• Barevné křídy byly zcela rozlámané.

Reakce obchodu Space4kids

mrzelo by nás, kdybyste zboží nedostala v pořádku. Koukáme na Vaši objednávku, ale žádné křídy jste si u nás neobjednala. Momentálně totiž v nabídce žádné nemáme. Jestli Vaše zboží není v pořádku, rádi Vám ho vyměníme. Můžete prosím napsat recenzi za zboží, které jste si u nás zakoupila?
    Děkujeme
    Váš space4kids

Pět minut před zavírací dobou vypnutá pokladna, nelze zaplatit.

• objednané zboží nebylo na skladě, což se zjistilo až při přebírání objednávky. paní se sice omluvila a nabídla jiné, ale jela jsem tam zrovna kvůli tomuto..

• Žádné
    • Nepíše u všeho zboží druh materiálu a je předražený.

Velké zklamání !!! Objednali jsme synovi závěsnou dekoraci Námořníci. Podle vyšší ceny jsme doufali v kvalitní a pevný materiál (např. dřevo, plast ). Dekorace je z papíru !!!! Na internetové stránce není vůbec druh materiálu. Takže za cenu skoro 600 kč papír a pár drátků. Už jsme zboží nevraceli, ale je to předražený papír!!!!

Reakce obchodu Space4kids

Děkujeme za Vaši recenzi pane Zapletale. Výrobce Djeco je oblíbený mezi zákazníky po celém světě pro své výrobky z ekologicky šetrných materiálů. A ano produkty jsou dražší, než plastové hračky z Číny. Jako každý náš zákazník máte i vy právo v případě nespokojenosti zboží vrátit a a požadovat zpět peníze včetně poštovného. Rádi vyhovíme.
    Hezký den
    Roman Konštiak