• slušný výběr vín

obchod doporučuji, zboží přišlo obratem, komunikace v pohodě, nebyl žádný problém

• Výborná komunikace, ochota, rychlost.
    • Žádné jsem nenašel.

Výborný eshop bez jakýchkoli problémů.

• Skvělý obchůdek a mimořádně vstřícné jednání.
    • Žádné

S nákupem jsem velmi spokojená a překvapila mne,ochota ,se kterou se dnes už setkávám velmi málo.

• Vlastní rozvoz po tel. domluvě.

• Slušná ponuka vín rôznych producentov. Doprava zdarma nad 3000 CZK. Prehľadný web,i objednávka.
    • Nie je to slabina, len môj názor, viem že je to Slovácka vinotéka, ale ja osobne by som ocenil ponuku vín aj z iných oblastí Južnej Moravy.

Vrelo eshop odporúčam, už som aj odporučil. Som spokojný a niet čo vylepšovať, jedine ak rozšíriť ponuku o ďalšie vína a ďalších producentov, inak nemám výhrady. Som rád, že som objavil web stránku a určite budem v budúcnosti eshop odporúčať i sám využívať.

Skvělá komunikace a ochota.

• kvalitní vína

perfektní domluva,kvalita

• úžasný přístup ze strany prodejce
    • poprvé se mi stalo, že se prodejce osobně zajímal o to, zda zboží došlo v pořádku a zda jsme spokojeni

nákup zde určitě doporučuji

První nákup a jsem velmi spokojen, prodejce měl cestu do Prahy, takže jednak přijel v den objednávky a taky jsem ušetřil za dopravné (nehledě na případné nervy s termínem doručování / čekání na poště)

Vyborne vina a skvela domluva.

• * vyhovující sortiment
    • * rychlost nákupu
    • * našel jsem tam víno, které jsem náhodně někde ochutnal a chtěl jsem si ho pořídit do své vinotéky.
    • * nakupoval jsem u vás jen jednou, žádnou slabinu jsem neobjevil

Doporučuji, byl jsem spokojen.

• rychlost, solehlivost

• dobré ceny
    • komunikace
    • servis
    • přístup k zákazníkovi

Objednávali jsme vína a 2 sklenice s karafou..po obdržení balíku jsem, bohužel, zjistil, že jedna ze sklenic cestu nevydržela..obratem jsem volal do obchodu a vše bylo velice rychle vyřešeno ze strany prodávajícího..zboží jsem nemusel posílat zpět, jak jsem původně předpokládal, což mě mile potěšilo a navíc hned druhý den, jsem obdržel nový balík, ve kterém byly 2(!) nové sklenice, které už dorazily v pořádku..to vše na účet obchodu! Velice příjemné vystupování (i po telefonu), rychlé řešení problému a navíc kvalitní zboží! Obchod 100% doporučuji, určitě zde znovu nakoupíme..

• RYCHLOST

DOSTAL JSEM TIP NA TENTO OBCHOD A JSEM VELMI SPOKOJEN S KVALITOU

Skvely obchod s vybornym vinem a milymi,ochotnymi a napomocnymi majiteli.

• Rychlost, vstřícnost, příjemné jednání.
    • nezjistil jsem

Doporučuji.

Skvělý osobní přístup, slovácká vinotéka

Reakce obchodu Slovácká vinotéka

Děkujeme za hodnocení:)