Zboží mají psáno jak skladem s expedicí do 24hodin. Nakonec nic skladem a objednávku zruší.

Vážený zákazníku,
    Máte pravdu. V jeden moment došlo více objednávek na stejné zboží. Jelikož nám dodavatel nebyl schopen zboží v potřebném množství dodat, muselo být několik objednávek stornováno.
    Věc nás samozřejmě velmi mrzí a omlouváme se.
    Děkujeme za pochopení

• po týdnu zboží nemám

Vážený zákazníku,
    Zboží nemůžete mít, protože do 1. 9. 2023, probíhá v našem obchodě dovolená. Tuto informaci máme s týdenním předstihem, uvedenou hned na dvou místech obchodu!!! Upozornění na dovolenou je i ve druhém kroku objednávky, takže jste ji musela na 100% odkliknout.
    Zboží máme skladem, jak bylo uvedeno, takže hned v pondělí 4. 9. 2023, je budeme expedovat.
    Vaše hodnocení tedy není férové!!

• Šmejdi

Obchod zboží před odesláním nezkontroloval, bylo evidentně poškozené už před odesiáním!

Vážený zákazníku,
    Nespokojenost a následná recenze nás mrzí. Bohužel zboží, které jste zakoupil, bylo originálně zabaleno od výrobce. Toto zboží nerozbalujeme, protože nás pak kontaktují zákazníci, že jim bylo dodané použité, či vystavené zboží. Tolik na vysvětlenou.
    SMnářadí

Deklarují zboží, které neodpovídá zboží dodanému.

• dlouhá čekací doba bez upozornění

Reakce obchodu SMnářadí

Děkujeme za nákup a recenzi.
    Vaše objednávka, byla expedovaná do dvou dnů od přijetí. Bohužel jste vybral přepravce, který standardně zásilky doručuje, do 3 až 4 pracovních dnů od převzetí zásilky do přepravy.
    SMnářadí

• Byla to první objednávka a zároveň poslední.

Vážený zákazníku,
    jak jsem vás již dříve informoval, chyba není na naší straně, ale na straně zvoleného přepravce. Objednávka byla vytvořena v pátek 19. 8. odpoledne. Zásilka byla v úterý 23. 8. předaná do přepravy. Od té doby je na přepravci, kdy zásilku doručí. Dle informace od přepravce je zásilka na cestě na zvolené výdejní místo.
    Z naší strany tedy k žádnému pochybení nedošlo.

Objednané zboží ještě nedošlo

Vážený zákazníku,
    Od 6 do 20. 6. probíhá v našem obchodě dovolená. Tuto informaci máme od 03. 06. pro všechny zákazníky zveřejněnou na úvodní stránce eshopu, dále pak ve druhém kroku objednávky, aby nemohla být přehlédnuta. S potvrzením objednávky od nás automaticky odchází informační email o probíhající dovolené.
    Naše zákazníky, vždy pravdivě informujeme!!!
    Tým SMnářadí

dobrý den do dnešního dne mi nic nepřišlo a na tefoní dotaz co je se zdožím mi telefon nederete

Vážený zákazníku,
    Naše zákazníky, vždy pravdivě informujeme!!!
    Tým SMnářadí

na eshopu uvádějí nepravdivé informace o prodávaném zboží.

Reakce obchodu SMnářadí

Máte pravdu, že u vámi zakoupeného produktu, byl chybně uveden jeho popis – technický parametr. Za to se velmi omlouváme. Ve vašem případě se jednalo o novinku, u které byla po jejím naskladnění zjištěna chyba v popisu. Proto jste byl před odesláním objednávky kontaktován a o skutečnosti informován. Objednávka byla na Váš požadavek stornovaná a peníze za objednávku Vám byly obratem odeslány zpět.
    Jen na vysvětlenou, chceme uvést, že popisy a technické parametry stahujeme od výrobců, či dodavatelů a sami si je nevymýšlíme. Výrobce byl o problému informován a popisy obratem upraveny.
    Děkujeme za pochopení
    Tým SMnářadí

• Zboží nedorazilo kompletní,a nikdo mi nedal vědět.Když jsem do obchodu telefonovala,bylo mi řečeno,že o tom ví,že není kompletní,prvně ,že se nevejde do jedné krabice,a pak ,že díl byl rozbitý.

