• Nemožnost se dovolat na uvedené telefonní číslo,nevyřešen parcel shop,nedodání zboží

• Nejsou schopni dodat ke zboží český manuál.
    • Ztratil jsem spoustu času zbytečně.
    • Špatný obchod. Nedoporučuji!

Bez českého manuálu je koupě v rozporu s obchodním zákoníkem.

Reakce obchodu ŠKOLNÍ BATOHY.CZ

4,8 % NAŠICH ZÁKAZNÍKU OBCHOD DOPORUČUJE, ALE BOHUŽEL NENÍ MOŽNO AŤ UŽ SE SNAŽÍME SEBEVÍC VYJÍT VSTŘÍC VŠEM.
    JE NUTNO PODOTKNOUT, ŽE TENTO ZÁKAZNÍK SI U NÁS NIC NEZAKOUPIL
    DĚKUJEME ZA RECENZI

• 0 komunikace

• Špatná komunikace a zboží bylo poškozeno a tak zabaleno. Obal nepoškozený. No coment.

Reakce obchodu ŠKOLNÍ BATOHY.CZ

Chybovat je lidské, trvat na omylu hloupé. Zboží bylo odesláno nepoškozené, ale uvnitř krabice nebylo dostatečně vystláno. Nešetrnou manipulací během přepravy se poškodilo. Toto jsme neprodleně vyřešili výměnou za nové. Bereme si z toho poučení a děkujeme.

• Zbozi mam objednane a zaplacene 10dni a zadne mi nepřišlo. Do eshopu sem volala tam mi bylo receno, ze se mi ozvou a stale nic. Ted uz mi tel.nikdo nezveda.

Dlouhá dodací doba, respektive čas kdy se s objednávkou vůbec nic neděje. Až potom co jsem po deseti dnech zavolal co se děje, mi paní řekla, že objednávku pošle. Je to 12 dní a zatím čekám.

• Žádná
    • Na všech ostatních stránkách se ti nejpozději do druhého dne ozvou zda zboží mají či ne. Zde se uráčeli az po pěti dnech mi říct že mé zboží nemají.

Reakce obchodu ŠKOLNÍ BATOHY.CZ

Dobrý den, na omluvu to není, ale v měsíci září jednoduše nestíháme. Ve vašem případě jsme se pravděpodobně zboží, které nebylo skladem snažili ještě někde nakoupit. Bohužel se nepovedlo a bylo Vám oznámeno konečné stanovisko.

• Stále čekám na zboží,komunikace žádná..

Reakce obchodu ŠKOLNÍ BATOHY.CZ

Dobrý den, nevím pozadí, ale v komunikaci máte uveden osobní odběr na prodejně.

• Celkom dobre ceny.
    • Velmi slaba komunikacia.Prva prisla az po tyzdni.Tovar neposiela na slovensko.

Reakce obchodu ŠKOLNÍ BATOHY.CZ

Máme napsáno v podmínkách, že do zahraničí nezasíláme.

• ceny
    • Před více než 10 dny jsem zde objednala, objednávku jsem hned zaplatila, doposud balíček nedorazil, telefony nezvedají

velmi špatný

Reakce obchodu ŠKOLNÍ BATOHY.CZ

Je období, kdy opravdu nestíháme.

• Inzerují expedici do 24 hod, ale skutečnost je jiná.

V dnešní době očekáváte, že zboží, které je skladem, Vám bude doručeno maximálně do týdne. Po týdnu mi napsali, že se omlouvají, že na moji objednávku zapomněli a jednu položku již nemají skladem. Obratem jsem napsala, že mi nevadí náhradní varianta. Dnes již 12 dnů od objednání, nikdo se mi neozval. Objednávku zruším.

• celkem výběr
    • dlouhá dodací lhůta

Pokud objednáváte batoh dítěti cca 14 dní před narozeninami, tak jako já a dojde ( ještě nedošel) až týden po narozeninách,tak tady buď neobjednávejte,nebo alespoň o 3 týdny dříve.

Objednala jsem si pastelky 72 ks a ačkoliv byl balík jakž takž zabalen, tak obal pastelek vypadal jakoby byl použitý. Po rozdělání ve třetím patře mězi šedou a hnědou jedna pastelka chyběla. Žádná katastrofa to není, ale přeci jen, pastelky nebyly levné a kdo ví, jestli, když už je někdo měl, nejsou polámané tyhy uvnitř. :(

Za vyprodaný typ školního batohu mi byl nabídnut "stejný" s trochu jinou látkou, dorazil však výrobek rozdílný ve dvou rozměrech a navíc to byl loňský model za letošní cenu. To není solidní jednání.

Reakce obchodu ŠKOLNÍ BATOHY.CZ

Co se týká ceny výrobku, tak loňský model byl ten, cen jste si objednal, nikoliv ten, který Vám byl nabídnut. Výrobce tento batoh označil stéjným názvem i ean kódem a cena byla také stéjná. Emailem jste byl upozorněn na rozličnosti, o velikosti jsem se nezmínila, jelikož jsem předpokládala, že se jedná dle výrobce o stéjný batoh. To, že byl o dva centimetry menší, mne opravdu mrzí. Myslím si však, jak jste uvedl na prodejně, že Vaše dcera potřebuje velký batoh, tak ty dva centimetry by ji příliž nepomohly. Dle mého názoru jste měl zvolit zcela jiný druh batohu, pro potřeby Vaší dcery. Ale to je pouze můj názor ...