• Dopusud jsem s nakupem spokojen.
    • Pisu z nemeckeho pocitace, chybi carky a hacky.
    • Dluhos

• Jasné a přesné internetové stránky, okamžitá reakce obchodu na objednávku, odborná komunikace ze strany obchodu, nabídka poradenství a odborné montáže byla ihned k dispozici. Určitě se na obchod budu obracet rád i nadále a doporučuji známým, což se již děje !
    • Žádné slabiny se neprojevily !

Uvádím již výše ve " výhody obchodu ".
    Tedy : jednoznačně doporučuji i dalším zákazníkům !!!

• Perfektni komunikace,ochota vysvetleni.
    • Nevim o zadne

Dopurucil bych ho

• Pohodlí z domova bez fronty

Rychle vyřízená objednávka, rychlé dodání, žádné předplatné :-)

• Perfektní
    • O žádných nevím.

Doporučuji.

• Vyborna komunikacia a ochota

• Typ skleníku a možnost objednat si jeho montáž
    • zatím o nichž nevím

viz hlavní výhody

Už několikátý nákup, vždy spokojenost s rychlostí i zbožím. Díky.

• Přívětivé ceny
    • Nevím

Doporuřuji

• Dobrá komunikace.

Ohodnotil bych výrobek. Nemyslím si, že jsem nešikovný, ale zanadával jsem si pořádně. Plánek je k ničemu. Nabádá to stavět v 6 lidech. Nejsou tam skoro žádné detaily. Takže pak zjistíte, že ten profil s dírkou dole má být nahoře apod.(Vemte si příklad s Ikee). Označení dílu také nesedí. Buď je v záhybu profilu nebo dokonce je špatně označené. Místo označení 1R je R1 a to vás dokonale rozhodí. Některé profily jsou špatně ohnuté, takže tam spojku prostě nedostanete pokud to nějak svépomocí neroztáhnete. Některé díry jsem musel převrtávat. Prostě tám byl rozdíl centimetr. Asi jim to ujelo při výrobě. Čekal bych, že dílce (polykarbonátové) budou už nařezané. Ochraná fólie s dílců jde hodně špatně sundat. Nakonec jsem skleník sám postavil a snad bude dobře sloužit. Ale byl to mor a kýbl nervů v čudu.

• spolehlivost

spokojenost

• srozumitelnost
    • nevím

spokojenost

co jsem objednal, to jsem dostal :)

názor na obchod nevim, ale skleníku bych dala nový název - Dodělej si sám, polykarbonátové desky vůbec neseděly, přítel musel zařezávat, vzpěry rozměrově také vůbec neseděly, takže jsme je tam nedávaly, návod na sestavení - děs, opravdu doporučuji jen pro šikovné ruce a člověka s klidnou povahou

• doprava zdarma

• Perfektní komunikace!!!

Vřele doporučuji!!!

• Ochota, vstřícnost, příjemné jednání, spolehlivost

Obchod s dlouhou tradicí, české výrobky,
    ochota, vstřícnost, příjemné jednání, spolehlivost.
    Obchod bych doporučila ostatním z důvodů výše uvedených.

• podrobné informace o výrobku a rychlé reakce při objednávce.
    • O žádných zatím nevím

Doporučuji všem.

• Nabízí i montáž skleníku. Je to sice drahé, ale pro nás laiky lepší, než kdybychom si skleník montovali sami, mohlo by se stát, že by se při montáži poškodil a cena za nový je daleko vyšší.
    • Neumím přesně říct, zda zboží dorazilo v pořádku, dokud se nebude montovat, nemohu vědět, zda máme všechny komponenty a zda jsou v pořádku. Ale budu věřit, že ano.

Dobrý e-shop, reakce a služby na dobré úrovni, dobrá komunikace, ochota vyjít vstříc. Až bude skleník stát na svém místě, mohu napsat více :-)

Obchod v pořádku, dopravce však nemá drobné na vydání při placení v hotovosti. Sám si automaticky nechává "trinkgeld"-ať s tím zákazník souhlasí nebo ne.