Před šesti dny jsem si objednala a zboží a zaplatila online s tím, že si vyzvednu na pobočce. Již jsem i na pobočce byla a zboží a ani upozorňující email že si mám vyzvednout nepřišel.

Objednala jsem si elektronickou cigaretu , kterou převáželi 3dny a ještě sem si měla zaplatit dopravné 45 Kč. Na základě toho jsem psala na chat dotaz , kde se omlouvali , že převoz bude ještě nadále trvat. Důvod mi nebyl sdělen. Nakonec jsem musela zvolit co bylo skladem k vyzvednutí v OC Hostivař , jelikož se jednalo o dárek k narozeninám. Zdarma jako omluvné mi byl nabídnut liquid . To jsem jako omluvné ráda přijala ,ale stejně to není moc prozákaznické. Můj kolega má objednáno 3 týdny a do teď ani slovo , že by měl připraveno k vyzvednutí.

Kamennej obchod super problém je e-shop objednáno a zásilka i po týdnu nikde

Zboží mě do dnešního dne nebylo doručeno. Do stánku kam jsem si zadal doručení zboží, jsem byl 2x, nic tam adresně pro mě nepřišlo. Po třetí jsem se stavil a ani ve stánku neměli Vitaestyle Dreamix Chladivé lesní plody 6 mg 10 ml, docela je to nedostatkové zboží, když je dovezeno, tak jen po pár kusech, které jsou hned pryč. Psal jsem i na firmu, nedostal jsem odpověď, ale přišlo, že mám ohodnotit nákup. Jedinou prodavačku kterou jste ve stánku měli a byla kvalitní, ochotná a práci rozuměla, jste propustili. Co se to tam u vás děje? Nejspíš je nekvalitní manager, jinak si to nedokážu vysvětlit.