• Přesně před měsícem jsem si objednala zboží, které mi doposud nedorazilo. Objednala jsem ho s vyzvednutím na zásilkovně, s platbou předem. Telefonní číslo do obchodu je stále nedostupné.

Absolutně nedoporučuji. Měsíc čekat na zboží bez žádné komunikace není to co bych si představovala od obchodu.

Reakce obchodu Smart příslušenství

Dobrý den, omlouváme se za vzniklé komplikace obchod byl mimo provoz z důvodu údržby a tedy nic zde nefungovalo. Omlouváme se, že jsme nedali dosatečně viditelné znamení, že je obchod mimo provoz. Nyní již vše funguje. Tým smartprislusenstvi.cz

• především už čekám více než 14 dní na dodání zboží skladem (naštěstí na dobírku)
    • komunikace žádná

OBCHOD UŽ NEJSPÍŠE NEFUNGUJE! NEOBJEDNÁVAT A NEPOSÍLAT PENÍZE NA ÚČET!

Reakce obchodu Smart příslušenství

• Líbí se mi přehlednost zařazení produktů a možnost vybrat si dodavatele zboží jakého potřebuji. Příjmená komunikace s obchodem

Určitě doporučuji nakupovat. Dobré ceny a dobré dodání (mě to příšlo hned druhý den)

• Žádnou jsem opravdu nenašla....
    • Zboží které jsem si objednala bylo uvedeno, jako kryt přesně na můj typ telefonu - přesto po vyzkoušení je kryt malý, tedy nepoužitelný!!!

Radši se poohlédněte jinde!

• Příznivá cena jak zboží tak i poštovnýho
    • Celkem pěkný obchod a snadno se v něm orientuje
    • Zboží došlo rychle a v pořádku což bohužel není tak běžné
    • Na žádně jsem nenarazil