• Zajímavý sortiment
    • ceny

Zaslán nefunkční držák lahví, nechyběly žádné šrouby.
    Žádná odpověď na e-mail.

Reakce obchodu Slevňuj.cz

držák lahví je funkční, šrouby nejsou součástí balení, což je uvedeno v popisu u zboží. Email od Vás neevidujeme. V případě, že nejste ze zbožím spokojen, můžete jej vrátit v rámci odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí.

• Jste otravni

Reakce obchodu Slevňuj.cz

Vaše objednávka ze dne 28.2.2023 byla dnes stornována z důvodu neuhrazení platby. Vaši recenzi považujeme tímto za bezpředmětnou.

Slevnuj.cz

• Přišel jiný produkt - objednala jsem si tabuli s fixy za vyšší cenu a přišla mi levnější varianta - jen tabule bez fixů.

Kdo zásilku připravoval, tak jen tak hala bala - poslal mi něco jiného.

Reakce obchodu Slevňuj.cz

omlouváme se za vzniklou situaci. Bohužel od Vás neevidujeme reklamaci.

Slevnuj.cz

Objednávku obchod zrušil a do dnešního dne mi nevrátil peníze.

Reakce obchodu Slevňuj.cz

objednávku Vám zrušila Heureka, přes kterou jste zboží objednávala, a to zřejmě z důvodu neuhrazení platby, nikoli náš eshop. Informujte se, prosím, přímo na Heurece.

Slevnuj.cz

• Taktická taška na opasek, přišla rozpáraná,šitá horkou jehlou,i na vietnamské tržnici bych koupil kvalitnější,se po zatížení rozlétla na dva kusy,a putovala rovnou do smetí,tento obchod už nikdy...

Reakce obchodu Slevňuj.cz

bohužel od Vás neevidujeme reklamaci, abychom mohli tuto situaci vyřešit.

Slevnuj.cz

• Nekvalitní zboží, neodpovídá vůbec zboží, které je prezentováno na ilustračních obrázcích, absolutně nepoužitelný aušus, ostuda jak si může vůbec někdo dovolit něco takového nabízet.

Hezký den,

v případě nespokojenosti se zbožím můžete využít vrácení zboží v rámci odstoupení od kupní smlouvy, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Formulář k vyplnění je dostupný na našich stránkách eshopu.

Hezký den.

Slevnuj.cz

• Chci platit při doručení zboží ,né dopředu .

Reakce obchodu Slevňuj.cz

v případě, že si přejete platit při doručení, volte možnost platby na dobírku a nikoli převodem, jak jste v objednávce Vy sama zvolila.

Slevnuj.cz

• Bez návodu na dva kusy
  • Dobrý den lahev vypadalo jako že není nová byla poškrábaná a tekla takže sem jí vyhodila protože lahev která teče mi je k ničemu.takže zbytečně vyhozené peníze .

Reakce obchodu Slevňuj.cz

bohužel od Vás neevidujeme reklamaci, abychom mohli situaci vyřešit.

• Prodej čínského odpadu

Magnetický držák na telefon byl úplný čínský odpad, který neudržel ani papír na magnetické tabuli. Formulář k vrácení vyplněn přímo na stránkách eshopu. O formuláři majitel nemá záznam. Navíc je poštovné pro vrácení nabízené obchodem vyšší než nabízí dopravce, takže se na vás snaží patrně vydělat. Výsledek nákupu je -100Kč.

Reakce obchodu Slevňuj.cz

formulář odstoupení od kupní smlouvy od Vás neevidujeme. Zřejmě jste jej nevyplnil celý a neodeslal. Neměl jste ani číslo založení případu, o které jsme Vás žádali a které je zasláno v potvrzení na Váš email. Co se týče poštovného, máte na výběr z několika možností - včetně zvolení vlastní dopravy - ČP, zásilkovna atd. Zvolil jste si dopravu soukromým přepravcem, a ten si cenu dopravy účtuje sám, nikoli my.

• Výrobek neodpovídá realitě
    • Není k němu český návod

Reakce obchodu Slevňuj.cz

bohužel od Vás neevidujeme reklamaci, či informaci o chybějícím návodu.

Slevnuj.cz

• Už po druhé chcete abych Vás hodnotil, raději jsem první požadavek vymazal, chcete to po druhé, dobře zboží zaplacené a žádné jsem doposud nedostal, tak proč chcete hodnocení ? Tak jej tedy máte, obrázek si udělá každý sám...

Reakce obchodu Slevňuj.cz

evidujeme od Vás 3 objednávky. 2 z toho neuhrazené, které byly stornovány a o tomto jste byl informován emailem. Třetí objednávka, řádně uhrazena Vám byla doručena do tří pracovních dnů.

Slevnuj.cz

• Stojan rozhodně není univerzální a přišel poškozený,ale zkušený kutil si s tím poradí.

Reakce obchodu Slevňuj.cz

velice nás mrzí vzniklá situace. Bohužel od Vás neevidujeme reklamaci.

Slevnuj.cz

Stale jsme zbozi neobrzel a jiz o nej ani nema zajem

Reakce obchodu Slevňuj.cz

objednávka byla vytvořena dne 4.1.2022, doručena na výdejní místo dne 8.1.2022 a Vámi vyzvednuta dne 14.1.2022.

Slevnuj.cz

Dva skřítci, nevypadají tak jako na fotce. Jsou od lepidla celé zamazané. Nespokojenost.

Reakce obchodu Slevňuj.cz

mrzí nás vzniklá situace, bohužel od Vás neevidujeme žádnou reklamaci, abychom mohli situaci řešit.

Slevnuj.cz

• nefunguje, nemá český manuál a anglický je nějaký univerzální.

• Zabalení zboží

Když jsem obálku otevřela, dost mě překvapilo zabalení výrobku.
    Objednala jsem si vakuový čistič pleti, měl mít 3 nástavce, 2 nástavce uvnitř krabičky a ten 1 nástavec mimo krabičku, v obálce do Zásikovny.
    Zboží mi přišlo rozbalené, krabička ve které se nacházel čistič byla zmačkaná a místy natrhlá.

Reakce obchodu Slevňuj.cz

velice nás mrzí situace, která nastala a omlouváme se Vám za tuto nepříjemnost.

Hezký den

Slevnuj.cz

Zboží jsem si objednal, zaplatil a čekal na dodání. O zrušení objednávky jsem informován pozdě a bez udání důvodu. Takhle si obchod nepředstavuji!

Reakce obchodu Slevňuj.cz

zvolil jste si platbu převodem a do dnešního dne jsme od Vás platbu za zboží neobdrželi. Z tohoto důvodu Vám byla objednávka stornována.

Prodává zboží podezřelé kvality

Reakce obchodu Slevňuj.cz

pokud Vám zboží nevyhovuje, máte právo na Odstoupení od kupní smlouvy.

Sevnuj.cz