• Stříkací zvířátka žába gumová 8cm asst 9ks v boxu - přišla jen 1 žába, nikoli box. Z popisu zcela nejasné

Nejasné popisy u zboží

nevím jak někdo může chtít ohodnotit sboží ,které ještě nedorazilo

Reakce obchodu skonti

děkujeme Vám za Váš nákup na Skonti.cz.
    Také děkujeme za Vaši stížnost a Vaše nedoporučení !!!
    Nezlobte se, ale hodnocení nákupu je zasíláno automaticky emailem a Vy nemusíte na něj reagovat!
    Svou nespokojenost k hodnocení ZBOŽÍ dáváte neprávem !!
    Po sledování zásilky podle trasovacího čísla jsme zjistili, že
    zásilka s Vámi objednaným nočníčkem byla dnes v dopoledních hodinách vyzvednuta ze Zásilkovny.
    Recenzí na Heureka.cz se stížnosti nevyřizují.

Komunikace..

Reakce obchodu skonti

děkujeme Vám za Váš nákup u nás na Skonti.cz. Mrzí nás Vaše nedoporučení.
    Omlouváme se za delší dobu dodání.
    Děkujeme za pochopení.
    Skonti.cz

Hrkávka špatně hrká, buď vůbec nebo slabě. Jsem nespokojená. A velmi dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu skonti

děkujeme Vám za Váš nákup u nás na Skonti.cz. Také děkujeme za Vaši stížnost a Vaše nedoporučení. Chrastítko pro miminka, které jste si objednala, můžete zajisté v případě Vaší nespokojenosti vrátit zpět na naši adresu a reklamaci Vám vyřídíme. Recenzí na Heureka.cz se reklamace nevyřizují. Omlouváme se za delší dobu dodání.
    Děkujeme za pochopení.
    Skonti.cz

• Obchod zrusil objednavku bez udani duvodu.

Reakce obchodu skonti

děkujeme Vám za Vaše ohodnocení. Sdělujeme Vám, že nikdy objednávku od zákazníka nezrušíme bez udání důvodu a bez včasného sdělení zákazníkovi. Na Vaši objednávku jsme reagovali ihned po našem ověření, že objednávaný produkt "Závěsná luxusní nebesa" není skladem ani u nás a ani u našeho hlavního dodavatele. Důvodem storna bylo vyprodání produktu a jinou náhradu jsme nemohli nabídnout.
    Skonti.cz

• -jako jediný obchod měli přesně to co jsem hledala
    • -bez problémů šlo změnit způsob platby po telelfonu
    • přestože byla na výbět možnost plati kartou, při zadávání údajů o kartě byly vyžadovány i údaje pro Paypal.

-objednaná zboží bez problémů došlo, alže znou to zkoušet nebudu kvůli způsobu platby

Reakce obchodu skonti

děkujeme Vám za Váš nákup na www.skonti.cz. Mrzí nás Vaše nespokojenost se způsobem platby a Vaše "nedoporučení ".Při objednávce má zákazník na výběr možnost uhradit zboží při převzetí-dobírkou, platbu převodem na účet nebo také prostřednictvím platební brány PayPal, kde je další možnost výběru - přes PayPal konto a také šedé tlačítko - úhrada bez PayPal konta kreditní kartou - Master, Visa, Discover... Myslíme si, že možnost způsobů platby je dostatečná a záleží na zákazníkovi, kterou si vybere za nejvhodnější.

www.skonti.cz

• You sent me expired product

Dobrý den pane Animesh Kumar,
    děkujeme za Vaši recenzi nákupu u nás. Pokud se stalo, že jste obdržel zboží s ohroženou expirační lhůtou, omlouváme se Vám. Nákup proběhl v květnu a Vy nám až v červenci sdělujete svoji nespokojenost prosřednictvím uživatelské recenze. Měl jste možnost nám svůj nákup -náplně do elektronických cigaret- vrátit.