profesionální jednání vstřícný přístup k zákazníkum

Reakce obchodu Elektro Spáčil

děkujeme Vám za za kladné hodnocení :)

Naprosto profesionální, super..

Reakce obchodu Elektro Spáčil

děkujeme Vám za vaše kladné hodnocení, velice si toho vážíme :)

Elektro Spáčil

Zboží mi bylo doručeno,ale nefungovalo,tak po reklamaci mi poslali nové a nefunkční odvezli.Nové již funguje bez problémů.

děkujeme za Váš názor.

Je nám líto, že jste měl takovou zkušenost. Buhužel originálně zabalené zboží od dodavatele nezkoušíme. Pokud proběhlo vše v pořádku s vaší výměnou, pak nechápeme proč jste nám dal 70%. Toto hodnocení bychom čekali, kdyby jsme Vám zboží nevyměnili nebo v jiném případě, ale jelikož vše proběhlo v pořádku, tak to prostě nechápeme.

Dobrá komunikace.Rychlé dodání.

Dobrý den

děkujeme Vám za kladné hodnocení :))

Elektro Spáčil

Obchod se ani nesnažil zboží obstarat,tvrdil,že není k sehnání,tak jsem si ho na eshopu EVA objednal,a měli jich 20 skladem. Kdyby se pan Pažebřuch trochu snažil,tak ba zboží sehnal,ale to by se mu muselo chtít.

Reakce obchodu Elektro Spáčil

mrzí nás, že jste nebyl s našimi službami spokojen, ale vaši recenzi bereme jako absolutně a vážně neoprávněnou !!
    Pan Pažebřuch patří v naší firmě k dlouholetým a k velmi oblíbeným a obětavým prodavačům. Vždy se snaží vyjít zákazníkům vstříc, jak je to jen možné a sehnat vždycky to, co chtějí. O tom svědčí i naprostá většina spokojených zákazníků, kteří s ním byli v kontaktu. Bohužel ne vždy jde vše sehnat, protože to například dodavatel nemá a už mít nebude. A když to dodavatel nemá, tak s tím nic nezmůžeme. To, že jste zboží sehnal jinde, kde vámi chtěné zboží měli, je dáno tím, že měli jak píšete 20 ks skladem, tedy měli velkou zásobu kdoví jak starou. A i když to má konkurence (jiný obchodník) skladem, tak to nakupujeme většinou jen u našeho dodavatele, kterého máme prověřeného a u nikoho jiného. A ten když to nemá, tak to nemá !!!
    Takže nám tady prosím netvrďte, že se pan Pažebřuch nesnažil, když jste u toho nebyl !!
    Každá špatná recenze nám kazí dobré jméno firmy a když je navíc neoprávněná, tak nám to velmi velmi vadí !!!
    V dnešní těžké době se o to víc snažíme, aby byli všichni zákazníci co nejvíce spokojení a když se najde někdo, jako Vy, který nás jen haní a přitom neprávem, tak o takového zákazníka nestojíme... děkujeme.

Rychlost a vstřícnost.

Dobrý den

děkujeme za kladné hodnocení :))

Elektro Spáčil

Spokojenost, rychlé jednání spolehlivost.

Dobrý den

děkujeme Vám kladné hodnocení :))

Elektro Spáčil

Přes e-shop jsem nakupoval poprvé, kamenný obchod jsem v minulosti využil. E-shop zklamání.

Reakce obchodu Elektro Spáčil

mrzí nás, že jste měl s čerpadlem problém a že nefungovalo. Vzhledem k tomu, že čerpadlo bylo úplně nové, objednané od dodavatele, tak bychom také čekali, že bude fungovat jak má, ale protože výrobky tohoto typu nezkoušíme, tak to nemůžeme ovlivnit. Když už nastane takový problém a je něco nefunkční, tak to řešíme po předchozí domluvě se zákazníkem buď výměnou výrobku nebo jiným způsobem v rámci reklamace a my to poté řešíme přímo s dodavatelem. Vzhledem k tomu, že jste nás nekontaktoval, tak jsme to ani nemohli řešit. A protože vadné zboží došlo přímo od dodavatele a nebylo to tedy způsobené naší vinou, tak nevíme, proč jste s naším shopem nespokojen. Za to my přece nemůžeme. Proto nás každá taková recenze mrzí a kazí nám dobré hodnocení.

Elektro Spáčil

rychlá reakce na drobnou reklamaci (chybějící jedna maličkost, v podstatě obratem dodaná...)

Dobrý den

děkujeme Vám za vaši pozitvní recenzi :)) a omlouváme se za případnou komplikaci.

Dobrý den

děkujeme Vám za kladné hodnocení. :)

• Přehled výrobků.

Co se objednalo bylo brzy a v pořádku dodáno.

Dobrý den

děkujeme za Vaše kladné hodnocení. :))

• Super rychlé dodání
    • Bezpečně zabaleno

Dobrý den

děkujeme za pozitivní recenzi . Nic nás netěší více než spokojený zákazník. :)

Elektro Spáčil

Vše super a skvělý přístup k zákazníkovi,jen doporučuji

Dobrý den

moc nás těší Vaše spokojenost s naším obchodem. Děkujeme Vám za kladné hodnocení a budeme se těšit případně na vaše další objednávky.

vše OK

Dobrý den

děkujeme Vám za kladné hodnocení. :)

Elektro Spáčil

Rychlé dodání, dobrá cena.

Dobrý den

jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená a děkujeme za kladné hodnocení. :)

• Skvělá komunikace.

Dobrý den

děkujeme Vám za kladné hodnocení :)

• opravdu rychlé vyřízení
    • osobní přístup

Dpbrý den

děkujeme Vám za pozitivní recenzi :)

Elektro Spáčil

rychle jednani a dobra komunikace

Dobrý den

děkujeme za Váš čas na vyplnění dotazníku a zároveň za kladné hodnocení :)

Dobrý den

děkujeme Vám za kladné hodnocení :)

• ochota,rychlost

Dobrý den

děkujeme za Vaše hodnocení. Jen nás mrzí, že i když jste byl spokojen s rychlostí a naší ochotou jste nám nedal 100% hodnocení, ale jen 80 %. Každé nižší hodnocení nám snižuje spokojenost zákazníků.