Zboží ani po 10 dnech nedorazilo. Toto u internetových obchodů není standardní.

tovar uvadzany "na sklade" nebol dodany ani po jednom tyzdni

29.6. objednáno, zálohová faktura vůbec nepřišla. Po 14 dnech urgence, faktura dodatečně zaslána, okamžitě uhrazeno, nicméně po týdnu čekání další urgence a teprve poté se chystá expedice.
    Takhle si to opravdu nepředstavuji.
    Nicméně pro úplnost - několik přechozích objednávek proběhlo bez problému.
    Milan Dvořák

Bohužel mi neposlali fakturu, a na komunikaci meilem nereagují.... Nevím proč, ale přijde mi to divné...

• Komunikace! Objednal jsem si epoxy s tvrdidlem, které jsem chtěl použít na polistyrénové pozadí akvária, kdy jsem odeslal objednávku a když cca 14 dní mi zboží nedošlo, kontaktoval jsem obchodní manažérku, která mi sdělila, že je problém ve výrobě, ale vůbec neuvedla, kdy a zda vůbec bude na skladě. tohle solidní firma, jak se prezentují, nedělá!!!
    • Bez komentáru.
    • Bez komentáru.

Všetko môže byť i inak. Vaša zásielka zaspala niekde v našej pošte.

• Nemá žádné výhody.
    • Špatná komunikace nespolehlivost. Čekám na objednané zboží 10 dní žádný balík ani telefon a už vůbec ne jeden email prostě nic!!! Asi firma zkrachovala.

Rozhodně nedoporučuji. Zatím nejhorší fa s kterou jsem chtěl obchodovat!!!

Reakce obchodu sincolor.cz

můžete mi, prosím, zaslat info k Vaší objednávce (číslo objednávky) na email: [email protected]?

Standardním postupem je, že se posílá potvrzení objednávky na email, případně telefonický kontakt při nejasnosti. Jestliže zboží není skladem a čeká se na výrobu, vždy se snažíme zjistit a dát vědět přibližný termín dodání.
    U položek, které skladem jsou expedujeme buď ještě v den objednání nebo nejpozději následující den.

V každém případě bych ráda vyřešila nedostatek, který se pravděpodobně vyskytl.

Moc děkuji za reakci.

Plocicová Ilona