• Zbozi za mesiac nedorazilo,
    • Bez mozneho kontaktu telefonicky

Zbozi ani za mesiac neprislo, ano po kontaktovani mailom a dalsich 2 tyzdnov ziadna informacia k zboziu,

Hodinky neobsahovaly návod na nastavení a ovládání, jen malý lísteček s odkazem na web, kde byl jen stručný nedostačující popis.

• Zboží přišlo úplně jiné navíc ne v černé barvě reklamaci neuplatnuji protože mě to vyjde dráž zaplatit poštovné balné

Nejsem spokojená zboží nesplňuje co bylo v informacích, nelze spojit s telefonem

• Dlouhá dodací lhůta

• zboží dorazilo v pořádku a v čas
    • bohužel nefunkční Vánoční dárek
    • paní na infolince bohužel neumí poradit a mele si furt to stejné a dokola !!!!
  • Zboží jsem nedostal!!!

Rozhodně jsem nezvolil platbu předem , toto nikfy nedělám a objednávku tímto ruším

Reakce obchodu Slevokup.cz

při vytváření objednávky máte tři možnosti - platit dobírkou, převodem nebo kartou. Dobírka se automaticky zaškrtává jako první a u Vás jsme měli zadanou platbu převodem, takže jste jí musel ručně zvolit. Nicméně dle kolegyně jste problém již dořešili a vše je v pořádku. Hezký den, Tomáš Nejedlý

• ikdyž jsem platil fakturou a na adresu, zboží přišlo na výdejní místo a jako dobírka. nikomu se nedá dovolat, na mail neodpověděli, vánoční dárky jsem musel řešit na poslední chvíli a jinak. doufám, že zaplacené peníze dostanu zpět. Hrbac

Reakce obchodu Slevokup.cz

jako platbu jste zvolil dobírku a tak jsme Vám balík odeslali na dobírku. Nicméně Vy jste nám den na to zaslal peníze ještě převodem, takže je nám líto situace ale bohužel to jsme nedokázali nijak ovlivnit. Dle informací od kolegyně jste se již domluvili a vše je v pořádku. Hezký den, Tomáš Nejedlý

• Dodání produktu a vše s tím spojené bylo v pořádku.
    • Absolutní nespokojenost se zakoupeným produktem.

Na obchod nemůžu říct nic špatného. Ale s produktem nejsem vůbec spokojený.

Reakce obchodu Slevokup.cz

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Je nám líto, že jste s naším produktem nespokojený a rádi bychom věděli co se Vám na našem produktu nelíbí. Určitě se nám ozvěte a vyřešíme vrácení zboží či reklamaci. Hezký den, Tomáš Nejedlý

Hodinky dodány včas a vpořádku. Bohužel bez kompletní nabíječky (bez adaptéru, jen s nabíjecím kabelem) a bez českého návodu. Podle názoru pracovníka firmy má prý každý zákazník chytrý telefon a notebook, takže si český návod může stáhnout s internetu! Ovšem návod stažený z internetu neobsahuje všechny potřebné informace k uvedení hodinek do provozu.

Informace o zboží nejdou úplné, spíše zavádějící

• Po týdnu stále čekám na odpověď kdy zboží dorazí!

nic nedorazilo

Dobrý den pane Kovaříku,
    zboží Vám nedorazilo jelikož jste v košíku zvolil platbu předem a nezaplatil jste. Kolegyně Vám již volala a situaci se snažila vysvětlit. Příště si prosím zkontrolujte, že máte správně zvolenou platbu, v tomto případě na dobírku.

S pozdravem Slevokup.cz

Objednávka vyřízená rychle. K hodinkám nebyl přiložen český návod. Ten jsem si musela vytisknout sama . Musela jsem někoho poprosit , aby mi návod vytiskl , nemám tiskárnu. Popis je psán velmi malými písmeny, tak že nejde přečíst

Reakce obchodu Slevokup.cz

je nám líto, že máte problém s tím, že do balíčku nepřikládáme tištěný český návod, je to ale především proto, že nechceme zbytečně denně vytisknout desítky papírů když dnes v 21. století má každý chytrý telefon, nebo notebook na kterém lze návod bez problému přečíst.

V emailu, který odesíláme automaticky po odeslání objednávky jsou odkazy na všechny naše návody, které jsou kompletně v češtině a to dokonce i s video návodem!

Hezký den, Tomáš Nejedlý

• Rychlé dodání zboží
    • Bohužel zboží jsem musela vrátit z důvodu nevodného dárku dne 26.3.3021, na základě e-mailové komunikace mi bylo sděleno, že zboží bylo zpět obdrženo dne 29.3.2021. Do dnešního dne 20.4.2021 mi však peníze na účet vráceny nebyly. Objednávám velice často a s takovým přístupem jsem se u jiných obchodů nesetkala. Je škoda, že stejně jak rychle vyřizuje obchod objednávky nevyřizuje i vrácení peněz.

Dobrý den paní Ivo,
    je nám líto Vaše rozhořčení. Dne 29.3.2021 nám přišla Vaše reklamace a vzhledem k tomu, že od 2.4 do 5.4.2021 byl státní svátek tak jsme Vaší reklamaci zpracovali až dne 13.4. Ten den jsme Vám také psali email, že do 14 dní budeme peníze vracet zpět. K dnešnímu dne byla platba připsána na Váš účet - je to tedy týden po odeslání našeho emailu. S pozdravem Tomáš Nejedlý, Slevokup.cz

• Obchod vychvaluje produkt do nebes , produkt však přes aplikaci nelze spárovat...

Tento produkt je úplně k ničemu , vyhodil jsem 1000 kč za věc , která nefunguje a nesplňuje žádné parametry , které jsou u něho popsané !!!

Dobrý den pane Pavle,

Vaše recenze nás velice mrzí.
    V případě, že vám hodinky správně nefungují, můžete je samozřejmě vrátit na adresu pro vrácení zboží uvedenou na našem webu, kdy Vám následně bude vrácená celá zaplacená částka zpět na váš účet.

Předem však doporučuji zavolat na naší kontaktní linku, kde s vámi kolegové nejdříve projdou pár kroků, zda-li není chyba na vaší straně. Nechci Vás podceňovat, ale z 99% tomu tak bývá.

Přeji hezký den

Tomáš Nejedlý, Slevokup.cz