Vážený zákazníku,
    Máte pravdu, že zboží bylo posíláno ve dvou zásilkách, ale ne z důvodu, že se nevešlo do jedné krabice, jak uvádíte, ale z důvodu, že část objednaného výrobku byla poškozená. Jednalo se o výrobek, který byl díky rozměrům výrobcem balen do dvou prodejních obalů. Tak to u některých výrobků prostě je. Při vychystávání vaši objednávky, bylo zjištěno poškození jedné části výrobku, proto byla její expedice zastavena a byla odeslaná pouze jedna část. Poškozená část byla následující pracovní den doskladněná a byla vám obratem expedovaná. Vaše objednávka tak byla i s tímto problémem vyřízená do 2 dnů od objednání.
    Děkujeme za recenzi a přejeme hezký den
    Tým SMnářadí

• naprostý vandrák v podnikání naslibuje tovar za výhodnou cenu a nemá ho skladem ani k dodání

Neuvěřitelné co si dnes rádoby podnikavci dovolují , prosím Vás běžte raději do Agrofertu tam se kecy mění v umění . SMnářadí rozhodně nedoporučuji.
    Za MAW-MONT
    Michal Gagarin

Reakce obchodu SMnářadí

Tady je někdo velmi chytrý člověk, ale když objednával zboží, které bylo s dostupností více jak 10 dnů a pak je chtěl druhý den dodat, tak pak nevíme kdo je tady vandrák.
    Tým SMnářadí

• Mycí stůl přišel omlácený, víko stolu z důvodu deformace nešlo ani otevřít, přitom jsem při převzetí zásilky provedl kontrolu obalu a byl neporušen. Stůl má i škrábance i uvnitř vany, což muselo být již před zabalením stolu. Stůl byl evidentně nedostatečně zabalen, karton krabice byl přímo na plechu, karton při nárazu propruží, plech však zůstane deformován.

• Zboží dorazilo sice rychle,po 24h nefunkční

Reakce obchodu SMnářadí

Nechápeme vaše hodnocení. Uvádíte, že je zboží nefunkční, ale vůbec jste nás kvůli reklamaci nekontaktoval.
    V případě, že zákazník zjistí problém na zakoupeném zboží ihned po dodání, řešíme to okamžitou výměnou zboží.
    Děkujeme za hodnocení, i když je nekorektní

• rychlost dodání
    • na vozíku byla počínající rez, otlučený obvodový plast, promáčklý kov

Vážený zákazníku,
    děkujeme za recenzi, jen nás zaráží, že tuto informaci dostáváme až z tohoto hodnocení.
    Prodejní obal zakoupeného přepravního vozíku byl před odesláním neporušen. Kdyby tomu tak bylo, tak Vám zboží ani neodesíláme a vracíme je zpět výrobci.
    Bohužel do prodejního obalu nevidíme a ani ho nerozděláváme, protože zákazník nabývá dojmu, že je zboží použité nebo vrácené.
    Běžně to ale funguje tak, že když náhodou zákazník od nás dostane poškozené zboží, kontaktuje nás. Na základě fotodokumentace, posíláme obratem zboží nové a zároveň poškozené zboží u zákazníka vyzvedáváme, takže je nemusí nikam nosit, posílat, atd. Vše je samozřejmě na naše náklady.
    Takže se stačilo pouze ozvat, a bylo vše obratem vyřešeno.
    Ještě jednou děkujeme za hodnocení a přejeme hezký den.
    Tým SMnářadí

Nářadí je výborný, ale dodací doba téměř 14dní je špatně.

