• nabízí zboží, které nemají skladem

Rozhodně nedoporučuji. Zboží jsem objednala začátkem listopadu jako vánoční dárek a stále nic nemám. V lednu jsem objednávku zrušila s tím, že obchod mi vrátí peníze. Teď je téměř polovina února a peníze stále nemám...

• Pokud zboží není skladem,tak zavolají,ale pokud jim zadáte místo nedostupného zboží nové,tak neobjednají a posílají nekompletní objednávku.:-( Snad za to může jen shon okolo Vánoc

Bohužel mi dodnes cca 4 týdny , zboží nedorazilo.

• ukázkové oblbování zákazníků
    • powerbanka je vadná i po třetí výměně, uvedená kapacita 20000mah je max. 5000mah a dále už nikdo nechce komunikovat

Toto je moje nejhorší zkušenost s e-shopem a že nakupuji pravidelně od jiných. Rozhodně nedoporučuji od nich cokoliv kupovat, protože to je zřejmě pokaždé zajíc v pytli. Již více jak dva měsíce řeším reklamaci a po kontaktování vedoucího reklamačního oddělení mi bylo pouze slibováno, že se vše dá dopořádkuí ale po cca měsíci komunikování a slibování už ani nebere telefon. Určitě hodlám na tyto nekalé praktiky informovat ČOI .

Zakoupeno 26.8.2016. Foliovník jsem postavil v květnu 2017 a v září jsem zjistil, že je folie poškozená (popraskaná). Foliovník jsem reklamoval a co jsem se nedozvěděl reklamace byla zamítnuta, i když je vyroben z kvalitního materiálu, tak asi nepatří ven na sluníčko, déšť atd.

• Objednal jsem Powerbanku s údajnou kapacitou 20000mAh, po vyzkoušení má tato max. kapacitu 5000 mAh.
    Dál jsem objednal držák mobil. telefonu do auta. Tento se při prvním použití rozpadl.
    Když jsem tyto informace sdělil odesílateli zásilky, tak nekomunikuje

Povlečení které jsem si objednala přestože bylo nabízeno když bylo již vyprodáno.Po dobu 10 dní se nikdo neozval,musela jsem felefonicky požádat o vrácení převedených peněz. Čekám na jejich převod.
    Povlečení je nabízeno stále.

• Nekomunikativnost v případě storna objednávky

• nenašla jsem žádné
    • píší zboží na skladě, ale asi mají sklad až v Rusku, protože jsem na zboží čekala více jak týden a ještě mi přišlo něco jiného než jsem chtěla.

Já zde více nenakoupím.

Obchod je sice v pohode, ovsem zbozi, co jsem objednala ( silikonove poklicky ), je naprosto o nicem, videa, ktera k tomu ukazuji obchodnici, jsou naprosto zavadejici a zbozi nema v zadnem pripade tyto vlastnosti. Dobre se nenatahne ani vubec nedrzi na hrnci nebo misce. Obchod prodava zrejme veci, kde vubec nezna jejich funkcnost.

• rychlé jednání, dobrá cena
    • 1 ks zboží došel poškozen a na reklamaci nepřišla žádná odpověď

Jsem zklamaná, že obchod na moji reklamaci nereaguje!

Po zjištění, že hodinky nemají ani český návod, jsme se rozhodli hodinky vrátit. Hodinky jsem vracela přesně podle "návodu" co mají na stránkách. Dne 29.6. mi byl na email poslán dobropis s tím, že mi vrátí do 14 dní peníze. Po zhruba měsíci mi bylo divné, proč stále nemám peníze na svém účtě a tak jsem volala na číslo uvedené na stránkách. Tam jsem se nedovolala, a tak jsem napsala email. Bylo mi řečeno, že zaurgují, zjistí v účtárně kde je problém. Celkem jsem tam psala 7x než mi došla trpělivost a chtěla jsem nějaké vysvětlení. Odpovězeno mi bylo, že nejsou schopni do konce roku peníze vrátit, a tak si mám vybrat jiné zboží.
    V obchodu bych už NIKDY nenakoupila a určitě ani nikomu jinému NEDOPURUČUJU nakupovat v tomto obchodě.

