• serverový sortiment
    • doprava zdarma

• komunikace
    • rychlost dodani

• byli vstřícní

• ochotný personál, který rád poradí a věcem rozumí

• Komunikativnost

• Komunikace s obchodem
    • Doba dodání (Věřím, že se jednalo o vyjímku, ale i přesto je nutno tento fakt zmínit.)

• super cena
    • super rychlost
    • super domluva

• komunikace s obchodem je výborná
    • cena je velmi příznivá
    • dodání bylo rychlé

skvělý obchod, mohu jen a jen doporučit

• rychlá reakce obchodu
    • skladová dostupnost do 2. dne (i u jinde nedostupného zboží)
    • výhodná poloha prodejny
    • nízké ceny
    • problematické informace o stavu objednávek ve webshopu

• kompletní sortiment Supermicro, dobré ceny

Profesionální přístup obchodníků mne velmi příjemně překvapil, přesto, že se nejednalo o nějakou velkou zakázku, vnímal jsem, že jim jde o spokojenost zákazníka.

Nejprve jsem musel po několika dnech urgovat reakci obchodu, ale potom bylo zboží dodáno okamžitě a bez závady, takže nakonec chvála.
    Jinak jsou v e-shopu jedny z nejpříznivějších cen. A u mého zboží byla dobírka a doprava zdarma. Opět chvála.

Pri serverovej technike je tyzden paradny cas!

• Dobré ceny, rychlá expedice

• Požadované paměťové moduly nebyly, ale byly nám promptně nabídnuty alternativní. :-)

Siroky sortiment zbozi, bohuzel ne vse drzi skladem a dodavaji az po dodani z externiho skladu v cizine.

Reakce obchodu Supermicro by ANAFRA

děkuji za Vaši recenzi k provedenému nákupu a hodnocení.

Provedli jsme analýzu Vašeho obchodního případu a časová souslednost byla následující:
    - jednalo o objednávku zboží, u kterého je uvedena dostupnost "Zpravidla do tří dnů", objednávka byla uskutečněna v pátek 8.9.2017
    - zboží jsme předali do Uloženky v úterý 12.9.2017
    - zboží bylo vyzvednuto z Uloženky ve středu 13.9.2017.

Domnívám se tedy, že zboží bylo dodáno v avizovaném termínu.

Na závěr bych rád uvedl, že velké množství často prodávaného zboží máme skladem, který neustále rozšiřujeme.

Jan Franc

• Problém není v e-shopu, ale v dopravě Uloženka. Čas dodání byl hodně dlouhý a zároveň žádná informovanost.

Reakce obchodu Supermicro by ANAFRA

děkuji za Vaše hodnocení objednávky/rezenci.

- v pátek 31.3. 23:37 jste zboží objednal
    - v pondělí 3.4. jsme objednávku zpracovali a naložili z externího skladu
    - v úterý 4.4. jsme zboží expedovali (tzn. předali do Uloženky dle Vámi vybraného způsobu dopravy)
    - v úterý 4.4. Uloženka dle jejich systému začala zasílku přepravovat na výdejní místo
    - v pondělí 10.4. byla zásilka připravena k výdeji a také jste ji vyzvednul

Po způsobu přepravy Uloženkou je poslední dobou čím dál větší poptávka. Pravděpodobně v návaznosti na rostoucí síť jejich poboček. Doposud jsme však neměli negativní zpětnou vazbu.

Dotázali jsme uloženku, proč doručení trvalo téměř týden. Konkrétní odpověď jsme neobdrželil, pouze bylo poukázano na skutečnost, že odběrné místo, které jste si pro vyzvednutí zásilky vybral, nebyla přímo pobočka Uloženky, ale jejich smluvní partner. Pokud bychom chtěli znát detailní příčiny komplikace v přepravě mezi pobočkami Uloženky, bylo by nezbytné zadat reklamaci přepravy.

Závěrem se Vám omlouvám za dlouhou dodací lhůtu, přestože nebyla způsobena na naší straně. V rámci zachování Vaší přízně Vám mohu jako kompenzaci nabídnout při příští objednávce přepravu jinou dopravní společností (PPL, DPD, In Time) zdarma i při objednávce do 10.000,- Kč. Při objedávce se, prosím, v poznámce odkázejte na mne a tuto diskuzi.

Jan Franc