telefonní číslo neexistuje

• Po týdnu nemám zaplacené licence, na emaily nereagují a telefonní číslo je zrušené!

Podvod, Windows klič jsem nedostal

• Čekám týden na digitální licenci. Pouze automatická odpověď.

Čekám týden na digitální licenci po okamžité platbě. Pouze automatická odpověď.

• vyhozené peníze

Obchod nekomunikuje, asi už je policie zavřela...

• Dobra cena za licenci
    • Žádná komunikace
    • Číslo neexistuje
    • Dlouhé dodání !!!

Před několika měsícema nazpět vše bylo bez problémů ale teďka totální tragédie nekomunikuji nedá se dovolat protože číslo neexistuje peníze nemám zpátky a ani licenci i přes několik e-mailu tak jen automatická odpověď a nic jestli mi nevrátí peníze podávám stížnost když nejsou schopny provozovat e-shop mají ukončit činnost !!!

• Zlodeji

Jsou to zlodeji, zaplaceno pred 6 dny a zbozi nikde ! Slobujou do 24 hodin, a pritom ani po necelem tydnu nic nedodano, budu nahlasovat na pcr/ coi!

• Rozhodně nedoporučuji, obchod nekomunikuje. Telefon,který je uvedený neexistuje. Zboží nedodáno. Podána stížnost na ČOI

• co slíbí to dodá

Dobrá cena a klíč funkční...

Výhodná cena za nákup SW, vše proběhlo v pořádku.

Vše proběhlo v pořádku.

• Dodání licence obratem, resp do 24 hodin je marketingový blábol.

Objednáno v úterý, zaplaceno okamžitou platbou ve stejný den dopoledne. Do pátku se nic nedělo, po mé mailové urgenci přišlo, že mám doložit platbu. OK potvrzení posláno (platba byla v pořádku včetně variabilu, tam tedy zdržení nebylo).
    Následně konečně přišla licence, bez jediného slova omluvy, proč to trvalo tolik dní. Až po dalším dotazu, kde tedy oni měli problém, že to neposlali hned, přišla odpověď "Dobrý den, termín dodání je poněkud delší, proto se Vám velice omlouváme za vzniklé potíže." Takže jsem zbytečně čekal tři dny a doteď nevím, co měli špatně. Příště koupím už jinde, protože se to zpoždění může opakovat. Navíc na aukru jsou licence výrazně levnější :-)

• Rychlé doručení. Vše v pořádku.

• Všechny klíče fungovaly na první pokus

Objednal jsem již dvakrát, a patrně se nejedná o automatický process. Vyřízení druhé objednávky trvalo několik dní.

Dodávka kódu někdy trvá den a to je trochu nepříjemné, když platíte online a děláte okamžitou instalaci.

• rychlé a jednoduché
    • velmi levné
    • avast mi stránky obchodu blokoval jako závadné

Doporučil mi kolega a jsem spokojen

Vezmou peníze, zboží nedodají.

• Rychlost okradení
    • Zloději

Jsou to zloději. Aktivační klíč neplatný, telefon vypnutý, na e-mail nereagují.

Objednávka byla zaplacena online platba kartou dne 26.5.2023. Od té doby žádná reakce - už jsem psala 3 x e-maily, kdy obdržíme zaplacené zboží a kdy dostaneme daňový doklad k platbě předem. Telefon - volaný je momentálně nedostupný!! Dnes je 2.6.2023 a obchod MLČÍ !!!
    Tento obchod by měla řešit Česká obchodní inspekce.