• Laserové ukazovátko s 3,7V nabíjecí baterií: v popisu produktu nebylo vůbec uvedeno, že přiložený akumulátor nelze dobíjet! Dozvěděl jsem se to až po rozbalení zboží. Musel jsem si dodatečně objednat nabíječku!
    • Na můj dotaz, proč v balení laserového ukazovátka není nabíječka mi obchod sdělil, že v popisu produktu mají uvedeno, že sada obsahuje baterii a dva bezpečnostní klíčky, takže nic jiného jsem prý ani neměl očekávat.. Po mém upozornění, že v popisu sady nemají uvedeno ani to ukazovátko ho do popisu produktu alespoň doplnili, ale upozornění, že přiloženou baterii nelze dobít se stále kupující nedozví!
    • Jednání obchodu z výše popsaného nepovažuji za férové, žádal jsem o kontakt na někoho, komu bych si mohl na neúplnost popisu stěžovat, obchod mi však žádný kontakt neposkytl.

Vážený pane Michale,

Mrzí mě Vaše komplikace s objednávkou laserového ukazovátka.
    Tento produkt prodáváme již několik let a ze strany zákazníků máme výhradně pozitivní zpětnou vazbu. Proto nás ta Vaše negativní zpětná vazba zaskočila. Nejsme si vědomi pochybení v popisu tohoto produktu. Nerozumíme tomu, proč jste předpokládal, že součástí výrobku je něco, co v popisu obsahu sady není uvedeno.
    Nabíječka baterií není součástí této sady, jedná se o běžně dostupnou nabíječku. Mnoho zákazníků již tuto nabíječku má pro nabíjení čelovek, svítilen, apod. Je potřeba si ji tedy zakoupit zvlášť, pokud tuto nabíječku již nevlastníte. Tuto vhodnou nabíječku je možné najít na našich webových stránkách mezi souvisejícími produkty hned u laserového ukazovátka.
    V případě, že s výrobkem nejste spokojen, můžete nám jej samozřejmě v původním stavu vrátit v rámci odstoupení od kupní smlouvy s nárokem na vrácení peněz

Tadeáš | SKITT

• Rychlost dodáni, dobré ceny

Reakce obchodu SKITT.cz

Moc děkujeme za doporučení a budeme se těšit na příští nákup! :)

Kateřina | SKITT

Čelovka je výborná, překvapila fůnkčností a intenzitou osvětlení

Reakce obchodu SKITT.cz

Skvělé, ať dobře slouží! Děkujeme za hezké hodnocení. :)

Výběr, spolehlivost...

Reakce obchodu SKITT.cz

Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen. :)
    Děkujeme za doporučení!

Kateřina | SKITT

rychlé doručení, vstřícný přístup i komunikace, zboží v pořádku

Reakce obchodu SKITT.cz

Děkujeme a těšíme se na příští nákup! :)

vše ok

Reakce obchodu SKITT.cz

To jsme rádi! Děkujeme za hodnocení. :)

Kateřina | SKITT

• Rychlé dodání a dobrá cena

Reakce obchodu SKITT.cz

Snažíme se vždy objednávky vyřizovat obratem. Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. :)

Kateřina | SKITT

Objednal jsem okulár WERK ,ale přišel jiný s nápisem GENESIS (rozdíl v ceně asi 50 kč. Takže tak trošku podvod ,ve faktuře je uveden taky WERK za cenu WERK. Na druhou stranu na obrázku vypadají stejně ,tak nevím. Doručení bylo zdarma ,takže to nijak řešit nebudu.

Reakce obchodu SKITT.cz

jedná se o totožné zboží od stejného dodavatele za stejnou cenu. Pokud byste chtěl věc nějak řešit, ozvěte se nám na email [email protected]
    Děkujeme. :)

Kateřina | SKITT

• Rychlost dodání zboží, dobrá cena

Velký výběr, dobré ceny

Reakce obchodu SKITT.cz

Jsme moc rádi, že jste byla se vším u nás spokojená. :)

• Velmi rychlé dodáni

Reakce obchodu SKITT.cz

Vždy se snažíme objednávky vyřizovat a předávat dopravcům co nejdříve.
    Děkujeme za doporučení! :)

Kateřina | SKITT

• Obchod proběhl podle pravidel.

Nic.

Reakce obchodu SKITT.cz

Děkujeme a budeme se těšit na Váš další nákup! :)

• +++

Reakce obchodu SKITT.cz

Děkujeme za kladné hodnocení! :)

Kateřina | SKITT

• dobré ceny, přiměřená kvalita zboží
    • rychlé a levné dodání

Doporučuji.

Reakce obchodu SKITT.cz

Vždy se snažíme objednávky vyřizovat a předávat dopravcům co nejdříve.
    Děkujeme za doporučení! :)

Kateřina | SKITT

S obchodem problém žádný.

Reakce obchodu SKITT.cz

To jsme rádi! Děkujeme za hodnocení. :)

Kateřina | SKITT

• vstřícnost a velmi dobré jednání při vyřizování objednávky

Skutečně dobrá zkušenost s obchodem, ačkoliv to byla moje první objednávka a nebyla nějak extremně vysoká

Reakce obchodu SKITT.cz

Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. Jsme rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo. :)

Kateřina | SKITT

Rychlé dodání, skvělá komunikace, kvalitní výrobky, dobrá cena. Poradili po e-mailu. Okamžitá odpověď. Není co vytknout. Koloběžka dorazila hned druhý den a v pořádku.

Reakce obchodu SKITT.cz

Děkujeme za kladné hodnocení. Jsme moc rádi, že vše proběhlo podle Vašich představ a budeme se těšit na další nákup! :)

• Velice slušné jednání

Reakce obchodu SKITT.cz

Skvělé, jsme rádi, že se Vám u nás dobře nakupovalo.
    Děkujeme za doporučení našeho e-shopu. :)

Spokojenost.

Reakce obchodu SKITT.cz

Vždy se snažíme balíčky předávat dopravcům co nejrychleji. :)
    Jsme moc rádi, že jste spokojený a děkujeme za doporučení!

Kateřina | SKITT

• Zboží jsem objednal 25.12. a očekával jsem, že přijde až v novém roce. Velice příjemně mě překvapila rychlost doručení ještě mezi svátky a to dokonce i Českou poštou.

Reakce obchodu SKITT.cz

Jsme rádi, že Vám balíček přišel brzy. :)
    Děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu.

• Nespolehlivy personal
    • Polské výrobky lze sehnat v Polsku za poloviční ceny

Objednávala jsem si výrobek s časovým předstihem jako vánoční dárek a 2x mi přišel jiný model a neúplná objednávka. Absolutní chaoz, bez organizace mezi zaměstnanci eshopu. Ztrata času a úsilí!

Reakce obchodu SKITT.cz

Mrzí nás, že máte špatnou zkušenost a že jsme Vám poslali špatnou barvu zboží. Na skladě bohužel měli zboží špatně označené a v množství balíčků o Vánocích si to nedohlídali. O naší chybě víme a moc se omlouváme za vzniklé komplikace.