Nabízíme půjčky od 50 000 Kč do 15 000 000 Kč. Pro více informací kontaktujte email: [email protected]

• Žádná
    • Podvod a žádná komunikace

Po odeslání objednávky došla jen odpověď: vaši objednávku neakceptujem.
    Nic víc,když sem se snažila dovolat a i sem odepsala na mail tak nikdo neuvedl tel.a na mail nikdo neodepsal. Pan majitel má asi problém trochu v hlavě. Obchod tedy nedoporučuji a dle mě je to i podvod.

• nulová komunikace
    • nedodání zboží uvedeného jako skladem

Přišlo jen automatické potvrzení objednávky. I když jsem objednával zboží skladem, ani po dvou týdnech zboží nedorazilo, na maily nikdo nereaguje, telefon není nikde na webu uvedený.

Spokojenost. boty druhy den doma

• Dufajme ze tento eshop coskoro zanikne. Toto bude jeho jedina vyhoda!
    • Klamari a podvodnici
    • Nic nieje skladom klamu a zavadzaju
    • Ak nieco maju tak vam to poslu nekompletne bez dokladu
    • Ak ziadate doklad alebo akekolvej info kolko mate uhradit za tovar ZRUSIA VAS
    • NAJVÄČŠI PODVODNICI V ESHOPE
    • arogantny a povysenecky pristup proste na zvracanie

Uplna katastrofa web shop speedpro alebo rally bazar je ten najhorsi e shop v Europe. Su to klamari a podvodnici. Totalna ignoracia pri komunikacii a to len ziadate doklad,akakolvek otazka ktoru im polozite je pre nich neakceptovatelna a jednoducho vas zrusia. Poslu vam arogantny email ze vas rusia a aby ste si nasli iny eshop bez logickeho zdovodnenia. Su hanbou rally shopu. Jednoznacne ak sa rozhodnete cokolvek od tychto podvodnikov objednat ROZMYSLITE SI TO. Snazil som sa tam dovolat no jednoducho vas zrusia alebo vobec nereaguju. Tak rad by som osobne stretol tohto podvodnika!

• Neměl jsem problém

Po přečtení ostatních recenzí jsem se trošku vyděsil (nejprve jsem objednal, pak četl), ale asi jsem měl kliku.
    Kupoval jsem sedačku OMP TRS-E, přišla mi za tři týdny od objednání (standardní doba v době koronakrize, co jsem tak koukal po ostatních obchodech na dobu dodání), na dotazy e-mailem obchod reagoval okamžitě.

• Zboží není skladem
    • Obchod s Vámi nekomunikuje
    • Šílená doba dodání
    • Neumí uznat svoji chybu
    • Neváží si zákazníků
    • Tahají za nos

Se Speedpro nemám žádnou kladnou zkušenost, spolupráci bych nikomu nedoporučovala, nikdy si zboží znovu neobjednám.