• Špatná komunikace, nedodržení termínu dodání zboží o víc jak týden..
  • Dnes je 11. den od objednání - zboží stále nedorazilo

• Byla mi zaslána jiná plácačka ,reklamace byla ze strany obchodu špatná
    • produkt který jsem objednala tak vůbec nedorazil

• píšou že je balík expedován i když není
    • i přestože je jejich povinností mi zavolat pokud mají problém s balíkem, ptají se mě proč jsem dříve nezavolala
    • ráno řekli že zavolají do hodiny a zavolali až druhý den pozdě odpoledne
    • balík dorazil 3 TÝDNY po objednání
    • přiložen nečitelný návod
    • dost poškrábaná kamera, očividně používaná

Objednala jsem si v neděli, v pondělí objednávka byla zaplacena, ale ve čtvrtek když jsem volala, mi řekli že balík teprve dobalili.
    V pátek večer mi přišel mail, že balík byl expedován a že jeho pohyb můžu sledovat od dalšího pracovního dne. V pondělí, i v úterý nešel přes Českou poštu vysledovat, protože psali že byly obdrženy údaje k dosud neobdržené zásilce. Středa a čtvrtek byl svátek, tak jsem volala v pátek odpoledne na slevový prodej co se děje, řekli mi že balík nemohli odeslat protože tam byl problém, ale nemůžou mi zjistit jaký, protože je pátek odpoledne a proč jsem prý nezavolala dříve když jsem viděla že je problém (to je jejich povinnost volat). Takže mi dají vědět v pondělí.
    Protože jsem měla v pondělí po noční, volala jsem jim ráno, aby mě náhodou nevzbudili, řekli že to ještě nezjistili, ale že do hodiny mi zavolají, případně odpoledne. Zůstala jsem o hodinu déle vzhůru, ale nezavolali ani odpoledne.
    Teprve v úterý pozdě odpoledne zavolali, že problém kvůli kterému balík neposlali byl, že kamera, jedna z objednaných věcí není na skladě a jestli nechci jinou verzi. Odsouhlasila jsem to.
    Konečně balík předali České poště a ta mi jej doručila do dvou dnů.
    Balík mi dorazil 3 TÝDNY po objednání a vzhledem k tomu že jsem si objednávala vložky do pracovních bot a ony přišly až když končím s prací (můžu si je akorát vzít na poslední směnu), je to velmi smutné.
    Stav balíku byl v pořádku. Vevnitř byl přiložen návod ke kameře (protože původní byl v čínštině), jenže je velmi nečitelný. Navíc kamera je z obou stran dosti poškrábaná, očividně používaná.
    Volala jsem jim ohledně reklamace kamery a jejího návodu, řekli že když to pošlu co nejdříve, další týden mi zavolají co dál. Hned druhý den ráno (pátek) jsem jim to poslala, podle sledování zásilky jim to přišlo hned v pondělí, ale až další týden v úterý mi napsali mail, že na kameře je folie (nešla poznat), která je poškrábaná a kameru že posílají zpátky. Také že přikládají čitelný návod.
    Návod přišel, ale zase nečitelný, sice jim tentokrát nedocházela barva v tiskárně, ale asi špatně založili papír a tisk byl jakoby ustřižen...

• Zboží dodáno rychle.
    • Výrobek není originál, zdaleka neodpovídá nabízenému zboží na obrázku. Výrobek je potrhaný a nefunkční. Číslo výrobku v krabici je menší než na krabici.

Obchod nedoporučuji nikomu!!!

• Plánovaný termín dodání zboží byl stanoven na 14 dní. Zboží nebylo vyexpedováno ani po 17 dnech, aniž by nás kdokoliv z obchodu informoval, že nejsou schopni splnit termín dodání. Na základě telefonického rozhovoru se zákaznickým centrem nám bylo sděleno, že zboží nemají k dispozici - že ho nejprve musí sehnat a na jeho dodání potřebují dalších 14 dní. Na internetových stránkách je přesto nabídka uvedeného zboží stále dostupná.

• Objednal jsem si levnou laserovou vodováhu.Při prvním použití bylo zřejmé,že podle ní byla stavěná šikmá věž Pise.Po přečtení recenzí obchodu a vzhledem k nízké ceně jsem zboží ani nereklamoval a nevím zda bych dostal alespoň vtratku za poštovné.Tak byla provedena ekologická likvidace.