Vážený zákazníku,
    zřejmě jste si popletl termín dodání. Objednávku, jste udělal ve středu 24.4.,v odpoledních hodinách, kdy termín expedování zboží, byl v obchodě u produktu uveden 3 – 4dny. Tyto informace je potřeba číst.
    Expedování objednávky proběhlo v pondělí 29.4., a následující pracovní den, Vám byla zásilka doručována. Dle informací PPL, jste ten den zásilku odmítl a chtěl jste si jí doručit následující den. To byl ale státní svátek, takže zásilku jste převzal hned následující pracovní den, tedy 2.5.
    Jestli umíme dobře počítat, tak objednávka byla expedovaná do 3 pracovních dnů a kdybyste ji neodmítl, tak byla do 4 dnů doručená.
    I když není recenze pravdivá i tak za ní děkujeme.
    Tým SMnářadí

Bez uvedení důvodů mi emailem přišla zpráva,ze objednávka byla stornovana....

Dobrý den pane Valoušku,
    Mrzí nás vaše recenze a o to více, když není pravdivá.
    Vaše objednávka byla vytvořena dne 19. 12. 2017 ve 14: 53 hod. O 3 minuty později vám byl odeslán email s upozorněním, že na vaši objednávku se nevztahuje akce dopravy zdarma. Na tento email jste již neodpověděl, tak jsme se Vám pokoušeli následující dva dny dovolat, ale marně. Proto byla vaše objednávka dne 22. 12. 2017 v 09:51 hod., stornovaná.
    Máme rádi férové jednání, ale bohužel se stále najdou lidé, kterým to dělá problém.
    Děkujeme za recenzi a přejeme šťastný Nový rok 2018.
    Tým SMnářadí

V úschovně balíček vrátili s tím,že mají přes svátky dovolenou a toto mi nikdo nesdělil a abych se proklikával historií kde je moment zboží to mě opravdu nenapadlo.Takže najel jsem cca 50 km zbytečně

Reakce obchodu SMnářadí

mrzí nás vaše recenze, ale bohužel se na nás zlobíte neoprávněně, protože od nás zásilka odcházela hned po vytvoření objednávky. V den expedice jste od nás dostal email, kde bylo uvedeno číslo zásilky.
    Nechal jste si zásilku poslat na úloženku, kterou provozuje přepravce DPD, který na 100%, zákazníkům, také odesílá jak email, tak sms. Abychom věděli, že má úloženka dovolenou, není opravdu v našich silách.

• čekal jsem 3 dny
    • nikdo se neozval a jen náhodou jsem byl přítomen

Vážený zákazníku,
    velice nás mrzí Vaše nespokojenost s nákupem v našem obchodě. Jen bych chtěl doplnit několik informací k objednávce a Vašemu hodnocení.
    Zboží, které jste objednal, mělo uvedenou dostupnost 3 – 4 dny, což Vám bylo v tomto termínu doručeno. To, že Vás nikdo neinformoval o stavu objednávky, není pravda. Zákazník je vždy automatickým systémem elektronicky informován o připravenosti objednávky k expedici a dále v okamžik předání zásilky přepravci. Tak se stalo i u Vaší objednávky.
    Co se týče vlastního doručení, tak jste si vybral přepravní společnost PPL a doručení na firemní adresu. V tomto případě, není přepravce povinen informovat příjemce o přesném doručování zásilky. Předpokládá, že na firmě v pracovní hodiny stále někdo je a proto zásilky může doručovat v čase od 6.00 do 18.00 hod. Tuto skutečnost, máme také uvedenou v našich obchodních podmínkách v bodě 3.
    S pozdravem tým SMnářadí

• Vrtačka byla za výhodnou cenu
    • Vrtačku jsme obratem vvraceli zpět ale bohužel nám poštovné nebylo vráceno
    • Tak zboží nemáme a přišli jsme o 180 Kč.za poštovné

Nejsem spokojená.
    Nedoporučuji.

Vážený zákazníku,
    tak jak máme uvedeno v obchodních podmínkách, při odstoupení od smlouvy dopravu zboží zpět do našeho obchodu hradí vždy kupující.