• složitá aktivace Win

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zboží mooožná po pár hodinách doručí při dobré konstalaci hvězd
    • nula komunikace se zákazníkem, chcete něco jinak, jste v háji
    • na obchod s licencemi dost pomalí, jiné obchody mají automatiku a nemusíte čekat hodiny

Krátké shrnutí: run boy run
    Delší: objednání i zaplacení šlo, jakmile zaplatíte, nečekejte žádnou odpověď na maily od prodejce, žádnou komunikaci. 800 za licenci co už nepotřebuji mě nezaráží tolik jako spíš nulový zájem ze strany eshopu, indikátor toho že až budu někdy kupovat dražší licenci, rozhodně ne zde, podpory se totiž očividně v případě problému nedočkám...

Vážený zákazníku,

licenci jste objednal v patečních večerních hodinách, licence byla doručena tentýž den...

Tým SOFTfair

• Instalacni klic nebyl platny. Na pozadani zaslali druhy, ktery opet nebyl funkcni a opet ho bylo potreba telefonicky aktivovat, co uz tento produkt nepodporuje. Kdyz jsem jim napsal, ze je to nefunkcni, tak si vyzadali pristup ke vzdalenemu ovladani do pc!

Vážený zákazníku,

produkt vyžadoval pouze telefonickou aktivaci což je běžné. Vzhledem k tomu, že jste si s tím neuměl poradit nabídli jsme Vám pomoc ve formě vzdálené podpory a náš technik Vám produkt aktivoval.

Odmítáme Vaše tvrzení, že produkt nebyl platný.

Tým Softfair

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nefunkční licence MS Office - nejde aktivovat ani přes net, ani po telefonu - klíč už je použitý. Poslali mi nový klíč - opět nefunkční.
    • Nedoporučuji, pokud nechcete problémy a pokud chcete legální licenci.
    • Pozor taky na firmu CERTASOFT - patří jim taky, bude to stejný problém.
    • Licence VČETNĚ instalačního media znamená, že dostanete prázdnou USB flashku nejhorší kvality a musíte si bootovací medium sami vytvořit = nebrat.
    • Office 2019 nemají vůbec, sice je prodávají, ale instalační ISO není kde stáhnout, na webu nabízí pouze do verze 2016. Po vyzvání pošlou 2x špatné linky, potřetíuž správný = opět neprofesionalita a problém.
    • Při nefunkční aktivaci slíbí, že se na to vzdáleně podívají, dvakrát nedodrží slíbený termín, už nemám trpělivost to řešit dál. Žádám o vrácení peněz za nefunkční licenci Office 2019 a koupím číslo jinde. Bohužel to potřebuju legálně, jinak bych to logicky vyřešil za pár sekund aktivátorem.

Obchod inzeroval Office 2019 pro PC/MAC.
    Po zaplacení mi bylo sděleno, že licence není pro MAC (tu potřebuji) a obchod přestal komunikovat. Po mém upozornění upravili popus v e-shopu

Vážený zákazníku,

pokoušeli jsme se Vás kontaktovat telefonicky tak abychom si vše ujasnili a vyřešili k Vaší spokojenosti, bohužel se nám nepodařilo s Vámi k dnešnímu dni spojit. Prosím ozvěte se nám :)

Tým SOFTfair

27.8 jsem obednal a zaplatil kartou a jeste mi nic neprislo a ani zadny potvrzeni ze to predali dopravci a uz je 8.8

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Možnost slevy, která je mi ale k ničemu, když do 3 týdnů nejsou schopni dodat zboží z jednoho konce města na druhý.
    • Do 3 týdnů od objednání nejsou schopni dodat zboží z jednoho konce města na druhý.
    • Kdyby alespoň zavolali nebo napsali, že to nemají, ale ozvou se až na zavolání a nebo na email.
    • Jak by řekl Jára Cimrman, tuto firmu nebrat.

Je to děs běs. Se divím, že ještě nezkrachovali.
    Takto se byznys nedělá.

Vážený pane,

velmi se omlouváme za komplikace ale bohužel toto za aktuální situace "COVID-19" nedokážeme ovlivnit. Mnoho poboček Zásilkovny má aktuálně zavřeno.

Právě jsme kontaktovali Zásilkovnu, během zítřejšího dne Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na doručení prostřednictvím jiného dopravce nebo Vám vrátíme peníze.

