• dobrá komunikace
    • poškrábané zboží
    • bez technických údajů o výrobku

Reakce obchodu Skate-Board.cz

je nám líto, že jste nás nekontaktovali před napsáním této recenze.
    Pokud zboží dorazí poškrábané, není problém ho vyměnit za bezvadné a to na naše náklady. Vstřícný přístup a spokojený zákazník je pro nás to nejduležitější.
    U produktu je vždy přiložen náš univerzalní návod k použití a originální návod, pokud je součástí výrobku. Ostatní technické údaje o výrobku najdete vždy v e-shopu u výrobku.

Zboží lze vrátit bez udání důvodu, nebo ho můžete vyměnit za jiné.
    Více informací na tomto odkazu: https://www.skate-board.cz/vymena-a-vraceni-zbozi

p.s. Pod tímto číslem objednávky máme stornovanou objednávku, ale i tak děkujeme Heurece, že nám umožnila reagovat na objednávku, která nebyla dokončena a vlastně neexistuje!

Obchod super, ale objednala jsem si penny board o značky maui a je úplně na nic. Budu ho vracet.

Reakce obchodu Skate-Board.cz

Je nám líto, že nedoporučujte náš obchod na základě výrobku, u kterého uvádíme "alternativa" z důvodu, že jde o velmi levný a velmi žádaný pennyboard s plastovými trucky. Maui And Sons samozřejmě nabízí i vyšší řady s vysoce kvalitním a pěkným zpracováním. Výrobek lze bez udání důvodu do 14 dní vrátit.