• V Dpd

Kupujte

• internotov zadne, chodim do kameneho
    • spatna komunikace

ze neni nikdy jiste zda vam vubec zbozi dorazi

• Objednání a reakce obchodu v pořádku. Dodání katastrofální. Po deseti dnech nemám nic.

• Rozumné ceny
    • Atraktivní barvy (zářivé)
    • Nekvalitní materiál ("nefunkční")

Ač se na první pohled může zdát, že se jedná o italskou značku, pravdou je, že Silvini je CZ produkt, a má do světové kvality ještě co dohánět (bohužel - protože na pohled to vypadá skvěle)

Reakce obchodu SILVINI

tato reakce nás mrzí, neboť ze strany SILVINI bylo provedeno vše řádně a včas.
    Objednávka byla zákazníkem provedena 19.6. 2016 večer kolem sedmé.
    Ráno 20.6.2016 v 8:30 jsme mailem objednávku potvrdili a tentýž den kolem 15:30 jsme objednávku předali kurýrovi DPD a odeslali potvrzení emailem.
    DPD ručí za dodání druhý den. 21.6. byla zásilka opravdu doručena na vybrané místo dodání - Uloženka Myslbekova Olomouc.
    Bohužel kurýr zákazníkovi nedal vědět, že je zásilka na místě.
    Když jsme byli 26.6. kontaktováni, že zákazník nemá o zásilce žádné informace. Obratem jsme zjistili, že tam již zásilka nějakou dobu čeká, vše jsme zákazníkovi vyřídili a zákazník si zásilku druhý den vyzvedl.
    Snažíme se, aby naše služby byly co nejspolehlivější a nejrychlejší, v tomto případě však byla lidská chyba na straně dopravní společnosti.
    I přes to se za vzniklou situaci omlouváme a doufáme, že se to bude opakovat co nejméně.

S pozdravem team SILVINI

Sukně dorazila bez vnitřních kalhotek!

Reakce obchodu SILVINI

Dobrý den, toto nedorozumění je nám moc líto. Nicméně sukně a volné MTB kalhoty prodáváme bez vnitřních kalhot s cyklovložkou. Na našem eshopu máme tuto informaci u sukně uvedenou.

• Zboží nedorazilo,po dotazu kdy zboží přijde mi bylo sděleno, že bylo předáno přepravci a za celý týden nepřišlo

• špatná komunikace s dopravcem trvalo to tři dny a tři dny mé dovolené

• kvalitní zboží
    • při osobním odběru potíže s nalezením výdeje;
    • nakonec jiná barva zboží než objednaná a potvrzená

doufejme,že se to zlepší

• Platba.

• Obchodník nabízel na svých stránkách zboží, které neměl na skladě.

• za výměnu zboží, kvůli špatné velikosti si účtuje navíc dopravné.

POZOR na výměnu zboží, bude Vám účtováno nové dopravné. Bylo to pro mne zklamání, velikost těžko odhadnete, když si věc nevyzkoušíte.

• kvalitní zboží
    • krátká dodací lhůta
    • každoročně chybí již na začátku sezóny oblíbené druhy oblečení pro cyklistiku úplně a nebo je pouze v malých velikostech XS

obchod je pružný, škoda, že nabízené zboží v mnoha případech není na skladě

• U tohoto dresu jsem doma zjistil špatné humpolácké sešití u ramen!! Mrzí mě že tak drahý dres a sešití kvalitě neodpovídá!

• Rychlost,ochotu vyřídit zakázku a vÝběr zboží.
    • O žádných nevím.

Naprostaá spokojenost se vším, co obchod nabízí !!!!

• Žádné
    • Naprostá nekompetentnost lidí zde pracujícich.
    • Úmyslné lhaní o tom, že je zboží připraveno k odběru.
    • Při konfrontaci jen pokrčení ramen.
    • Odporné prostředí výdejního místa, tj. kanceláří.

Nenakupujte zde.
    Slíbi cokoliv, potvrdí objednávku a při přichodu vám bez omluvy sdělí, že zboží nemají.
    Na svých stránkách prezentují zboží skladem, jedná se však o účelovou lež.

Jem kamenný obcho