Super obchod

Reakce obchodu Slevňuj.cz

děkujeme Vám za recenzi. Těší nás Vaše spokojenost. Věříme, že naše stránky navštívíte znovu a spokojenost bude i v případě budoucích objednávek.

Slevnuj.cz

• Rychlé vyřízení, ochota a vstřícnost. Do hladkého průběhu zasáhla 2x Heureka, pokaždé objednávku zrušila, přestože jsem jí poslala e-mail s PDF, kde byl doklad o zaplacení. Prodejce už měl zboží zabalené a připravené k expedici. Prodejce musel nakonec do Heureky volat sám, aby zajistil, že zboží může být odesláno.

Je nevýhodné nakupovat přes HEUREKU.

Slevnuj.cz

• široký výběr zboží a rychlé dodání
    • zboží bylo dodáno v nepřiměřeně velkém obalu

• Máme to v našem městě,tak jsme moc rádi,dobré ceny,ochota,rychlost.

Doporučuji .

nemám stížnosti

Spokojenost,náramek je krásný,hezky zabaleno.Komunikace skvělá, dodání rychlé.

Splňuje požadavky...

rychlé vyřízení, vše v pořádku

Slevnuj.cz

• Rychlost dodání, vše v naprostém pořádku

• Ceny
    • Sortiment

• měli co jsem sháněla.

Nemá chybu.

vše OK

• Výborné
    • Nemá

S průběhem objednání i dodání zboží jsem byl spokojený.

• Dobrý
    • Nemá

• Dobré ceny

• Obchod nabízí zboží oproti ostatním za výhodné ceny, velmi rychlé vyřízení objednávky.

Vřele doporučuji tento obchod.

• ceny
    • sortiment