• zboží nemám, tak nemohu nic hodnotit

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

u oken a dveří, které se sestavují na míru dle konfigurace je dodací lhůta delší. Pevně ale věříme, že vše proběhlo v pořádku a zásilka dorazila v domluveném termínu.

dveře jsou zmetek

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Dodáváme nová okna a dveře a za jejich kvalitou si stojíme. V případě, že dodaný výrobek vykazuje výrobní vadu, nikoliv vadu způsobenou následnou montáží zákazníka, můžete nám ji reklamovat. Vyměníme vám kus za kus. Pokud už máte dveře vyměněné a jste si jistí, že jde o výrobní vadu, pak se za Vámi může zastavit náš technik, který reklamaci posoudí. V případě oprávněné reklamace, je výjezd technika hrazen naší společností. Pokud si nejste jistí, že jde o oprávněnou reklamaci, prosím udělejte fotografie a zašlete nám je k posouzení na [email protected]

• přijatelné ceny

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste spokojení s celkovým nákupem a cenami.

Andrea Pelikánová

• Rychlost, transparentní prodej, skvělé stránky

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s celkovým nákupem a možnostmi, které náš e-shop nabízí. Vážíme si toho!

• rychlé a jednoduché.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s celým procesem a nákupem.

• Ok

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený.

• rychlé vstřícné jednání

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená s naším přístupem a komunikací. Vážíme si toho.

Andrea Pelikánová

Velmi rychlé jednání a všechno proběhlo v pořádku, Obchod všem doporučuji.

Andrea Pelikánová

• Pohodlný nákup z domova.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byli spokojení s celým nákupem a přejeme Vám, ať Vám dělají nová okna radost.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Veškeré dotazy mi byly včas zodpovězeny a i k mé spokojenosti a i úplnosti.

Byl jsem zcela spokojen a mohu jen doporučit-je to operativní podnik.

Hezký den,

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený s naší komunikací a celkově s celou objednávkou.

• přehlednost
    • Špatně, spíše vůbec neznačená cesta k sídlu firmy v rozsáhlém areálu

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byli spokojení jak s rychlostí, s přehledem tak i s cenou. V areálu opravdu již cedule nejsou, jelikož nová cesta a značení je za cedulí Kuřim na hlavní silnici. Je tam i odbočovací pruh a navigační tabule.

Andrea Pelikánová

Příjemné jednání, zboží dodáno v dohodnutém termínu.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku a v řádném termínu. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

• Kvalita a ochota při vyřizování objednávek

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste byl spokojený jak s kvalitou tak i s komunikací oddělení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

• Jednoduchost a vzájemná komunikace.

Rzchlost a domluva.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu. Jsme rádi, že jste byli spokojení. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

• snadný výběr i objednávka
    • opakovaně problémy s dodáním

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení ačkoli je záporné. Bohužel nikde jsme nedohledali jakýkoliv problém s doručením Vaší objednávky. Pokud je problém, je zapotřebí nás o tom informovat abychom to mohli řešit, jelikož přepravní společnost není naším zaměstnancem. Nicméně jsme rádi, že jste byl spokojený alespoň s výběrem zboží.

Andrea Pelikánová

• podle stránek doručují okna do tří dnů, pokud si k nim objednáte např: žaluzie a parapet dodací lhůta se automaticky posune o +10 dnů na upozornění na tuto skutečnost jsem na webových stránkách firmy nenarazil. To jsem se dozvěděl teprve z mailu potvrzující objednávku. O tom, že je objednávka připravena jsem se dozvěděl v den dodání a to pouze díky SMS od dopravní firmy. Místo návodu na použití je jenom odkaz na pdf soubory na jejich stránkách.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení ačkoli je záporné. Pokud se jedná o skladové položky, doba dodání je opravdu 3 dny. Co se týká příslušenství ( parapety, sítě, žaluzie ), je přímo na stránkách napsáno, že doba dodání se prodlouží o 10 dní. Je to uvedeno při najetí na kolonku ,, koupit s příslušenstvím,,. Odkaz na návody na stránkách je záměrně, jelikož v sekci návody jsou i videonávody, které na papír nedáme.

superb

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho eshopu i našich služeb. Jsme rádi, že jste byl spokojený. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

Andrea Pelikánová

• Okno super, vše funguje jak má.
    • Polské okno. Nepoužívají standardní renolitová čísla, tak že zlatý dub je úplně jinak zabarven, než je evropský standard. Myslím, že je to blíže k dubu tmavému. I když jsem jim napsal přesné číslo renolitu, tak po prý nepoužívají. Slečna ani nezná typy rámečků, jaké se používají. Řekne Vám, že meziskelní rámeček je šedý, ale on je nerezový. Ani neví, co prodává a o čem mluví.
    • Nejsou dodávány kotvy ani turbošrouby

Doporučuji.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu. Dekor zlatý dub je stejný, jako prodává většina firem. Samozřejmě některé firmy mají jiné odstíny. Co se týká slečny a meziskleního rámečku, je možné, že jste se jen špatně pochopili, jelikož všichni naši zaměstnanci jsou na tyto věci řádně proškoleni. Jinak jsme samozřejmě rádi, že s oknem jste spokojení.

Andrea Pelikánová

• Rychlé dodání, jiným firmám to trvá podstatně déle.

Ano jsem spokojená,jak jsem už uvedla výše.

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše hodnocení našeho eshopu i našich služeb. Jsme moc rádi, že jste byla spokojená i s dobou dodání. Budeme se těšit na další případnou spolupráci.

• Přehledný obchod
    • Online poradenství

Reakce obchodu Skladová-okna.cz

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení.