• Absolutně nekomunikují
  • Potahy jsou nekvalitně ušité

Dobrý den, Jaroslave,
    děkujeme Vám moc za Vaši recenzi, bohužel kvalitu výrobku nemůžeme ovlivnit, ale jste první, kdo si stěžoval na kvalitu těchto potahů i přes to, že jsme jich prodali spoustu. Tímto se omlouváme, že jsme Vás úplně neuspokojili a věříme, že při příštím nákupu proběhne již vše dle Vašich představ.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

Martina Borecká
    Sofashop.cz

Objednal jsem zboží, které bylo v e-shopu na skladě ihned k dodání, zaplatil online. Následně mi bylo sděleno že zboží na skladě není a nebude, peníze mi za 3 dny došly zpět.

• Neskutečně dlouhá (oproti jiným e-shopům) dodací doba

Nic moc. Po zaploacení začal komunikovat až na můj dotaz v jakém stavu je moje objednávka

Dobrý den pane Křovina,
    ihned po objednávce odchází zákazníkovi a odešla i Vám zcela automaticky zpráva o přijetí objednávky. Následně odchází v době přípravy objednávky zákazníkovi zpráva o vyřizování objednávky- odešla i Vám. Jakmile je zásilka předána dopravci, odchází zákazníkovi a tedy i Vám odešla zpráva o předání zásilky dopravci a vše je zakončeno zprávou o dokončení objednávky s uvedením čísla přepravního listu, aby si každý zákazník mohl zjistit, v jaké stavu se zásilka nachází. Toto vše jste obdržel. Vaše hodnocení se tedy bohužel nezakládá na pravdě a zřejmě jste měl v době psaní recenze jen špatný den.

Jiří Borecký
    Sofashop.cz

• Špatné příslušenství,po urgenci k mé spokojenosti vyměněno zdarma.
    • Neoriginálně zabaleno,ulomený jeden držák,pokřivený plech. Jedná se o kuchyňský dřez.

Dobrý den, Radomíre,
    děkujeme Vám za Vaše hodnocení, velice se omlouváme za vzniklé komplikace, věříme, že při příštím nákupu u nás proběhne již vše v naprostém pořádku.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.

Martina Borecká
    Sofashop.cz

• + udržujete zákazníka v naději , že by třeba zboží mohl někdy dostat - a naděje umírá poslední.Každopádně jsem zatím ušetřila peníze - to je super , jsem důchodce a každá kačka dobrá.

• Je to skoro čtrnáct dní a zboží doposud nedorazilo!

Viz výše. Dalšího komentáře netřeba.

• Mám zboží objednané přes měsíc,to se nedělá.Zvažuji ,že objednávku stornuji,pokud ji nedostanu v pondělí. V pondělí obědnávku stornuji.