• přijatelná cená
    • rychlost dodání
    • o žádných nevím

nakoupila jsem zde poprvé, vše v pořádku,
    obchod doporučuji

• Nevím,jestli za to může obchod, ale tak mizerné, zmetkové šroubky M5,které se dodávají ke skleníku jsem za 44 let ve strojařině neviděl. Před zasunutím do drážek v hliníkovém profilu doporučuji, jestli jde na šroub našroubovat matička, jinak budete muset třeba částečně smontovanou konstrukci rozmontovat a šroub se špatným závitem vyměnit. Další problém je, antikorozní pokovení, vůbec nefuguje, po dvou dnech po postavení skleníku jsou šrouby rezavé. Kvalitní šrouby jsou za pár korun a v částce 11500kč za skleník je to maličkost.
    • Dále mám připomínku k rozměru bočních polykarbonátových desek, šířka u některých byla až o 5mm větší, tak se musely pracně ořezávat.

Reakce obchodu Skleník-expert.cz

přímo my za to vinu neneseme, jsme "pouze" maloobchodní zprostředkovatelé prodeje pro firmu Lanitplast. Nicméně určitě se nebráníme zodpovědnosti, kterou máme.

Poprosím Vás, pokud se s šrouby vyskytnou jakékoliv problémy (třeba ta koroze, o které píšete), napište nám na [email protected] a my Vám šrouby vyreklamujeme - firma Lanitplast Vám pošle nové.

Co se týče desek, ano, to je schválně, je to z toho důvodu, abyste naopak neměl problémy s tím, že desky budou málo široké a budou Vám vypadávat z konstrukce. Lanitpast do těchto skleníků "dává" svůj polykarbonát (nejedná se o asijský odlehčený polykarbonát) a bohužel polykarbonát má takovou vlastnost, že dilatuje (vlivem tepla a chladu mění své rozměry). Bereme to však jako dobrý podmět pro zlepšení, které předneseme firmě Lanitpast.

Děkuji za pochopení a v případě jakýkoliv dotazů jsme Vám plně k dispozici na emailu [email protected]. Přeji hezký den.

• Nebyly dodány všechny součásti skleníku

Reakce obchodu Skleník-expert.cz

Dobrý den, reklamoval jste chybějící části skleníku? Chybějící díly vždy zdarma zasíláme našim zákazníkům. Pokud jste nám ještě nepsal, využijte prosím email - [email protected]. Děkuji za pochopení. Přeji hezký den.

• vstřícná komunikace
    • dodání v termínu - dle naší dohody

nákup vřele doporučuji
    příjemná komunikace
    dohodnutý termín dovozu zboží

• Příjemná komunikace i trpělivé rady.

Vřele doporučuji!

• dobrý výběr
    • -

skleník jsem zatím nepostavil
    dotazník pošlete za měsíc děkuji

• Pohodlný nákup z domova.

• vstřícná komunikace
    • nevím/jemom chybička se mvloudila místo odlamovacího nože přišel otvírač na okna a tenhle skleník okna nemá/

Asi profesionálové...

• Rychlé dodání a celkem levné zboží
    • Láká obchod na víkendové slevy, které vůbec nejsou brány v potaz, či-li je to tak trochu podraz.

Nehledíte-li na to, co obchod přesně píše a čím vás láká, tak je to dobrá volba.

Reakce obchodu Skleník-expert.cz

Se zákazníkem jsme se telefonicky spojili a zjistili jsme, že došlo k nedorozumění. Slevu 500 Kč + dopravu zdarma zákazník skutečně získal. Zákazník mylně předpokládal, že obdrží navíc další slevu 500 Kč (kromě promované slevy 500 Kč). Z naší strany tedy k pochybení nedošlo, což uznal i zákazník. Přejeme hezký den.

• Vstřícnost
    • Žádné

Vřele doporučuji

• U skleníku by mohl být lepší návod, dodávaný je nedostačující.

Návod je přeložen bez úprav z ruštiny, stačilo by si dát trošku práci s doladěním.
    Ještě, že jsem se mohl podívat na již stojící, při nechápavém kroucení hlavou nad manuálem :o)

Jinak se skleníkem spokojenost.

Reakce obchodu Skleník-expert.cz

ano, bohužel v tomto případě s Vámi musím souhlasit. Ruské skleníky Volya nemají ideální CZ manuál. Snažíme se neustále apelovat na českého distributora, aby se tato záležitost zlepšila. Nicméně v případě potřeby dáváme klientům mobilní telefon na linku, na které je technik k dispozici 7 dní v týdnu (ten je schopen po telefonu poradit), pokud budete chtít toto číslo zaslat, napište nám prosím. Děkuji za pochopení. Přeji hezký den.

Prosím předat zpětnou informaci dodávající firmě: návod na montáž skleníku (český překlad) je nepodrobný a velmi stručný. Často se musí improvizovat a kam díly patří si domýšlet.

Děkuji Schejbalová

• Dobrá komunikace
    • Zboží bylo v akci
    • Nevím o žádné

Dobrá komunikace a rychlé dodání zboží.
    S obchodem nebyly žádné potíže a zboží dorazilo včas a v dobrém stavu. Obchod mohu doporučit

super

• Spolehlivost
    • Ne

přehledná a srozumitelná nabídka

• myslím že jde o perchektní jednání.

jednalo se o velkou slevu a perfektní jednání

• Suprová komunikace, dobrá cena, rychlá dodací lhůta.
    • Při prvním nákupu jsem byl naprosto spokojený a tak jsem si to zopakoval.

Příjemná a bezproblémová komunikace, ochota vyhovět, spolehlivé a bezproblémové doručení.
    Každopádně doporučuji všem, co si nechtějí přidělávat starosti a hledají spolehlivého obchodníka.

• kvalitní nabídka zboží
    • přehledný výběr

kvalitní zboží, objednávka z domova
    obchod doporučuji

• Kvalita