• Polská distribuce

Nízké ceny
    Velký výběr

• Objednal jsem si kryt ktery mel byt 360° a neni

Reakce obchodu Smartcase.cz

Vážený Zákazníku, pokud Vám zboží nevyhovuje, můžete jej vyměnit nebo vrátit, nikdy jsme nikomu v tomto směru nedělali problém, navíc na to máte právo. Je nám líto, že jste nám nedal šanci Vám vyhovět.

• výběr
    • zboží kvalitně zabaleno

DOPORUČUJI

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme za Váš nákup a pozitivní hodnocení. Jsem rádi, že bylo vše ok, proto, když budete opět potřebovat nějaký obal nebo ostatní zboží z našeho sortimentu, neváhejte se na nás obrátit.

Zboží bylo včas doručené a v pořádku jsem s produktem velmi spokojen vřele doporučuji všem co mají tento telefon

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme za přítnivý komentář a doporučení, velmi si toho vážíme.

Spokojenost. Doporučuji.

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme za bezproblémový obchod a přidanou recenzi:-).
    Spokojenost Zákazníků je u nás na prvním místě.

Zboží dorazilo velmi rychle, žádala jsem o výměnu prostřednictvím kontaktního formuláře, nikdo však neodpověděl, budu řešit dále telefonicky.

Reakce obchodu Smartcase.cz

Vážená Paní, omlouváme se za způsobené nepříjemnosti, ale bohužel neevidujeme od Vás žádnou zprávu ohledně výměny dodaného zboží.
    Na veškeré zprávy odpovídáme v průběhu pár hodin, pokud se Vám odpovědi nedostalo je nám to moc líto, máme rovněž k dispozici tel. linku a veškeré potřebné informace k výměně nepoužívaného zboží jsou rovněž uvedeny na našem webu.
    I když uplynula již delší doba od nákupu, zboží Vám samozřejmě bez problému vyměníme.

Objednaný kryt přišel obratem. Spojenost.

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme za Vaší kladnou reakci. Když jste spokojen Vy, tak my dvojnásob. Doufáme, že Vám kryt dlouho poslouží.

• Veliký výběr, kvalita zboží, přehlednost stránek, super komunikace

Kvalitní zboží s rychlým dodáním.
    Obkednán Kožený obal typu kniha. Kůže je pravá, pokud hledáte takový produkt a je u něho napsané práva kůže, tak se nebojte objednávat.

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme za bezproblémový obchod a přidanou pozitivní recenzi našeho eshopu. Moc si vážíme času, který jste nám věnoval. V budoucnu jsme Vám k dispozici.

• Kvalitní výrobek.
    • Nemá.

Myslím, že je dobrý výběr poměrně kvalitního zboží.

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme za pozitivní reakci! Prodáváme pouze značové a ověřené zboží, proto jsme si vědomi jeho kvality. Jsme rádi, že jste stejného názoru:-)

Byla jsem maximálně spokojená.Po dlouhém shánění jsem na těchto stránkách našla přesně to, co jsem hledala.Takze jen doporučuji!

Reakce obchodu Smartcase.cz

Moc nás těší, že jste u nás našla, to co jste hledala. Děkujeme za hodnocení a doporučení našeho eshopu. Do budoucna jsme Vám k dispozici.

• kvalitní zboží
    • zboží nebylo pro přepravu příliš kvalitně zabaleno, při necitelné manipulaci při přepravě by mohlo z balíku vypadnout

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Způsob balení a k tomu potřebný karton se speciálním zamykáním jsme sami navrhli, testovali a nyní již delší dobu bezproblémově používáme. Muselo dojít k nestandardnímu zacházení s balíkem během dopravy nebo na našem skladu, za což se moc omlouváme.

• vyšší standard, rychlá reakce, přehlednost
    • na nic jsem nenarazil

Reakce obchodu Smartcase.cz

Vážený Zákazníku, děkujeme za kladné hodnocení a bezproblémový obchod.

Nákup proběhl bez připomínek. Zboží dorazilo v pořádku. Zkušenost pozitivní.

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme Vám za pozitivní reakci. Nesmírně si vážíme času, který jste nám věnoval. Spokojenost zákazníka je pro nás nejdůležitější.

• Dobrý den,
    obchod proběhl čítankově. Děkuji.

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme za bezproblémový obchod a Váš čas, který jste věnoval tomuto hodnocení.

Zboží přišlo ohmatané, poškrábané, rozbalené, jako by to byl poslední vystavený kus, jako dárek (pouzdro na mobil) se rozhodně použít nedá. Kdybych měl čas to zabalit a jít na poštu a hledat jiný, udělal bych to.

Reakce obchodu Smartcase.cz

Moc se omlouváme za způsobené nepříjemnosti, na našem skladu došlo k chybě. Ihned po Vašem dotazu jsme Vám odeslali nové pouzdro, samozřejmě celá výměna, bez nutnosti odesílání zboží k nám, byla provedena na naše náklady. Za chybu se ještě jednou moc omlouváme a děkujeme za pochopení.

• Velká nabídka kvalitních pouzder na telefony

Byla to první zkušenost s tímto obchodem
    Obchod prostě funguje tak jak má, což je velká pochvala...

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme za Váš nákup u nás, toto hodnocení a doporučení ostatním zákazníkům. Tyto zprávy nám dodávají spoustu energie k dalšímu zdokonalování.
    Doufáme, že to nebyla Vaše poslední zkušenost s námi... Stavte se zase někdy :-)

Skvělý.

Reakce obchodu Smartcase.cz

Děkujeme Vám za toto hodnocení, moc si jej vážíme:-)