Vše OK

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že bylo vše v pořádku.

Andrea Pelikánová

skvélá komunikace paní ochotná aj poradila

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu i našich služeb. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený i s ochotou našich zaměstnanců. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

doporučuji poslat i kotvicí háky nejsou k sehnání

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Montážní kotvy nejsou součástí balení oken avšak zákazníci si je mohou objednat na našich stránkách, kde jsou vždy k dostání.

Andrea Pelikánová

• Okna za dobrou cenu a krátká dodací lhůta.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu i našich služeb.

• Rychlost a cena
    • Neexistuje

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste na našem internetovém obchodě nenašel žádnou chybu. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

• objednávka vyřízena takřka okamžitě po telefonu za příznivou cenu

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu i našich služeb. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený a že vše bylo vyřízeno dle Vašich představ. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

výborná komunikace, vstřícnost k zákazníkovi, dostatek informací

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Výborná komunikace je pro nás na prvním místě, takže jsme rádi, že se nám to daří :) Taktéž jsme rádi, že jste byl celkově spokojený s přístupem našeho zákaznického centra, velmi nás to těší.

Andrea Pelikánová

Objednání a doprava bez problémů

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu i našich služeb. Jsme rádi, že vše proběhlo bez problémů a budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

Bohužel jejich konfigurátor rozměrů není nastavený tak aby dokázal posoudit co lze vyrobit a co už ne....

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu i našich služeb. Nyní pilně pracujeme na novém a daleko lepším konfigurátoru, který již rozezná výrobní rozměry. Máme však ale proškolený personál, který v případě nejasností ochotně poradí. Doufáme ale, že tohle Vás neodradilo od celkového dojmu.

Andrea Pelikánová

Objednaná okna přišla v termínu, bohužel byla jiná, než jsem objednala. Zboží jsem odmítla převzít, firma se ozvala, že se na objednávku podívá a od té doby se neozvali.

Dobrý den, pane Masničko,

děkujeme za Vaše hodnocení ačkoli je záporné. Za chybně dodané zboží se Vám ještě jednou omlouváme, snažili jsme se hned Vaši situaci vyřešit a také jsme ji vyřešili během pár dní. Na spokojenosti zákazníka nám záleží především.

Andrea Pelikánová

• Psal jsem dotazy na zakaznickou linku a nikdo nekomunikoval.

Dobrý den, pane Hozáku,

děkujeme za Vaše hodnocení. Procházela jsem veškerou emailovou komunikaci s Vámi a na každý email Vám bylo odpovězeno ten den, nejpozději druhý den. Tudíž netuším, o jaké nekomunikaci mluvíte. Pokud nejste s něčím spokojený, napište nám email a já osobně Vám odpovím.

• velice dobré

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu.

• Ochota, cena

S dodávkou oken na míru jsem velmi spokojen. Poměr cena/kvalita naprosto bezkonkurenční. Přehledný web. Velmi ochotný a profesionální personál při tel., konzultacích.
    Plastová okna v dřevěném dekoru vypadají naprosto normálně (což je dobře ;-) ). Kvalita profilu, skla, kování, žaluzií se mi zdá naprosto OK.
    Okna na míru dodána za 1 měsíc - na což jsem byl předem upozorněn a respektuji to.
    Použito na chalupu, nebál bych se je použít do domu pro rekonstrukci.
    Třešnička na dortu byl dopravní společnost, pán bez řečí s úsměvem pomohl vynosit. Prostě po dlouhé době super webový nákup.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše krásné hodnocení. Moc nás to potěšilo :) Jsme rádi, že jste se vším spokojený a že vše proběhlo podle Vašich představ. To je pro nás důležité. Věříme, že s okny budete i nadále spokojený. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

Spokojenost s obchodem, zvláště s cenou.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu. Jme rádi, že jste byl spokojený jak s naším internetovým obchodem, tak i s cenou. Budeme se těšit na další případný nákup.

Andrea Pelikánová

kdyz jsems e zajimal o produkt (dvere prave), tak nebyl skladem. na webu byla informace naskadneni do 14dnu. Kdyz jsem volal do obchodu, bylo mi receno, ze naskladneno bude 8.9. Ve sutecnosti bylo naskladneno az 14.9., ale jiank ok

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Omlouváme za mylnou informaci, avšak někdy se stane že se nám kamion z výroby opozdí a tím pádem se nám opozdí i termíny. Snažíme se však aby se tyto situace nestávaly. Mimo jiné jsme rádi, že jste byl jinak spokojený.

Andrea Pelikánová

• výběr zboží z domova doprava na místo bez problému

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu i našich služeb. Jsme rádi, že vše proběhlo bez problémů.

Andrea Pelikánová

jsem spokojena, obchod mohu doporučit

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená. Taktéž moc děkujeme za Vaše doporučení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

Okno vypadalo v nabídce jinak. Jednalo se o malé okénko a ve skutečnosti byla zasklená plocha poměrně malá k plastovému oknu a futrům, přičemž na obrázku byla zasklená plocha daleko větší.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Obrázky na našich stránkách jsou ilustrační, tak jak je uvedeno v popisu. Pokud zákazník potřebuje znát velikost skla nebo světlost, stačí se s námi spojit a my mu rozměr rádi řekneme.

Andrea Pelikánová

• Drahá doprava, neuvěřitelně dlouhá dodací lhůta.

Objednal jsem malé půdní okno 1. srpna, bylo doručeno 4. září, což je přesně 5 týdnů. Když jsem 22. srpna, po 3 týdnech kontaktoval obchod, bylo mi řečeno, že uplynulo teprve 14 dní. Nejenže neznají kupecké počty, ale což je zarážející ani slůvka promiňte, omlouváme se za zdržení. O předražené dopravě ani nemluvím. Měla mě varovat negativní hodnocení obchodu, pod kterými byla reakce vždy podle té jejich pravdy. U tohoto hodnocení to bude určitě obdobné.

Dobrý den pane Panno,

děkujeme za Vaše hodnocení ačkoli je záporné. Nemáme potřebu se vymlouvat a obhajovat se, ale pokud jsme neprávem nařčeni nebo poškozováni, samozřejmě že se bráníme. To stejné je ve Vašem případě. Vytvořil jste si objednávku 2.8.2017, záloha nám byla připsána tentýž den. Výrobní lhůta je 14-28 PRACOVNÍCH DNŮ, takže počítat umíme... Jen je zapotřebí se podívat na naše stránky a přečíst si vše potřebné co se týká objednávky. Kdyby jste tak učinil, žádná taková recenze by nebyla... V tomto případě nebyl ani jediný důvod se Vám za cokoli omlouvat, jelikož z naší strany bylo vše řádně splněno dle obchodních podmínek. Cenu za dopravu jste viděl již při vytváření objednávky, tudíž jste ji mohl rovnou zrušit a nic si neobjednávat...

• Dobrá cena i kvalita

Dobrý nákup oken

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojený.