• objednávka potvrzena cca před 4-3 týdny dodnes žádná jiná reakce , zboží nikde

Reakce obchodu solar-eshop.cz

moc nás mrzí, že jsme skutečně nedodrželi dodací dobu, která byla uvedena na e-shopu.
    Bohužel dodavatel před Vánocemi nedodržel termín dodání a poté byly vánoční svátky. Od objednávky (13.12.) k předání (5.1.) tak uplynulo 23 dní, namísto deklarovaných dvou týdnů.
    Měli jsme to s Vámi lépe komunikovat.
    Ještě jednou se omlouváme a doufáme, že jste se zakoupeným produktem spokojen.

obchod mě velmi zklamal

Reakce obchodu solar-eshop.cz

moc nás mrzí, že jsme nebyli schopni dodržet dodací lhůtu, protože nám dodavatel nedodal akumulátor.
    Neberte to prosím jako výmluvu, ale je velmi těžké v této době držet tak rozsáhlý sklad, protože dodávky bohužel váznou jak kvůli dopravě tak kvůli komponentům.
    Objednávku jsme po dohodě stornovali a tím, že měla být hrazena dobírkou tedy není třeba již nic dalšího dělat. Ještě jednou se moc omlouváme za nepříjemnosti.
    Tým Solar-eshop.cz

• Nabízejí na svém webu věci, které nedokáží dodat. Chtěl jsem solární sprchu. Kde objednat jinde, než na solar eshop. Ale prý je to sezónní věc, která teď není. A ani nebude. Přitom na webu ji nabízí stále . I před zimu. Proč? Hrozný eshop, už nikdy. Telefonické oznámení tohoto až po pár dnech a borec, jako by do telenu umíral.

Reakce obchodu solar-eshop.cz

velmi se omlouváme, že jsme nebyli schopni dodat produkt, u kterého máme informaci, že je na objednání. Bohužel vzhledem k situaci s dopravou dnes nejsou dodavatelé schopni ani přislíbit konkrétní termín dodání. Proto jsme se rozhodli, že budeme solární sprchy nabízet až před sezónou.
    Mohu Vás také ujistit, že kolega neumřel. Zřejmě byl jen zklamán, že pro Vás nemá lepší zprávy a soucítil s Vaší ztrátou. :-)
    Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

Tým solar-eshop.cz

• Týden po zaplacení nemám zboží ani žádnou jinou reakci ze strany obchodu

Reakce obchodu solar-eshop.cz

moc se omlouváme, ale některé ze 14 položek nebyly skladem. Měli jsme se Vám ale samozřejmě ozvat a řešit ihned.
    Odeslali jsme hned, jak to bylo možné.

Děkujeme za pochopení

Tým solar-eshop.cz

• po objednávce byla cena zvýšena na téměř dvojnásobek
    • výmluvy na termín dodání - posunul jsem na 1 měsíc od objednání
    • ceny na eshopu nemusí odpovídat realitě

nesolidní jednání, po zadání objednávky obchod následně oznámil nemožnost splnění termínu (cca 10 dnů), po posunutí na dalších 30 dnů ze strany kupujícího znovu údajná nemožnost splnění termínu a současné zvýšení ceny o téměř dvojnásobek.

Reakce obchodu solar-eshop.cz

je nám velice líto, že jste nebyl s našimi službami spokojen. Bohužel v důsledku epidemiologické situace vázne jednak doprava ze zahraničí a také se neúměrně zvyšují ceny některých produktů, což nemohou naši dodavatelé nijak ovlivnit.

Snažíme se vždy uvádět správnou dostupnost, ale ve Vašem případě jsme měli bohužel skladem méně kusů, než jste potřeboval. Vy jste potřeboval 4 x 100 ks smotku kabelu, ale tolik běžně skladem nemíváme. Oslovili jsme tedy našeho dodavatele a ten nám oznámil, že z důvodu navýšení ceny (jak správně píšete) již nebude tento produkt (typ kabelu) dodávat. Obrátili jsme se tedy na jiného dodavatele, který jej má, ale za mnohem vyšší cenu. O tom jsme Vás férově informovali a po dohodě objednávku stornovali.

Věřte, že ani nás netěší současná situace, ale není v našich silách ji změnit. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme, že nebylo vše podle Vašich představ.

Tým solar-eshop.cz

Objednal som si solarny panel. Prisiel pooskierany, zabaleny len v tenulinkej folii, ktora sa cestou roztrhla na viacerych miestach. Solarne panely kupovat nedoporucujem. Zasielku som neprevzal.

Reakce obchodu solar-eshop.cz

Dobrý den, velmi nás Vaše negativní zkušenost mrzí, zejména proto, že nedošlo k pochybení u nás. My zabalili panel tak jako stovky jiných, ale při přepravě došlo bohužel k poškození našeho zabalení (odstranění části obalového materiálu) a tím i panelu. Za celý rok došlo k jedinému poškození panelu při přepravě a to zrovna u Vaší zásilky. I tak se velmi omlouváme a přejeme hezký den.

• Není objednané zboží

Reakce obchodu solar-eshop.cz

Dobrý den, zboží Vám bylo zasláno. Bohužel není možné mít vše skladem, proto něco trvá o něco déle.

Krásný den

Solar-eshop.cz

• Nedodržuje dodacie lehoty podla vlastných obch, technc.podmienok. Tovar vykazovaný skladom v skutočnosti nemá alebo neposiela zo sladu aleobjednáva pre kupujúceho z výroby.

V tomto obchode tovar nekupujte. Predávajúci nemá zmysel pre dodržanie terťmínu dodávky

Reakce obchodu solar-eshop.cz

velmi se omlouváme za komplikace. Vždy se snažíme dodat zboží v co nejkratším čase. Zboží, které jste objednal jsme měli skladem, ale zrovna v den Vaší objednávky jsme poslední kus prodali v obchodě a nestihli na e-shopu změnit skladovou dostupnost.

Navíc tím, že mezi objednávkou a Vaší platbou (připsáním na účet) uběhlo 5 dní, prodloužil se o to i termín dodání.

Každopádně se omlouváme. Mrzí nás, že jste nebyl spokojen, protože se snažíme všechny objednávky expedovat obratem.

Děkujeme za pochopení

Tým Solar-eshop.cz

• Ziadne. Su lenivý este aj postupit objednavku kolegom na Slovensko pričom je to ta ista firma.

Nikdy viac.
    Objednal som u konkurencie.

Reakce obchodu solar-eshop.cz

velmi nás mrzí, že jsme Vám nebyli schopni (nikoli ochotni) vyhovět. Nemáme na Slovensku obchod, pouze posíláme z České republiky. Není to tedy o lenosti, ale o možnostech.

Bohužel e-shopový systém neumožňuje při zadání cen v CZK vybrat dopravu na Slovensko, neboť je jiný než v ČR a za jinou cenu.

Standardně si zákazníci ze Slovenska objednávají zboží v EUR (ve slovenské verzi e-shopu), tedy se jim páruje doprava se správným dopravcem v cenách tohoto dopravce. Chápeme, že při nákupu zboží nižší hodnoty není logické objednávat zboží z ČR, neboť cenu zatíží doprava. U vyšších částek je doprava většinou zdarma.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou přijměte naši omluvu za nedokonalý e-shopový systém.

Krásný den

Tým SVP Solar, s.r.o.