• Zbozi přišlo,všechno ok Mates

• Vstřícné ceny

• Zboží co jinde nemají

Doporučuji ;)

• Rychlost, spolehlivost

S obchodem jsme velmi spokojeni. Rychlé dodání.

• Rychlé doručení.
    • Velký výběr.

Vše v pořádku, rychlé doručení.

Supr, doporučuji ;)

• Nedávají samolepky což je škoda měli by je dávat při větších objednávkách

Hezký den,

děkujeme za Vaši recenzi. Dříve jsme přidávali samolepky do všech objednávek, dnes již pouze na vyžádání z důvodu vysokých nákladů a plýtvání, kdy leckdy bohužel končily v koši, proto je posíláme jen těm zákazníkům, kteří o ně mají opravdu zájem. Příště napište prosím poznámku v košíku a my Vám rádi samolepky pošleme.

Děkujeme za pochopení.

S přáním pěkného dne
    www.skate-praha.cz

• Příjemní a rychlí

Vždy jsem spokojená

• Klamavá reklama

Už po druhé se mi stalo, že oblečení ve skutečnosti nevypadá jako na obrázku.

Hezký den Honzo,

velice nás mrzí Vaše negativní recenze. Produktové fotografie odebíráme od výhradních distributorů, fotografie u vámi objednaných kraťasů Fox jsme kontrolovali a vše odpovídá. Vaše 2 předchozí objednávky jsou z roku 2019, zboží je již vyprodané a nemáme tedy jak zkontrolovat.

Každopádně jestliže zboží nesplnilo Vaše očekávání, máte nárok odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit.

S přáním pěkného dne
    www.skate-praha.cz

• Kvalita

Neuvěřitelně krásná, rychlá reakce, zboží mně přišlo druhý den po objednání a mohlo být předáno jako dárek k narozeninám, Děkuji

Velmi ochotná paní ve firmě. Odpověděla ochotně na všechny otázky a v tentýž den odeslala zásilku, která dorazila následující den. Obchod doporučuji.

Kšiltovky mi 2 ze 3 dorazili zdeformované a znehodnocené. A boty mi přišli jiné než jsem si objednal. Takže to byla poslední objednávka kterou jsem s tímto obchodem provedl.

Hezký den Miroslave,

děkujeme za Vaši recenzi. Vámi objednané zboží odcházelo z našeho skladu v pořádku, balení jsme kontrolovali na našich kamerových záznamech. Všechny 3 kšiltovky byly zabaleny v samostatné kartonové krabici určené přímo pro kšiltovky a tato krabice byla vložena do velké kartonové krabice spolu s krabicí s botami a prázdný prostor byl vyplněn vzduchovými polštářky. Zároveň jsme na kamerách kontrolovaly boty, které jste si objednal a jsou zcela shodné s fotkou na eshopu.

Zboží jste převzal 13.6. Jestliže Vám dorazilo poškozené, byl tedy poškozený obal balíku od dopravce? Tuto skutečnost je třeba řešit bezodkladně a ideálně přímo přes náš zákaznický email.
    Děkujeme.

S pozdravem,
    tým SKATE PRAHA

• Rychlé a dnadné

Vše proběhlo velmi rychle, super, děkuji.

Velice profesionální přístup.

Vše ok

Jako vždy vše v naprostém pořádku !!!! Dobrá cena zboží, okamžité odeslání !!!!