• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

v neděli jsem objednal vaše zboží a doteď - středa - nedorazilo

Reakce obchodu SparklyPOOL.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi, která je však z Vaší strany NEPRAVDIVÁ. Zboží Vám bylo doručeno dle trasovacího čísla ve středu 24.5. Než napíšete lživou recenzi, tak si prosím nejdříve ověřte, jestli nepřevzal zboží na vaší adrese za vás někdo jiný. S pozdravem SparklyPOOL.cz.

Návod jak zkalibrovat testr prakticky žádný nic říkajíc obrázek popsán anglicky. Kde je návod v českém jazyce ?

Reakce obchodu SparklyPOOL.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Stává se, že návod k obsluze je sestaven pouze z obrázků – piktogramů. I toto je možné a právní předpisy to povolují v případě, že jsou piktogramy jasné, srozumitelné a čitelné. V případě tohoto výrobku se jedná o zcela srozumitelný obrázkový návod, který bez výhrad "zatím" každý běžný uživatel pochopil. S pozdravem tým Sparkly POOL.

• Obchod v pořádku.

Nemá

• Nulová komunikace o dodávce zboží

Reakce obchodu SparklyPOOL.cz

Dobrý den, po přijetí každé objednávky je zákazník informován na email, který si sám zadal. To samé platí v případě, kdy je objednávka odeslána. Pokud jste zadal chybný email, nemohla vám informace o přijetí a odeslání dorazit. Mimo jiné vaše objednávka byla přijata dne 30.6 a odeslána dne 1.7 společností Zásilkovna, která vás zcela jistě také informovala o doručování vaší objednávky, pokud jste tedy zadal správný email a správné telefonní číslo.
    S pozdravem tým Sparkly POOL.

• Obchod dobrý
    • Zboží úplně na h...o. Neplní účel, jelikož celý údajný vysavač je popraskaný ve svarech a teče všude možně

• zboží bylo dodáno krátce po objednávce, pokud jde o dopravu a předání zboží, vše výborné

hned jsem chemikálie aplikovala přesně podle návodů, ale zelená barva nezmizela a po aplikaci projasňovače a ustátí vody jsem ze dna vysávala robotem usazeninu. Jenže vše se zase rozvířilo a zákal i barva vody (zelená) je jak byla před aplikací. Poraďte, prosím, co dělat.
    Zdraví J. Čeřovská 16.6.22

Reakce obchodu SparklyPOOL.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Bohužel jste hned ze začátku udělala několik chyb a zbytečně použila chemii tak, jak se používat nemá. Typickým příkladem je použití projasňovače do zelené vody plné řas, které měly být nejdříve zlikvidované velkou dávkou chlor šoku, a to vše po úpravě pH (v kostce jednoduše řečeno).

Prosím všechny uživatele bazénu, aby si nejdříve přečetli návod, jak chemii správně použít a vyvarovali se zbytečnému plýtvání chemických přípravků, času, peněz a naprosto zbytečné negativní recenzi, která je důsledkem neznalosti, jak používat naše přípravky pro úpravu vody. K dispozici jsme vám také na naši telefonní lince, která je uvedena na e-shopu. S pozdravem tým Sparkly POOL.

• Objednal jsem si u vás 6.6.22.
    Stále jsem neobdržel žádné informace o stavu objednávky.
    Už jsem ti volal dvakrát.
    Byl jsem informován, že v sobotu 11. nebo v pondělí
    13.06. odesláno cca.
    Zatím nemám žádnou další zprávu.
    Pozdravem
    Bernd Galle

Reakce obchodu SparklyPOOL.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Musíme však konstatovat, že problém vzniknul na vaší straně, poněvadž jste si vybral u objednávky OSOBNÍ ODBĚR, přitom jste zadal velmi vzdálenou adresu od naší prodejny, proto jsme vám raději zavolali a zjistili, že jste se spletl a na vaši žádost jsme změnili dodání dopravcem. Bohužel než jsme si vaší chyby všimli, uběhlo pár dnů. Vaše recenze je neúplná a nepravdivá. S pozdravem tým Sparkly POOL.

• 5dni připrava 5dni přeprava zatim na ceste

Reakce obchodu SparklyPOOL.cz

Dobrý den, objednal jste si solární plachtu na míru. Výroba solární plachty a následně doba dodání plachty je až 1 týden. Toto zcela logické upozornění je uvedené přímo na kartě tohoto produktu. V případě, že jste nechtěl čekat, měl jste si solární plachtu objednat jinde, musím však upozornit, že tyto velmi kvalitní plachty až 600mic BEZ SVÁRU nabízíme "zatím" jako jediní v ČR.

Ohledně vaší objednávky musíme však konstatovat, že byla vytvořena dne 14.5 a 16.5 byla odeslaná Českou poštou!!! V potvrzení o odeslání jste dostal sledovací číslo. Pro další informace budete tedy muset kontaktovat Českou poštu, pokud vám balík zatím nedorazil.

Z naší strany proběhlo vše v naprostém pořádku, vaše recenze je zcela nemístná a nepravdivá! Než budete příště psát negativní recenze, ověřte si nejdříve všechny informace.

S pozdravem tým SparklyPOOL.

pásky na měření tvrdosti neukazují stupnici jak moc je voda tvrdá a proto i po 5litrech změkčovadla ukazuje pořád barvu fialovou a voda je stejně zakalená do běla i když je ph a chlor vpořádku

Reakce obchodu SparklyPOOL.cz

Dobrý den, každému zákazníkovi velmi doporučujeme, aby si nejdříve přečetl propracovaný návod, jak naše produkty použít, poněvadž kdybyste to udělal, tak byste zjistil, že mléčná voda po aplikaci stabilizátoru tvrdosti je zcela normální, přirozený a žádoucí jev (chemická reakce), což znamená, že stabilizátor dobře pracuje. Tento proces tvrdá 2 - 3 týdny, což se také v návodu dočtete a také jak postupovat po dokončení procesu po 2 - 3 týdnech, abyste se zbavil po procesu mléčné vody. Testovací pásky (i když je máme) všeobecně pro testování vody nedoporučujeme, jde o orientační (nikoliv přesné) měření. Pro tyto účely a přesné měření tvrdosti či jiných veličin doporučujeme výhradně kapkové testery, které jsou díky reakci chemických činidel velmi přesné.

Všem ostatním zákazníkům, kteří si nevědí rady, jak případný problém s vodou vyřešit doporučujeme, aby nám napsali nebo rovnou zavolali, což je vždy lepší řešení než-li bezhlavá aplikace našich produktů bez jakýchkoliv znalostí. Všem zákazníkům velmi rádi poradíme. S pozdravem tým Sparkly POOL.