• Mladí kluci a holky na prodejně, kteří, zdá se, svému oboru rozumějí a dobře poradí.

• Rychlost, kvalita

• Při koupi paddleboardu výtečná komunikace s obchodem, znalý pán na pražské pobočce mi poskytl cenné informace a díky němu jsem byla schopna vybrat ten správný.
    • Ochotní zaměstnanci, poradí, pomůžou.
    • Zboží velmi rychle připraveno k vyzvednutí.

• Rychle připraveno k vyzvednutí
    • Není

Výborné jednání

Dobrý ceny, dobrá komunikace, dobrý zboží. Spokojenost

• Rýchle vybavenie a dobre a ochotne jednanie

vše OK

• Komplexní servis
    • Rychlá výměna zboží
    • Rychlé dodání zboží
    • Výborná komunikace
    • Odbornost pracovníků

Potřeboval jsem poradit a nastavit celý set tak, aby dobře fungoval. L.K. se mi věnoval a komunikace byla super. Děkuji. Nakupuji zde opakovaně a vždy spokojenost.

Snowboardel má bordel na skladě.

Super přístup personálu, rychlé reakce, dobré poradenství, široký sortiment.

• široká nabídka
    • nízké ceny
    • rychlé doručení
    • detailní popis produktů
    • "výhodné" sety se zbytečnostmi (lepší by bylo do setu levné, poruchové, případně strašně težké věci ani nedávat)

Objednávala jsem, po dobré zkušenosti z dřívějška, paddleboardový set. Paddleboard sám je super. Skladem, doručen během dvou dnů. Platba kartou ok. Bohužel další věci v setu jsou takové, že je nikdy nepoužiji. dvojčinná pumpa funguje jen směrem nahoru, takže na vysoké tlaky nepoužitelná. Pádlo váží 1050 g, což takhle úplně jako těžké pádlo nevyzní, ale je to hrozné. Pádlo, které se před dvěma lety ke stejné značce paddleboardů do setu dávalo, vážilo výrazně méně. Máme doma 700 g pádlo, takže to pádlo ze setu nikdy nepoužiji.

Bord uchází , Nekompletní produkt , komplikovany suport dnes reklamuji . jn

Reakce obchodu Snowboardel.cz

věřím, že reklamace byla vyřešena k vaší spokojenosti. Zakoupil jste nejlevnější dostupný foil board, přesto by měl být funkční a bezchybný. Produkt byl kompletní. S prodejcem jste si nerozuměli ohledně nářadí nutného k přišroubování foilu, za to se omlouvám a prodejce byl poučen, jak komunikovat jasně a zřetelně.

s pozdravem

Lukáš Kasík
    Snowboardel

• Zbozi dodano
    • Zbozi v poradku

Doporucuji, spokojenost, komunikace v pohode, rychlost dodani, zbozi me bylo dodano v poradku, doprava co jsem si vybrala byla v pohode bez problemu, za me vse v poradku

Nákup na internetovém obchodu s vyzvednutím na prodejně.
    Vše proběhlo rychle a naprosto bez problémů.

• Rychlost vyřízení

Pěkné zboží v akci, rychlé zaslání.

• Mnoho zboží skladem na prodejně, co nemají, rychle objednají

Odborný a ochotný personál, vážící si potencionálních zákazníků.

• kvalita,rychlost

Vstřícná a ochotná obsluha při výběru i při vyzvednutí zboží.

Bohužel jsem chtěla koupit průhledný vak, ale je bílý.
    Jinak s použitím naprostá spokojenost. Popruh i velikost jako příruční batoh super.