• Objednávka mě byla z neznámých důvodu zrušena.

Doposud mi nebylo zboží doručeno a už o něj ani nestojím.

Zásilková dodnes zboží nedoručila

• Nekomunikují

Zatím čekám na peníze za vrácené zboží, každopádně peníze nevracejí neprodleně,jak se uvádí v obchodních podmínkách, tak budu doufat, že alespoň do těch slíbených 14 dnů...?? Mnohem víc mě mrzí absolutní nezájem a žádná komunikace,na 2 maily ani jedna odpověď... Takže další hodnocení můžu přidat za týden...

Reakce obchodu Španělská Móda-eshop

zboží zpět bylo převzato 25.1.21 . Na vyřízení vratky je ze zákona 14 denní lhůta.
    Španělská móda

hezké zboží za dobrou cenu, dlouhé dodání, žádná komunikace obchodu při zpoždění dodávky

Na jednu objednávku letních šatů čekám již téměř měsíc, na druhou 14 dnů. Po mém urgování žádná odpověď. Dle mého názoru nedůvěryhodná firma. Již si zde neobjednám vůbec nic.

Reakce obchodu Španělská Móda-eshop

zboží bylo objednáno jako na objednání u dodavatele. Bohužel, velkoobchod čeká na zboží z výroby. Všechny kousky , které jsem u nich objednala nemají na skladě a tímto se dodávka zdržela. Nejsem schopná předvídat, kdy tato situace nastane. Tuto informaci jsem od dodavatele neměla, až po několika urgencích mi bylo psáno, že čekají na výrobu. Zboží je ze zahraničí ...
    Španělská móda

Před deseti dny zaplatila a zboží nikde !!!

Reakce obchodu Španělská Móda-eshop

objednala jste si bundu, u které je uvedeno na objednání u dodavatele. Doba dodání je u bundy uvedena. Některé velkoobchody v souvislosti s opatřením kvůli pandemii mají omezený provoz a jelikož je zboží ze zahraničí, je vše v prodlevě.
    Langová-Španělská móda

Ani po 10 dnech objednávka nedošla, doufám že dojde.

Reakce obchodu Španělská Móda-eshop

objednal jste si zboží u kterého je uvedeno na objednání u dodavatele a doba dodání je psaná orientační 10-14 dnů.
    Zboží objednáváme ze zahraničí, což je při objednávce v dostupnosti napsáno.
    Langová-Španělská móda

takovou dobu jsem na zboží z e-schopu nikdy nečekala,psali dodání 10-14 dní,ale dosud nic,potřebovala jsem mít zboží do pátku 30.11.

Dobrý den paní Bělíková,
    objednávka byla přijata 16.11.v 19.47 hodin a u zboží je orientační doba dodání 10-14 dnů. Svetry dnes tj. 28.11. dorazí ze zahraničí a hned expedujeme. Termín dodání z naší strany je dodržen .
    Langová-Španělská móda

Objednala jsem si bundu XL a když jsem otevřela balík bunda o dvě čísla menší.Musela jsem bundu vrátit

Reakce obchodu Španělská Móda-eshop

Bunda byla zaslána ve velikosti XL, jakou jste si objednala. Pokud velikost nesedí, je tu možnost po vyzkoušení zboží vrátit. Každý výrobce má odlišné číslování a může se stát, že velikost nesedí. I s tímto je třeba při nákupu oblečení po internetu bez vyzkoušení počítat.

Zboží mi nepřišlo dosud, jsem zklamaná, chtěla jsem šaty na dovolenou.

Uvažuji o vrácení zboží, cena neodpovídá kvalitě.

• dobrá cena
    • dlouhá doba dodání,napsali expedice v neděli a pak ticho až do středy,nakonec jsem musela do parcel shopu,protože jsem na zásilku nemohla čekat celý týden doma
    • zásilka byla nedostatečně zabalená

Dobrý den paní Vrbanjacová ,
    myslím, že takové hodnocení patří dopravci PPL a ne celkově obchodu. Bohužel, jako vše je o lidech a záleží na konkrétním člověku u přepravy ... v pondělí, kdy měly být zásilky expedovány vůbec řidič nepřijel , sháněla jsem ho po telefonu a bezúspěšně. Po urgenci dorazil až v úterý odpoledne a tím pádem se zásilka zdržela. V našem e-shopu jste nakoupila celkem 3x a z toho se jedna zásilka vrátila nevyzvednutá , takže jsem Vám jí posílala po domluvě znovu českou poštou. Nejsem schopná ovlivnit dopravce, takové pravomoce nemám . Zásilky balím stejně už několik let a ještě se mi nestalo, že by byly připomínky k špatnému zabalení. V tomto případě je vždy doporučeno zásilku vyfotit a pokud je nějak poškozená, tak nepřebírat....

černé tričko bylo plné chloupků když dorazilo, nejde to vyčistit, po prvním praní v ruce je spodní lem trička jako ošoupaný
    snad se to týká pouze tohoto jednoho konkrétního kousku a já měla smůlu:)
    rozhodně si příští nákup dobře rozmyslím

Reakce obchodu Španělská Móda-eshop

Dobrý den paní Hladíková,tričko Estela jsem posílala v originál obalu, nebylo z něj nikdy vyndáno. Materiál je viskóza s elastanem, tak opravdu nevím o jaké chloupky se jedná, jelikož tento materiál chloupky nedělá. Prohlížela jsem ostatní kusy, co máme skladem a žádné chloupky na triku nevidím. Samozřejmě máte právo triko vrátit , nebo reklamovat, což jste neučinila a já těžko mohu posoudit, jak triko vypadá. V tomto případě považuji vaší recenzi za subjektivní, jelikož nemám možnost objektivně produkt posoudit. Máte možnost poslat na reklamaci, s tím problém nemáme a určitě by byla vyřízena k Vaší spokojenosti....Děkuji, Langová-Španělská móda

• Nabízí zn.Desigual

Když objednám s důvěrou drahé triko a dorazí jiná velikost, dfůvěra v obchod je ztracena....

• Málo komunikace s klientem
    • Žádné průběžné informace o dodání zboží a o stavu zásilky

Dobrý den pane Chabina,
    zboží , které jste si objednal bylo na objednání u dodavatele a doba dodání je psaná 14-20 prac. dnů. Objednávku jste učinil 26.11 a dnes je 7.12, takže stále nejsme ve zkluzu. Objednané zboží dojde ve středu ( 9.12 ) , obratem zabalíme a posíláme .O odeslané zásilce budete informován jak od nás, tak od dopravce.
    Děkuji ,
    s pozdravem Langová-Španělská móda