Jen přišel email že zboží bylo odeslano a už je to přes 10 dni a stále nic

Reakce obchodu Solanka Zlín

Omlouváme se, za menší zpoždění dodání objednaného produktu, které bylo způsobeno krátkodobou nedostupností produktu v ČR. Nicméně o předpokládaném termínu dodání, jsme zákazníka informovali a zásilka byla odeslána dle našich obchodních podmínek, a to do 10 pracovních dnů. Naší snahou je expedovat zboží v co nejkratším termínu.

Objednáno, nepotvrzeno, telefon uvedený na webu nikdo nebere. Předpokládám tedy, že jsem objednávku ani neuzavřela, leč dotazník přišel :-), tak odpovídám.

Reakce obchodu Solanka Zlín

Dobrý den, rádi bychom reagovali na tuto recenzi. Chtěli bychom upozornit klienta, že žádná objednávka nedošla, protože nebyla ani uzavřena ze strany zákazníka! Není nám zcela jasné, jak se mohlo stát, že Vám Heureka odeslala dotazník na objednávku, kterou nemáme vůbec v systému. Proto Vám ani nemohlo dojít Potvrzení objednávky, které chodí automaticky, po jejím uzavření. V případě, že v době dovolených nevzal nikdo telefon, je vždy ideální varianta e-mailové korespondence.

během 14 dnů,přišla několikrát zpráva o odeslání,ale zboží nedorazilo.
    Dokonce nyní poděkování za nákup,to nechápu. Ještě že jsem neplatila předem.

Reakce obchodu Solanka Zlín

Bohužel došlo k selhání ze strany České pošty, kdy zásilka již víc než týden ležela na jiné pobočce :( ve městě. Bohužel s touto situací nejsme schopni nic udělat, a to nás velmi mrzí. Omlouváme se zákaznici, i když tato situace nebyla naší chybou.