Informace "Ihned k odběru na webu" a posléze e-mail, že už zboží nemáte na skladě. To tam tu informaci raději nemějte.

• Pokuď jde napsáno že zboží není skladem a bude doručeno do sedmi dní a po celých jedenácti dní není doručeno tak podle mě tento obchod nefunguje tak jak by měl.

Nakupoval jsme zde jelikož tento obchod měl kladné hodnocení na heureka.cz. Nikdy víc bych v tomto obchodu nenakupoval

• ??
    • - neserióznost

- oobchod prodává použité zboží, případně vrácené a opravené po reklamaci. Prodává ho bez upozornění, jako nové.( moje osobní- subjektivní zkušenost)

Reakce obchodu SoEasy.cz

V tomto případě bylo na internety uvedeno, že se jedná o použité zboží:
    #GOCLEVER TAB I101 (Android Internet Tablet) (Wi-Fi), 10" displej, Android 2.2 - použito na testech

Pokud nevyhovuje vezmeme ho nazpět včetně kompenzace nákladů na dopravu.

• neaktuální nabídka na webu

Reakce obchodu SoEasy.cz

Ano měli jsme v nabídce produkt od O2 který jme již nedokázali zajistit.
    Tímto se omlouváme

• nakup z domu
    • nemaji vse co nabizi

zalezi na tom co kupujete.v mem pripade mobil kupovat spis v kamen. obchode kvuli odzkouseni a servisu.

• Je to jen schranka a vsechnu praci za ne dela firma agora.cz
    • Reklamace,support.

Nelibi se mi, ze je to jen schranka a vsechnu praci za ne dela firma agora.cz
    Reklamace,support

To je limitujici v pripade problemu, protoze technickou podporu zase dela nekdo jiny.

Reakce obchodu SoEasy.cz

To, že naše firma je dceřinou společnosti Agora nikterak netajíme. A to, že na námi stojí velký a siný distributor mobilních technologií není nikterak limitující. Spíše naopak nám to dává přímý přístup k informacím od výrobců a bezprostřední dostupnost velkého množství zboží.
    Nejsme žádná garážová firma ale firma která má cca 20 zaměstnanců včetně značkové kamenné prodejny Nokia Store v Brně.

• dobrá cena
    • výdejna v brně je daleko od centra, špatně se hledá
    • na vydání zboží jsem poměrně dlouho čekal, i když jsem byl v obchodě jediný

• snad ceny, ale zatím nemám zboží, takže nevím
    • 11 dnů od objednávky a nic, jen info: zboží není skladem, až bude .......

• výmluvy a nedodržení závazků

Objednal jsem zboží v akci, toto zboží jsem neobdržel, protože byla u dodavatele změněna cena. Obchod nedodržel svůj závazek, nenabídl mi žádnou alternativu a pouze oznámil, že mi zboží nebude dodáno.

Jsem velice nespokojený a NEDOPORUČUJI obchod. Jednak za nedodržení závazku a také za arogantní jednání.

Reakce obchodu SoEasy.cz

Vážený zákazníku, opakovaně jsem se omluvil za to, že jste objednal zboží ve výprodeji, které koupil zákazník před Vámi.
    Bohužel nebylo v našich silách zajistit další kusy již vyprodaného zboží.

• Nabízí zboží, které nemá na skladě a není k mání

Nabízí zboží, které nemá na skladě a již není k mání, přestože předtím proběhla komunikace o stavu zboží. Zboží se dalo normálně vložit do košíku a objednat. Zvolila jsem platbu přes účet. Informace o nedostupnosti zboží a zdrušení objednávky přišla druhý den. Pokud bych zboží hned zaplatila, byly by již peníze na cestě.

Reakce obchodu SoEasy.cz

Zákaznice objednávala zboží ve výprodeji které prakticky v témže okamžiku objednal jiný zákazníka a byl o malinko rychlejší. Jelikož objednávka byla realizována v nočních hodinách byla zákaznice druhý den informována o stavu objednávky. Pokud by zaplatila byly by jí peníze obratem vráceny na účet. Za nepříjemnost se ještě jednou omlouváme , nicméně i v kamenném obchodě může zákazník před Vámi koupit poslední kus zboží.

• Chybne zobrazeni co je a co neni SKLADEM

Reakce obchodu SoEasy.cz

Ano došlo k chybně vrácenému zboží na sklad které mělo být na reklamačním skladu. Za chybu se omlouváme.

• Nakupuji přes internet pravidelně a poprve se mi stalo, že mi obchod odmítl prodat zboží.

Reakce obchodu SoEasy.cz

Zákazník v tomto případě objednal zboží s chybou v ceně v řádu tisíců. Byla mu zaslána omluva a vysvětlení. Chybu může udělat každý a někdo na ni upozorní a někdo se jí pokusí využít.
    Petr Ševčík

• Špatná komunikace a neplnění sjednaných podrobností po telefonickém rozhovoru (rozdělení objednávky do dvou zásilek)

Dobrá nabídka, špatný prodejce.

Reakce obchodu SoEasy.cz

Můžete mi prosím sdělit o jakou objednávku se jednalo?

• Tazka komunikacia zo zamestnancami aj osobna a nereagovanie na maily!!

Skuste radsej konkurenciu ak mate moznost..

Reakce obchodu SoEasy.cz

můžete mi prosím poslat kopii mailu který jste nám posílal na mail [email protected]
    Děkuji
    Petr Ševčík

• Cena, rychlost.
    • Nic asi.

Solidní obchod.

Dobrá nabízená cena, slušná informace o momentální nedostupnosti zboží. Problém tkví v rozporu mezi indikovanou a skutečnou dobou dodání: odhad 3 dní kontrastuje s realitou, kdy zboží nedorazilo ani po deseti dnech... Problém je pravděpodobně u dodavatele eshopu, nicméně v takových případech bylo na místě, být při odhadu doby dodání střízlivější.

• U některých produktů opravdu nejnižší ceny.
    • Osobní vyzvednutí na pobočce je noční můra. Na všechno mají spoutu času a vy jenom čekáte. Navíc může být za pultem pěkný slizoun.

Reakce obchodu SoEasy.cz

Osobní pohled na personál je subjektivní záležitost a i když neuděláte nic nekorektního, můžete si vysloužit podobné označení. Zákaznice došla v okamžiku kdy sklad byl zcela vytížen předáváním balíků PPLku a vydání zboží se trochu protáhlo. Co na to říct? Snad jen to že brněnským zákazníkům již druhým rokem nabízíme komfortní dodání kurýrní službou do kanceláře či domů za pouhých 49,- kč aby byli ušetřeni nepříjemného cestování přes Brno zejména v předvánočním čase.

Velice pofidérní obchod v prodejně sedí zaměstnanec, který se tváří a jedná, jako kdyby ho obtěžovalo obsloužit zákazníka, pozdravit neuměl taktééž.