístroj není homologován pro použití v ČR, v balení chyběl jeden nástavec, kabel je pofidérní, fialová část je hladký lesklý plast, v originále je neklouzavý silikonový povrch. Měla jsem koupit rovnou v Číně přes některý z vyhledávačů a výsledek by byl stejný:( Měla jsem originál RelaxTone (bohužel po 8mi letech dosloužil) , toto vypadá spíš jako nekvalitní plastová hračka.

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý den, kabel je pofidorní ?? Není homologován ?? A vy si myslíte, že výrobek zakoupen před osmi léty bude vypadat pořád stejně !!! To, že chybí nástavec v balení jste měla oznámit po obdržení zásilky a pokud tady tvrdíte, že se jedná o nekvalitní pvc hračku, prosím zašlete nám výrobek zpět o takové zákazníky opravdu nestojíme.

Zboží uvedeno jako skladem, hned druhý den po objednávce poslán email, že zboží skladem není a nedodají ho vůbec.

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý den pane Slivanský, zboží skladem bylo. Objednal jste si ovšem větší množství tohoto produktu, které se odeslat nemohlo. Byl jste o této skutečností informován, objednávku neúplnou neodesíláme bez předchozí komunikace se zákazníkem. Děkujeme a přejeme vám také klidné a veselé vánoce.

Přestože v nabídce byl požadovaný počet kusů, majitel obchodu zboží neměl a bohužel se ani nechystá mít.

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý den paní Zelenková, zboží skladem bylo. Objednala jste si s kolegyněmi ovšem větší množství tohoto produktu, které se odeslat nemohlo. Byla jste o této skutečností informována a nabídnuto vám bylo doplnění jinou barvou, objednávku neúplnou neodesíláme bez předchozí komunikace se zákazníkem. Navíc jste požadovala, aby byly objednané produkty okamžitě námi dovezeny ve všech nabízených barvách k vám do práce na krajský úřad a vy úřednice zvážíte zda jiné barvy koupíte či nikoliv : nezlob te se, ale trošku pokory prosím aspoň před vánocemi pro vás státní zaměstnance -
    my kteří normálně pracujeme ve firmách i 18 hodin denně jsme také lidé a né psi !!! Děkujeme a přejeme vám také klidné a veselé vánoce.

Nechápu, proč šlo zboží objednat a pak vam napíšou, že již není

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý den, ano chyba je na naší straně, bylo prodáno v jednu chvíli větší množství kusů daného produktu a než bylo staženo z nabídky, byla vytvořené vaše objednávka. Děkujeme za pochopení z ohledem na vánoční horečku, která probíhala. Omlouváme se a přejeme klidné a veselé vánoce

• KATEGORICKY ODMÍTÁM JAKOUKOLIV PLATBU ZA ZBOŽÍ PŘEDEM, U TOHOTO OBCHODU JINÁ MOŽNOST NENÍ TAK AŤ SE SE SVÝM ZBOŽÍM NECHAJÍ TŘEBA VYFOTIT. SEŽENU SI JINDE, NEJSOU JEDINÍ.

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý den paní Uhlířová, vaše objenávka byla příliž nízká, aby byla odeslána formou dobírky. Máme zásadu, že objednaný produkt nesmí být nikdy levnější než dopravné. Nevyplatí se to zákazníkovy ani nám, spokojený v tomto případě je pouze dopravce. Stačí s náma komunikovat a my vám můžeme nabídnou jiný a levnější produkt od dopravce, dodání je sice delší, ale ekonomicky přijatelné. Děkujeme a přejeme klidné a veselé vánoce

Místo objednané stavebnice Thorn Ball Clusters přišla čínská kopie výrobku.

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý večer, pokud vám došla úplně jiná stavebnice, napište nám jaká a zašlete ji prosím zpět, pokud došla stavebnice bunchems místo clusters, tak se vám omlouváme, ale obě jsou totožné a samozdřejmě jí můžete také vrátit..

zatím žádné zboží nedošlo k dnešnímu dni 29.10.17 ani se nikdo neozval takže budu muset zavolat proč kde je chyba, objednávka 18.10.17

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý den pane Doubrava, ano objednávku jste uskutečnil 18.10. balík na poštu s platbou předem na účet, do dnešního dne jste tuto objednávku neuhradil. Chyba je pouze na vaší straně, vše jste měl napsáno v odpovědním mailu. S pozdravem Speedyshop

• jako jeden z mála nabízel RŮŽOVÝ paralyzér,
    • obdržela jsem ČERVENÝ paralyzér,

po reklamaci výrobku (BARVY) obchod s omluvou nabídl možnost vrácení paralyzéru.Po zvážení možných komplikací s vracením (POŠTA, PENÍZE, VYÚČTOVÁNÍ) jsem tuto možnost nevyužila. Myslím, že nabízený RŮŽOVÝ PARALYZÉR není k dispozici, přesto že je nabízen.Proto nedopuoručuji dalším zájemcům.

Reakce obchodu Speedyshop.cz

Dobrý večer, znovu se Vám moc omlouváme se za zaslání špatné barvy u paralyzéru.