Objednala jsem plachtu 4,60 kruh. Manipulace pro jednoho člověka je komplikovaná, pokud fouká vítr, přesouvají se díly přes sebe. Nelze vrátit na svařeni, poněvadž je prý na ni chlor. Musím si upravit sama prostřední díl. Nákup skoro za 3.000,-Kč …, takže se vrátíme k modré a peníze bohužel už nikdo nevrátí.

• měli zboží, které jsem chtěl
    • nedostatečné možnosti dopravy

rozměr zaslané plachty ne délku v pořádku a na šířku byla plachta o 20 cm kratší,bohužel jsem jí už ořízl na oblouk nemohu vrátit!!Byl dán požadavek na svaření ale že tím příjdu o 20 cm nikdo info nedal - má to být v popisu

Dobrý den, pane Novotný,
    moc se omlouvám, chyba byla na naší straně. Poslali jsme Vám omylem plachtu širokou 3,5 m, místo 3,7 m. Kdybyste rovnou zavolal, mohli jsem to vyřešit ihned. Posíláme Vám správný rozměr a ještě jednou se omlouvám. Děkuji za pochopení.
    Jaroslav Málek - solární plachta Cornisun

Po objednání mi napsali, že do 5 dní objednávku posílají. Objednal jsem 29.5. Dnes je 6.6. A nic. Nevím jestli počítají 5 pracovních dnů, nebo 5 slunečních dnů and.

Dobrý den, pane Klaubre,
    mrzí mne Vaše špatná recenze a rád bych ji vysvětlil. Plachtu, kruh 150 cm, jste objednal 29.5. (sobota), takže jsme ji začali vyřizovat 31.5. (pondělí). Pro velký zájem o naše plachty a velké množství objednávek, jsme ji bohužel odeslali až 4.6. (pátek). Dnes, kdy Vám píši tuto odpověď, je 5.6. (sobota), 6.6. (neděle) bude až zítra.
    Takže Vaši objednávku jsme odeslali do 5 pracovních dní a měla by Vám v nejbližších dnech dorazit.
    Omlouvám se, pokud se Vám dodací lhůta zdá dlouhá, ale věřte mi, že děláme co můžeme, abychom všechny zájemce uspokojili co nejdříve.
    Děkuji a přeji Vám krásné léto. Jaroslav Málek

• Reklama říká že plachta ohřívá vodu až na dno bazénu, ale když pod plachtu sáhnu je voda teplá jen pár centimetrů pod ní a níž je studená.

Dobrý den, paní Miloslavo,

voda je na hladině vždy o trochu teplejší než u dna, kde je studenější, to je její normální vlastnost i kdybyste tam neměla žádnou plachtu. Proto se Vám zdá, že je pod plachtou teplá a dole studená. Pokud ale máte na hladině naši průhlednou plachtu, ohřívá se voda sluncem najednou v celé hloubce až na dno. Když budete teplotu vody měřit u dna každý den, poznáte, že se ohřívá rychle celý bazén. Kdybyste měla černou, bude voda pod plachtou sice horká, ale u dna ledová.
    Děkujeme Vám za recenzi a přejeme krásné léto.

• žádný zázrak s vyhříváním bazénu se nekonal

Dobrý den, pane Ondro,
    je mi líto a divím se, že voda ve Vašem bazénu o průměru 300 cm není ohřátá, když slunce svítí skrz naši průhlednou solární plachta stejně do Vašeho bazénu i na velké bazény našich dalších zákazníků (např. 4 x 8 nebo 3,7 x 7,3 m), kteří mají u dna vodu 29°C a píší nám, že tak teplou vodu ještě neměli.
    Snad se to ještě zlepší.
    Děkuji a přeji Vám krásné léto. Jaroslav Málek - Cornisun