• prozákaznické jednání a přístup
    • plná podpora
    • skvělá navigace jak produkty, tak procesem (objednání)
    • přehled o nabízených produktech, svém sortimentu, vlastností položek, parametrech

opravdu velice prozákaznické jednání a přístup, plná podpora, skvělá navigace jak produkty, tak procesem (objednání), přehled o nabízených produktech, svém sortimentu, vlastností položek, parametrech... Skvělá práce, přístup! Víc takových prodejců!

Reakce obchodu solar-eshop.cz

moc děkujeme! Snažíme se :-)

Krásný den
    Tým solar-eshop.cz

• Týden po zaplacení nemám zboží ani žádnou jinou reakci ze strany obchodu

Reakce obchodu solar-eshop.cz

moc se omlouváme, ale některé ze 14 položek nebyly skladem. Měli jsme se Vám ale samozřejmě ozvat a řešit ihned.
    Odeslali jsme hned, jak to bylo možné.

Děkujeme za pochopení

rychlé dodání

• Přehledný eshop
    • Bezproblémová komunikace
    • Ceny

Bezproblémová komunikace a dodání zboží.

Objednávka byla v pořádku

Dobrá cena , rýchle dodanie tovaru.

• Ceny
    • Sortiment

Zboží mělo dorazit do týdne, dorazilo po 3 pracovních dnech. Spokojenost.

Výhodou je doprava zdarma.

• Vstricne chovani, ochota i odborne vedomosti voni pri kazdem setkani s SVP SOLAR. SU-PER.

Rychle vyřízeno. Vše připraveno.

• po objednávce byla cena zvýšena na téměř dvojnásobek
    • výmluvy na termín dodání - posunul jsem na 1 měsíc od objednání
    • ceny na eshopu nemusí odpovídat realitě

nesolidní jednání, po zadání objednávky obchod následně oznámil nemožnost splnění termínu (cca 10 dnů), po posunutí na dalších 30 dnů ze strany kupujícího znovu údajná nemožnost splnění termínu a současné zvýšení ceny o téměř dvojnásobek.

Reakce obchodu solar-eshop.cz

je nám velice líto, že jste nebyl s našimi službami spokojen. Bohužel v důsledku epidemiologické situace vázne jednak doprava ze zahraničí a také se neúměrně zvyšují ceny některých produktů, což nemohou naši dodavatelé nijak ovlivnit.

Snažíme se vždy uvádět správnou dostupnost, ale ve Vašem případě jsme měli bohužel skladem méně kusů, než jste potřeboval. Vy jste potřeboval 4 x 100 ks smotku kabelu, ale tolik běžně skladem nemíváme. Oslovili jsme tedy našeho dodavatele a ten nám oznámil, že z důvodu navýšení ceny (jak správně píšete) již nebude tento produkt (typ kabelu) dodávat. Obrátili jsme se tedy na jiného dodavatele, který jej má, ale za mnohem vyšší cenu. O tom jsme Vás férově informovali a po dohodě objednávku stornovali.

Věřte, že ani nás netěší současná situace, ale není v našich silách ji změnit. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme, že nebylo vše podle Vašich představ.

Tým solar-eshop.cz

Již jsem doporučil, protože obchod má operativní schopnosti řešit problémy (měnil se mi chybně dodaný díl) a má odborníky pro konzultace.

• Vše OK.

• Zkušenosti se sortimentem

• Individuální přístup

• nebyl problém probrat po telefonu s technikem jak si to představuji já a jak to bude vypadat ve skutečnosti, poradil, doporučil.

u objednaného zboží byla poznámka dostupnost za 14 dnů, nicméně za 9 dní od objednávky jsem měl zboží doma. Za mě super.

• rychlost, cena

První kontakt, vše proběhlo v naprostém pořádku, výdej bez problémů.

Rychlé doručení a dobrá komunikace.