RYCHLÉ , LEVNÉ

• rychlé dodání a příznivá cena

• Vše na 100% maximálně doporučuji

Jako možnost doručení jsem zvolil jedno konkrétní odběrné místo. Hned druhý den po objednání mi pracovník volal, že na tomto odběrném místě je jakási odstávka a nasměroval mě na jiné odběrné místo. Vše velmi profesionálně ( dokonce mi sám řekl vzdálenost od původního místa). Zásilka přišla velmi rychle, kvalitně zabalená tak jak to má být. V případě potřeby zrcátka na auto rozhodně nakoupím zde. Díky takovému to prozakaznickemu přístupu by mě nenapadlo zjišťovat zda zrcátko mají jinde o pár korun levnější. Tady jsou profici.
    Děkuji za tento přístup.

Výborný přístup obchodníka

• vynikající cena
    • výběr dle katalogu modelů
    • rychlost dodání
    • skla zrcátek pouze pro vozy Škoda, Peugeot a Citröen.

Skla zrcátek pro vozy Škoda Octavia za téměř bezkonkurenční cenu.

Z obchodu zavolali, vysvětlili. Ochota.
    Byl jsem spokojen.

• - cena
    • - zboží , které jsem si objenal bylo velmi špatné kvality, zřejmě se jednalo o nepovedenou kopii originalu. Pochybuji, že má evropskou homologaci, jak je u produktu uvedeno

V tomto obchodě jsem nakupoval poprvé a bohužel hned se špatnou zkušeností co se kvality produktu týkalo. Věřím, že se jednalo pouze o ojedinělou negativní zkušenost.

Reakce obchodu Sklo-zrcatka.cz

Dobry den,

Blinkr ma evropskou homologaci, muzete si to overit sam.
    Na blinkru najdete Pismeno E v krouzku plus cislo = evropska homologace.

Pokud nejste spokojen s kvalitou nutno podotknout, ze jste si objednal blinkr za 49 Kc. Muzeme Vam vratit penize, nebo objednat "kvalitnejsi", ovsem za jinou cenu.

S pozdravem Michal Drástal

super

• totálně neschopný obchod

nedoporučuji přišla mi správa že zboží druhý den odesílají a už je to devátý den a nic,na email neodpovídají na telefon taky ne

• zaujala mě cena

doporučím