• Nejlepší tisková služba na webu, ceny, ochota

Velmi doporučuji vyzkoušet

• Rychlý a přesný tisk
    • Výborná kvalita
    • Super cena

Tisknul jsem zde poprvé letáky podle vlastího návrhu. Jsem velmi spokojen, tisky byl rychlý a o třetinu levnější než v tiskárně, kde jsem dosud tisknul, při zachování stejné kvality. Doporučuji všem.

Reakce obchodu slevotisk

Děkujeme a těší nás Vaše spokojenost, případně budeme rádi za návrhy zlepšení.

Perfektní a přehledný eshop. Spickova komunikace.

• Nejlepší levný tisk v ČR

zkuste a uvidíte, super rychlost dodání! Pozor jen, ať používáte správně připravená data v PDF.

Dobra sluzba

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Skvělá kvalita tisku, dodáno třetí den od objednání.

Používám asi rok a po změně grafiky minulý měsíc je web ještě přehlednější.

• Servis, cena a kvalita.

Super

• Cena, kvalita a rychlost dodání

Rozhodně použiji znovu

• Kvalita a rychlost dodani

Všem doporučuji

• Rychlost /cena

Všem doporučuji

• nízká cena
    • kvalitní tisk,

obchod určitě doporučuji, skvělá komunikace, nízká cena, kvalitní tisk, rychlé dodání

Reakce obchodu slevotisk

Děkujeme. Dnes jsme uvedli do provozu funkci, kdy po zadání IČO dojde po kliknutí na ikonu ARES k doplnění Vašich údajů. Stejně tak i ověření DIČ. Zatím je pro české firmy a živnostníky, ale pokusíme se i pro SK.
    S pozdravem K. Tomáš

• super přehledný web
    • levné ceny za tisk
    • nic jsem nepozoroval

mohu doporučit jako volbu pro levný tisk

• Rychlost, objednávku jsem udělal a na přesdalší den to přišlo kurýrem, ceny perfektní včetně dopravy, ochota obsluhy
    • operátora dobrá
    • Zatím nemám nic proti

Objednávám už dva roky každý měsíc a zatím naprosto bez chyby, DOPORUČUJI