• Rychlé vyřízení
    • Nízká cena

• Široký výběr za dobré ceny

Ráda zde nakupuji, protože je tu široký výběr zboží za příznivé ceny. Objednávky jsou vyřízeny rychle, bez problémů. Obchod doporučuji!

• zboží (ne jen značkové, jinde nedostupné)
    • komunikace
    • rychlost doručení

Skvělé, objednávala jsem zatím jen barvu na vlasy (Joanna Naturia), kterou v kamenných obchodech neseženu. Skvělá cena (1 barva/ necelých 40 Kč včetně dopravy)., Navíc skvělá komunikace. Určitě objednám i jiné výrobky!!

nízká cena, rychlé jednání

Solidní ,rychlý , jsem velmi spokojen s nákupem v tomto obchodě.

• dobré ceny, ochotný a vstřícný personál
    • -

• dobrá cena
    • nemá

dopo

• Velký výběr zboží
    • perfektní ceny
    • na tenhle ten obchod jsem přišla náhodou
    • nemá

Tento obchod mohu jen doporučit

• nevím

spolehlivost :)

• Obchod nedoporučuji,nic jsem neobdržel!!!

Reakce obchodu SKY BLUE, s. r. o.

Vaše zboží nebylo odesláno, protože při vytváření Vaší objednávky jste zadal způsob platby - platba převodem a podle našich obchodních podmínek zboží odesíláme až po úplném zaplacení částky na náš účet. Bohužel Vaší platbu jsem neobdrželi. Jakmile nám bude částka připsána na účet, zboží Vám odešleme.

Děkujeme za pochopení

Jan Příborský za tým SKY BLUE

• Nákup z domova a doručení domů.
    • Žádné.

• Výborná komunikace, ochota ověřit aktuální dostupnost zboží, po telefonu mi přehráli melodii z hracího přání

Bohužel hráči paní, které dorazilo, nehrálo. Vzhledem k tomu, že jsme ho potřebovali předat již následující den, tak jsme ho rozebrali. Jedná ze tří knoflíkových baterií byla vyteklá, zjevně dost stará. Celý den jsem sháněla náhradní, podařilo se zprovoznit
    Akorát místo avizovaného Mendelssohnova pochodu přání hrálo oxid z Wagnerova Lohengrina, ale to už je detail.
    Semínka okurky bohužel jsou pro skleníkové pěstování, což má webu nikde uvedeno nebylo, ale kvůli 34.-Kč nemá smysl vracet.

Reakce obchodu SKY BLUE, s. r. o.

děkujeme, že jste si udělala čas na hodnocení našeho obchodu a přidala Vaše cenné postřehy. Vaše zkušenost s hracím přáním nás velice mrzí. V počtu, ve kterém je naše zboží dodáváno se ojediněle může vyskytnout vadný kus. Samozřejmě každý zákazník může vadné zboží vyreklamovat a zboží mu poté bude vyměněno. Informace, které jsou u produktu uvedené se snažíme postupně doplňovat, aby měli naši zákazníci co nejvíce informací k danému produktu. Omlouváme se za vzniklé potíže a doufáme, že v budoucnu vás na našem e-shopu něco opět zaujme a dáte nám druhou šanci.

Přejeme hezký den

Jan Příborský za tým SKY BLUE, s. r. o.

• Široká nabídka zboží
    • Dobré ceny

Nakoupila jsem zde víckrát, pokaždé rychle dodáno, jsem spokojena s výběrem zboží i cenami. Obchod doporučuji.

• produkty, které jsem jinde nenašla
    • nevím

Jsem spokojena.

• V porovnání s ostatními nabídkami jste byli nejlevnější

Rychlá reakce na přijetí objednávky,okamžité vyřízení a velmi rychlé a bezproblémové dodání.

• Skvělá komunikace, rychlé jednání...

Doporučuji!!!

vše v pořádku, stejně jako minule,
    hrnečky pečlivě zabalené, vše dorazilo ok, děkujeme

• dobré ceny, osobní závoz bez poplatku při odběru většího množství
    • příjemná a ochotná domluva
    • nenašla jsem

spokojenost

• Levne ceny a zbozi, ktere je jinde vyprodano

Mrzi me pouze jedna poskozena vec (masazni gel dorazil s prasklym vickem, coz vzhledem k cervene barve gelu neni zrovna idealni)..

Ohodnotil jsem nákup výše,nemá k tomu víc co dodat.Spokojen,doporučuji.