• teď už žádná
    • arogantní
    • vulgární

naposledy jsem si objednal balík, který byl nekompletní (o tom jsem byl informovaný), řekli že pošlou až bude naskladněný, uplynulo cca 3 týdny a nic nepřišlo, poté přišel mail od speedpro,
    SPEEDPRO.EU že mám u nich dluh za poštovné,
    JÁ na to, že nikdo nepřijel doručovat, ani nezanechal žádný vzkaz nikde (funguji na mailu, telefonu, adrese)
    SPEEDPRO.EU že je to nezajímá, že to bylo na zásilkovně, že chtějí uhradit poštovné
    JÁ pokud to bylo na zásilkovně, tak mi vždycky přišla sms s informací, že mám balik z vyzvednutí
    potom se to utnulo do chvíle kdy teď 24.3.2019 jsem udělal objednávku cca na 10500kč, oni mi napsali ... internetovym dluznikum v inkasnim rizeni zasadne nezasilame !!!
    tak jsem se jim snažil znovu vysvětlit, že to nebyla moje chyba, ale zřejmě chyba doručovatele, tedy PPL, protože jsem nedostal žádnou informaci o doručování, ani nikdo nedoručoval
    oni na to .... Vas dluh byl predan pravne / exekucni spolecnosti
    do té doby proběhlo dost obejdnávek, až na jednu reklamaci na kterou nereagovali probíhalo dá se říct v pohodě, sice ne časově, ale ok
    když jsem tedy požádal kamaráda, aby mi to objednal tak mu napsali ...
    SPEEDPRO.EU ...Jdete v klidu do prdele a slibuji jen negativní raklamu. Spozdravem Speedy - //// P..., jsi vetsi blbec nez jsme doufali...
    KAMARÁD ... Dobrý den, absolutně nevím o co jde, každopádně Vaše jednání mi přijde celkem neprofesionální a řešit Vaše osobní problémy s p. ..., skrz někoho jiného? Sorry ale tohle opravdu ne. Díly jsem potřeboval na své vozidlo.
    Prosím o vysvětlení.
    SPEEDPRO.EU ... SNT
    KAMARÁD ... můžete mi prosím vysvětlit zkratku SNT? Stále s Vámi jednám na jisté úrovni, tak laskavě začněte jednat tak i se mnou. Chcete být obchodníci, tak se podle toho chovejte.
    Děkuji

NEDOPORUČUJEME

• Žiadna
    • Nekupujte nic arogancia riadna
    • Hrozny pristup

Arogantne chovanie ešte vas nazvu Kokotom za to že si objednate. Hrozny pristup

• Nedoporučuji, katastrofální jednání se zákazníkem.

Stornují objednávku bez komunikace, vysvětlení. Zavřít ten obchod.

• lakave ceny
    • nedodaju, nekumunikuju, nikdy viac

tovar nie je zjavne skladom, po mesiaci cakania a opakovanych dotazoch sa nikto neunuva ani odpovedat aky je stav objednavky. myslel som ze webshopy ako tento uz vymreli. zjavne nie

• už teď vše

Vždy měli dlouhé čekací doby a dost často něco nepřišlo,ale ty důležitý věci nakonec dorazily.Rok jsem tam nic neobjednával a po dlouhém váhání a i po přečtení zdejších recenzí jsem si řekl,že to zkusím.Objednal jsem si a jediný co mi přišlo byl email "odmítnuto" .Bez udání důvodu přitom to co mi poslali v minulosti jsem převzal.Takže mohli mít kšeft-nechtěj je to jejich problém......už nikdy.

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• NIC
    • Tato firma je podvodná, nezasílají faktury, nevyřizují reklamace ani odstoupení od smouvy a ještě se Vám při uplatňování Vašich oprávněných požadavků vysmějí a sprostě Vás urážejí! Pokud nechcete přijít o peníze, tak u nich NIKDY nic nenakupujte!!!!!

NIKDY NIC NENAKUPUJTE!!!!!

• Vzdy skvela domluva.
    • Super ceny.
    • Radi poradi.

Všechny objednavky vzdy OK.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Objednal jsem si zboží,objednávku potvrdili,pak přišel mail,že mi nic nedodají. V tel.rozhovoru jsem se dozvěděl,že prý je to proto,že moje DOSPĚLÁ dcera nepřevzala objednávku,kterou vykryli za měsíc i když slibovali do tří dnů. Objednávku dcera po třech týdnech po vánocích zrušila,protože dávat vánoční dárek v lednu,může snad jen ten chlap ze speedpro s chováním řeznického psa.....n

Důrazně nedoporučuji.

• V pondeli objednano v utery doruceno.
    • Ceny super ale nena vse.
    • Zatim nic

Muj paty nakup a vzdy vse probehlo uspesne. Mohu jen doporucit.

• Ceny
    • Vyber zbozi

Za nalepku na aute mam velke slevy ktere jinde nedostanu.
    Po sleve je zbozi za hodne dobrou cenu.
    Osobni jednani v obchode je nejlepsi a bez problemu.