• Začnou vás obtěžovat e-maily
    • Zboží bylo nepřehledně popsáno, nebylo jasné množství v balení.

Reakce obchodu Skladovky.cz

mrzí nás, pokud Vám bylo doručeno nevyhovující zboží. Máte možnost produkt reklamovat. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách. Děkujeme.

• rychly spolehlivy
    • popis produktu obcas neodpovida/cgybi zejmena u poslednich kusu-venujte prosim vice pozornosti

Obrázek neodpovídá kvalitě.

Reakce obchodu Skladovky.cz

mrzí nás, pokud Vám bylo doručeno nevyhovující zboží. Máte možnost produkt reklamovat. Prosím kontaktujte v takovém případě náš zákaznický servis prostřednictvím kontaktního formuláře na našich stránkách a poskytneme Vám bližší informace, případně samozřejmě vyřešíme situaci k Vaší spokojenosti.

Lucka B.

V tomto obchodě jsem už nakupovala a vždy jsem byla spokojená. Objednávka byla doma během dvou dnů. Také velikost sedí. Doporučuji.

• dobrý výběr
    • dlouho to trvá
    • 14 dní čekání v dnešní době je moc dlouho!!!!!!!!!!!!!!

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Nyní jsme zaurgovali expedici Vašeho balíčku a o jeho odeslání Vás budeme informovat emailem. Prosíme o strpení, děkujeme.

S pozdravem,
    Lucie B.

Nakupovala jsem zde poprvé a určitě ne naposled. Zboží mi bylo po zaplacení posláno do 3 dnů. Doporučuji.

• rychly, spolehlivvy
    • obcas chybi udaje o vyrobcich (rozmery, material) zejmena u poslednich kusu
    • pred pridanim do kosiku chybi moznost vyberu mezi ruznymi provedenimi

Reakce obchodu Skladovky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Na doplnění popisků u našich produktů usilovně pracujeme. Pokud by Vám u produktu nyní nějaká informace chyběla, samozřejmě se na nás obraťte a informaci Vám rádi zjistíme. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na [email protected].

Rychlé dodání

Reakce obchodu Skladovky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s naším obchodem.

• pěkné ceny
    • dobrá komunikace
    • omezený výběr zboží
    • složité objednávaní
    • ze 3 věcí na objednávce přišla jedna úplně jiná

Zboží přišlo rychle a kvalitně zabalené,ovšem uvnitř se skrývala jiná samolepka než na objednávce.Okamžitě přišla žádost o recenze na doručené zboží,výměnou za slevový kupon,za 2 kladné recenze přišel slevový kupon a objevila se u nabízeného zboží u třetí,kterou nezaslali jsem napsala že mi bylo doručené jiné zboží a tak nemohu hodnotit něco co jsem neviděla.Recenze se u zboží neobjevila a slevový kupon také nepřišel,což je mi celkem jedno,ale mají napsat,že přidávají jen kladné recenze.

• Skvělý výběr

Vše proběhlo rychle.

rychlé odeslání

Reakce obchodu Skladovky.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s námi spokojen.

Lucka B.

Vstřícnost, rychlost dodání, dobré ceny

• prehlednost
    • rychlost dodani
    • obcas nesouhlasi/chybi podrobnejsi popis
    • obcas nesouhlasi cislovani/velikosti

celkem dobryyy :)

Reakce obchodu Skladovky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Na doplnění popisků u našich produktů usilovně pracujeme. Pokud by Vám u produktu nyní nějaká informace chyběla, nebo byste si přála zboží vrátit, samozřejmě se na nás obraťte a informaci Vám rádi zjistíme. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na [email protected].

Lucka B.

• Dodávka sice po delším čase,ale jinak vše v pořádku.Děkuji.

Reakce obchodu Skladovky.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za zdržení zásilky v expedici.

• Spolehlivost a spokojenost

Reakce obchodu Skladovky.cz

Vašeho hodnocení si velmi vážíme. Vaše spokojenost je našim cílem.

• Dobré.

Mají podstatě,vše stačí si pouze vybrat.

• rychlost a kvalita za velmi
  • Dva nákupy,dva šmejdy, obrázek neodpovídal skutečností,naprosto dvě nefunkční věci

Reakce obchodu Skladovky.cz

Zavolat nám můžete po-pá mezi 10-15 hod na tel. + 420 371 140 217.