• cena, rychlost

Reakce obchodu Sob Nábytek.cz

Moc vám děkujeme za zpětnou vazbu.

SOB NÁBYTEK TÝM

Po sestavení jsem velice zklamán, musel jsem použít silnější vruty, hlavně při montáži pantů. Masivní příborník z borovice Topazio v názvu je též
    obrovské zklamání. Asi by mělo být napsáno, vyrobeno z masivní borovice
    Topazio, to by bylo přesnější. Příborník, ale vypadá jako na obrázku a to je vše. Jako dekorace je to hezký kus nábytku a snad na tom může něco stát.
    Na používání musím být velice opatrný při otvírání dvířek. Ve skutečnosti za příborník za 6990,- mi chybí kvalita obyčejného nábytku.

Reakce obchodu Sob Nábytek.cz

Děkujeme za zpětnou vazbu, mrzí nás že s příborníkem Topazio nejste spokojený, jedná se o borovicové dřevo které které sice není nejtvrdší dřevo na světě, ale stále je to masiv. V této cenové relaci je to vážně dobrý příborník a zákaznící ho mají v oblibě. Pokud ovšem potřebujete tvrdší materiál tak se nebojte na nás obrátit, moc rádi vám poradíme s výběrem.

S pozdravem SOB NÁBYTEK TÝM.

• Obchod ok, s komodou nejsem spokojen, protože se díky špatnému návodu obtížně sestavuje

Reakce obchodu Sob Nábytek.cz

Pane Ondřej Bartošek z Chvalšin děkujeme vám za vaší zpětnou vazbu velmi si toho vážíme, jedná se o nábytek který pro celou Českou Republiku dodává jeden jediný dodavatel a to je IDEA NÁBYTEK. Tento typ nábytku dokáže smontovat 99% lidí v této Republice bez jediného problému a negativní recenze (nepočítáme děti a mládež) Dané 1% které nábytek smontovat nedokáže, tak si objedná montážníka většinou to jsou starší lidé, vy jste se rozhodl přece jen do montáže pustit osobně a dopadlo to, tak jak to dopadlo. Mrzí nás vzniklá situace a pokud jste plánku nerozuměl nebo nechápal, stačilo se nám ozvat a velmi rádi bychom vám pomohli, ačkoliv nejsme výrobci tak bychom si s tím poradili.

Pokud je v návodu něco špatně, tak nám to prosím napište na [email protected] - my poté kontaktujeme výrobce aby po 15 letech návod změnil, že tam je chyba které si třeba nevšimli. Každopádně pokud jste nějaké díly poškodil při montáži, tak i přesto že by vám to jinde neuznali, my jsme ochotní vám dodat díl nový. Pokud budete cokoliv potřebovat jsme tu pro vás.

Vše OK

• Komunikace + přístup exelentní
    • Doprava tristní... Zboží již 3tí den trčí ve skladu se zprávou nedostatečná kapacita vozidla...Geis... , 3 dny dovolené v...

• Jedním slovem jsou skvělí!!!!
    • Vše je na 110 %.Komunikace , balení , doprava platba.
    • Nádherný fotkám odpovídající masivní stůl.
    • Takhle si představuji obchod v roce 2024.
    • Děkuji Sob Nábytek.cz

Vážený pane Mirek,

Moc vám děkujeme za takto krásnou recenzi, a velmi si toho vážíme.

S pozdravem SOB NÁBYTEK TÝM

• Vstřícný, ochotný a profi přístup

• vše OK

Vše OK

Za mne spokojenost. Děkuji obchodu i spediční firmě.
    N.

Rychlé vyřízení, milý a ochotný personál

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• drahá doprava

• Rychlá dodávka a vstřícné jednání.

Výborná komunikace

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• rychlé vyřízení
    • telefonní kontakt o odeslání výrobku

Vážená paní Martino,

Moc vám děkujeme za kladnou recenzi

S pozdravem SOB NÁBYTEK TÝM

S obchodem jsem byla velmi spokojená. Velmi kvalitní nábytek, milé a ochotné jednání s prodávajícím. Nábytek byl pečlivě zabalený. Ráda nakoupím znovu.

Nábytek mají celkem pěkný, horší je to s výdejem ze skladu. Musíte dopředu informovat, kdy přijedete a vydávání je zmatečné.

Přehledný výběr produktů.

• obchod nechá zboží uskladněné u sebe až do vhodného termínu pro převzetí