• Podvod

Objednala som si vizitky, vyplatila vopred a neboli mi doručené. Stránka nekomunikuje a peniaze mi nevrátili.

• tovar zatiaľ nedorazil

• Komunikace prodejny byla pouze vygenerovaný mail, žádné upřesnění.

Objednávala jsem zboží s týdenním předstihem, přestože uzávěrka byla ve středu, čekala bych aspoň info, že je vytisknuto a odesláno, nebo aspoň k odeslání přípraveno. Takhle opravdu nevím, jestli zboží vůbec přijde. Samozřejmě už mám zaplaceno

Strašná zkušenost s obchodem.paní jenom slibuje a slibuje a výmluvy o termínu dodání atd..jestli na objednávku pospícháte doporučuji tady u této firmy neobjednávat.! My jsme čekali 14dní a těch telefonátů...
    reklamní slogany typu -rychlost oceníte................. :-)

• nemám žiadne informácie o stave objednávky

• klamanie pri dodacich lehotach

• nereagují

Objednávka po 12 dnech nedoručena, na email žádná odpoveď, tel. neberou.

• Dosud čekám na zboží, zaplatila jsme si i garanci doručení do minulého pátku...zboží stále nemám !!

• Levná cena
    • Špatná komunikace

Pokud chcete levně nakoupit tak ano, ale nečekejte nějaký dopředu domluvený termín nebo dobrou komunikaci s obchodním odd.

Reakce obchodu slevotisk

Není zde podrobnější sdělení ani podpis. Vse odesíláme tak, jak je na webu, pokud je objednávka u nás do středy do 12.00 hodin, což zde evidentně nebyla. Přisla až ve čtvrtek 16. 2., můžeme doložit výpisy od kurýra, včetně časů. V tomto případě tedy byla odeslána až po následující uzávěrce.

• cenu
    • kvalitu

nedoporucuji

Reakce obchodu slevotisk

Kvalita tisku je především určena kvalitou Vámi dodaných PDF. Na webu je uvedena přesně specifikace, jak by měla tisková data vypadat. Bohužel Vaše data PDF nesplňovala ani minimální požadavky, proto je výsledná kvalita taková, jaká je. Prosíme příště nás kontaktujte předem, jsme schopni Vám data za malý poplatek vytvořit z Vámi dodaných obrázků a textu, log a atd. Pak můžeme garantovat kvalitnější "tisk". S pozdravem team portálu www.slevotisk.cz

• levný tisk
    • kvalitní tisk
    • nespolehlivost v termínu dodání
    • zboží bylo po urgencích dodáno částečně, údajně bylo někde poškozeno, na zbytek dodávky čekám

cena a kvalita výborná
    nespolehlivost v dodání

Vážený pane Taufmanne,
    velmi mrzí nás Vaše hodnocení služeb portálu SLEVOTISK ohledně stavu dodání.
    Zboží bylo dodáno až druhý den, což je pochybení spedice. Za to se velmi omlouváme, ale nemáme prakticky možnost to ovlivnit. Zboží bylo předáno spedici dle naší garance na webu.
    Bohužel skutečnost, že zboží bylo dodáno až následující den, bylo způsobeno změnou Vaší adresy a tím i doručovacího depa kurýra.
    Údajné poškození balíku není výmluva, ale skutečnost - viz Vám zaslané fotografie do e-mailu. Na základě sledu těchto událostí jsme se společně dohodli, že Vám zboží překontrolujeme a osobně dodáme na výstavu přímo do Lysé, což jsme také i přes naše zvýšené náklady dovezli. Další tisk máme připravený k expedici na den, který jste sám určil, tzn. v 18. týdnu. Proto nepovažujeme za korektní tvrzení, že na zbytek dodávky stále čekáte.
    Jako omluvu jsme Vám vytiskli ještě 500 ks letáků navíc.
    S úctou manažerka kvality, www.slevotisk.cz

• nižší kvalita tisku
    • nižší kvalita papíru
    • problémy s dopravou

Vážený zákazníku,
    bohužel jsme od Vás nedostali reklamaci a tak nemůžeme adekvátně reagovat. Ohledně dopravy také bohužel nemáme žádné informace z Vaší strany.
    Vaše objednávka však byla vytvořena 11 minut po uzávěrce, kdy už nejsme schopni dle podmínek garantovat doručení následující den. Nicméně, zásilka přesto odešla od nás včas! Následující den se Vám ji kurýr snažil (dle dat ze systému) doručit – marně. Ani na uvedeném telefonu se mu nepodařilo Vás zastihnout.
    Následující pracovní den Vás opět nezastihli, zrovna tak další den. Též Vám zkoušeli volat. K doručení došlo až 15. 4. 201, kde je zřejmé, že to nebylo způsobeno naším pozdním předaním (i když objednávka přišla od Vás po uzávěrce), ani neschopností kurýra. Vše můžeme dokladovat daty ze systému kurýra, který nám napsal následující vyjádření: "Zásilka se doručovala velmi dlouho z důvodu nekomunikace příjemce, který nezvedal telefon. Adresa na zásilce je špatně uvedena. Jedná se o obchod se sportovním zbožím, nikoliv soukromou osobu. Řidiči si sami museli pomoci a dohledat adresu, kam mají zásilku doručit."
    S pozdravem www.slevotisk.cz

• Dobrá cena.
    • Slabina je tisk na základě kampaně.

Pozor na termín dodání.

Reakce obchodu slevotisk

nerozumíme Vaši poznámce ohledně (SLABINA JE TISK NA ZÁKLADĚ KAMPANĚ). Takto tiskneme stále, už od roku 2010. Není to pouze dočasná akce ani kampaň, S pozdravem www.slevotisk.cz

Líbila se mi rychlost dodání. Objednala jsem vizitky, ale dorazili v úplně jiné barevnosti, místo růžovofialových - hnědé... U vizitek zásadní nedostatek. Navíc proloženy desítkami papírků, takže se vše muselo vytřídit. Už neobjednám, barevnost je u vizitek víc než důležitá a měnit ji bez kontaktování by se nemělo. Využila jsem je jen proto, že jsem spěchala a neměla čas řešit objednávku jinde.

Vážená zákaznice,
    bohužel žádná reklamace od Vás nepřišla, dozvídáme se problém s Vašimi vizitkami pouze z této recenze. Musíme však reagovat na Vaši poznámku ohledně kvality. Po prověření Vašich tiskových dat PDF bohužel barevnost vizitek nemohla dopadnout stejně, jako vidíte na Vašem monitoru v grafickém návrhu, neboť v obchodních podmínkách je uvedeno, že data mají být režimu CMYK. Vaše data jsou v režimu RGB, takže k převodu do CMYKU muselo dojít ke změně barevnosti.

• rychlost, cena
    • kvalita, komunikace

Pokud zbozi dorazi v poradku, tak je to rychel a levne. Hodne se ale stava, ze dojde neco jineho nez jste objednali a reklamovat to pak neni mozne, protoye to hrajou do autu.

Reakce obchodu slevotisk

Dobry den, reklamace byla vyresena, uznana, naprava byla nabidnuta, bohuzel dodnes nemame odpoved.
    S pozdravem www.slevotisk.cz