• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Špatné informace v popisu zboží

Dobrý den vážený zákazníku,

ještě jednou se moc omlouváme, že jsme měli u hry napsaný jiný jazyk obalu, než vám přišel. Jsme rádi, že jsme spolu již vše vyřešili, vrátili Vám peníze a jak jsme slíbili, máte u nás do příště schovanou pozornost, jako omluvu.

Krásný den, tým Smartnakup.cz

Zboží jsem si objednal s osobním vyzvednutím. Když jsem volal abych se domluvil na termínu vyzvednutí na číslo které mi přišlo do mailu, tak mi paní udělila ze mám špatně číslo, ze ona je teď na dovolené at si zavolám na číslo majitele ze mi ho pošle do sms. Když jsem volal pánovi ten me vytipnul i když v e-mailu stalo volat mezi 10:00 - 17:00. Když jsem se mu odvolal udělil mi ze zboží si můžu vyzvednout jenom přes oběd, což me nevyhovovalo, protože jsem v práci. Proto jsem objednávku zrušil, je to nedůvěryhodná firma…. Za mne nedoporučuji.

Reakce obchodu Smartnakup.cz

děkujeme za Vaši objednávku a rád bych Vám pomohl uvést na pravou míru, co se událo u Vaši objednávky.

Službu osobní odběr nabízíme s tím, že u ni píšeme, že sklad nemá pevnou otevírací dobu a že je vždy potřeba se předem domluvit na vyzvednutí. Dále zde uvádíme telefonní kontakt, kam se můžete dovolat a domluvit se. U tohoto kontaktu je uvedeno, ať voláte od 10:00-17:00. Máte pravdu, že pracovnice skladu měla dovolenou, tedy Vás odkázala na mne. Volal jste v 16:45 a já měl pracovní schůzku, odpověděl jsem Vám tedy skrze SMS, zda můžete napsat SMS, že nyní nemohu telefon přijmout. Volal jste okamžitě znovu, tak jsem se omluvil z jednání a vše s Vámi již vyřešil. Řekl jste, že pokud nelze zboží vyzvednout okamžitě, přejete si objednávku zrušit.

Objednávku jsme tedy zrušili a odeslali Vám zpět peníze. Pokud je toto za Vás nedůvěryhodné jednání, budeme rádi pokud se nám ozvete a poradíte nám, co bychom měli pro příště dělat jinak :)

Mějte krásný den, Mařík

• Poslali celkem rychle
    • Přeprodej zmetků
    • Dlouhá doba reklamace, při které se mi nikdo neozval

Objednal jsem si chytrý náramek, který měl vydržet nabitý 15 dní místo toho nevydržel ani den. Reklamoval jsem teda náramek a chtěl vyměnit za jiný. Přesto přišel další šmejd co se nechce ani zapnout. Tenhle obchod zřejmě, přeprodává zmetky z výroby a předpokládá, že na tom lidi mávnou rukou. Však co, dopravu platí přece zákazník až to bude chtít reklamovat. Vyhněte se tomuto obchodu při nákupu elektroniky obloukem.

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu, ale produktu.

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.

• Neaktuální informace o produktu

U produktu bylo uvedeno, že je k němu hra beat saber zdarma. Pro jistotu jsem psal na info mail, zda akce stále platí a bylo mi to potvrzeno. Po zaregistrování headsetu jsem ale hru nedostal a od podpory Mety se mi dostalo vyjádření, že tato akce již cca měsíc neplatí.

Vážený zákazníku,

velice se Vám omlouváme za komplikace, dle našich informací od Meta Oculus by tato akce měla být zdarma pro produkty nakoupené do konce roku, což naše produkty nakoupené jsou. Pokud máte komplikace, obraťte se na nás skrze e-mail a rádi s Vámi vše vyřešíme a doladíme k Vaší spokojenost!i :)

S přáním krásného dne, Tým Smartnakup.cz

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Recenze byla smazána, neboť se nejednalo o hodnocení obchodu, nýbrž přepravní společnosti.