Ještě jednou se omlouváme a přejeme hezký den

Tým SOFTfair.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• ..., že vůbec něco přišlo a instalace proběhla bez problému.

Z popisu a obrázků produktu se zdá, že vám přijde krabice se softwarem na DVD nebo USB. V popisu mají, že dodávka obsahuje DVD-USB, nic takového nepřišlo, skoro klamavá reklama. Přišla pouze obálka v která obsahovala návod, kde si můžete software stáhnout, dále faktura a licenční štítek v plastové obálce-nejedná se ani o tu barevnou samolepku na jakou jste zvyklí (kterou tam mají i na obrázku), pouze černobílá samolepka s klíčem a čárovým kódem. V popisu je také napsáno, že při nízkém pozorovacím úhlu uvidíte pod logem Windows (které tam není) písmeno M (leda tak po požití lysohlávek). Dále v popisu píší, že tam je nějaká šedá snímatelná plocha, která zakrývá část klíče, ani náhodou. Produktový klíč zakrývá samolepka, která je na plastové obálce. Dále se v návodu dočtete, že se jedná již o použitý software, který je přeprodáván, ale OK, proč ne, i když by to mohlo být uvedeno i v popisu. Souhrnem, jak píší, garance pravosti softwaru... Takž je to ideální dárek k Vánocům, zvlášť když přijde po nich, ale to je spíš věc dopravce. [Nevím k čemu to je, že máte licenční štítek... V jiném obchodu jsem si pro mé PC koupil elektronickou verzi za 990,-Kč, obratem přišel klíč a návod na instalaci v mailu. Připlatil jsem si a poštou mi přišlo: 2xDVD (vypálené 64bit a 32bit verze) plus jako dárek na DVD originál program na vypalování a slevový kupón v hodnotě 100Kč na další nákup. Celkem jsem zaplatil 1158 Kč. Tady jsem zaplatil o 332 Kč víc a je to bez DVD, bez dárku a bez kupónu, ale pozor, dostanete licenční lístek, který Vám "garantuje" pravost softwaru!!! ] Lituji, že jsem to neposlal zpět.

• Levné softwarové licence
    • Komunikace obchodu
    • Licence nedorazí obratem, ale až další den
    • Zmatek v objednávkách

Sháněl jsem levnou licenci na Windows 10 Home, a tak jsem si vybral obchod s použitými licencemi. Objednávka proběhla v pohodě, s pozdějším dodáním licence jsem počítal, jak zmiňovali ostatní nakupující. Licenci jsem objednal večer, ve formě elektronické licence, avšak druhý pracovní den odpoledne licence nedorazila. Psal jsem tedy e-mail, v jakém stavu se objednávka nachází, protože stav objednávky nikde není k zobrazení. Na e-mail během několika hodin nikdo neodpověděl, a tak jsem zkusil několikrát telefonický kontakt, který byl taktéž bez odezvy. Až následujícího dne teprve volal pán z obchodu s tím, že licenci už poslal (dle data přijetí ji však posílal v době telefonického hovoru), nicméně jsem byl rád, že byla objednávka dokončena. Večer jsem se vrátil domů a koukám, že licence, která dorazila nebyla na Windows 10 Home, ale verzi Pro. Psal jsem tedy opět email na obchod, opět bez odpovědi. Další den jsem volal opět na tel. uvedený na webových stránkách, taktéž bez reakce. V odpoledních hodinách byl hovor dokonce ukončován ze strany obchodu (bez přijetí). Večer nakonec správná licence dorazila a zhruba o 2 hodiny později volali z obchodu nazpátek.
    Celkově na mě obchod působí tak, že ho dělá někdo jako melouch po večerech zcela sám a přes den na něj nemá moc času. Licence sice funguje, ale kdo si chce ušetřit "trápení" s mizernou komunikací na straně obchodu a zároveň spěchá na dodání licence, tomu doporučuji využít k nákupu licence jiný obchod.

• mizerná komunikace
    • až 3. licenční klíč fungoval

Cena super, ale ty nervy co to stálo než sem se dostal k funkčnímu zboží. Už bych znovu nenakoupil.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Kontaktujte nás prosím na náš email, at vše dořešíme k Vaší spokojenosti :)

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. :)