Super jednání

• Ochota
    • Kvalita

Koupil jsem dražší stan,od prvního vybalení jsem věděl, že jsem vybral dobře .

• bezvadný zákaznický servis a komunikace, poradí vysvětlí

Výborný přístup a vysvětlení, stany předčili mé očekávání. Fakt supr

Nemám co vytknout, skvělý osobní přístup prodejce !!!

• Osobní kontakt, praktické předvedení, velmi příjemný přístup k zákazníkům,

Vstřícný přístup, ochota prodávat, zaměření na zákazníka, odborná zdatnost, orientace a trhu...

• Stan je naprosto boží! Hned v den nákupu jsme testovali (spali jsme v něm před domem)
    • Dobré materiály
    • Skvělá konstrukce
    • Dobrá komunikace, jel jsem si pro stan osobně, pomohli mi s ním na střechu

Trvá chvíli než si člověk najde nejlepší způsob zavírání, chvíli jsem kolem auta běhal jak dement, ale už to zvladam s přehledem za 3 minuty

Průzkumu trhu se střešními stany jsem věnoval dobré 2-3 týdny a jsem rád, že jsem skončil u Sovnaran. Koupil jsem ten nejdražší hliníkový (NoHelp) a rozhodně je poměr cena/výkon bombastický.

S obchodem a přístupem prodejce jsem byl velice spokojen. Férové jednání, jasná domluva.

Po dvou nocích v hliníkovém autostanu jsem s ním spokojen. Jen jsem si předělal uchycení k příčníkům. Z úchytů, které byly ke stanu, jsem neměl z pohledu pevnosti důvěru.