• Pěkné balení
    • Koupil jsem řetízek o délce 45 cm, kde je deklarována tloušťka 1,6 mm. Přesným měřením (mikrometrický šroub) zjištěno, že tloušťka je 1,4 mm a váha 4 gramy. V popisu je uveden rozsah váhy 4-5,7 g a délky od 38 do 70 cm. Logicky řetízek délky 38 cm by měl vážit ony 4 g, při deklarované tloušťce 1,6 mm, takže 45 cm by měl vážit více. Pro porovnání jsem změřil a zvážil typově stejný řetízek, který je viditelně tlustší. Při stejné délce 45 cm a tloušťce 1,55 mm váží 6 g. Závěr si může každý udělat sám. Zboží vracet nebudu, nestojí to za to a myslím, že prodejce s tím počítá.
    • Rozdíly reálně dodaného výrobku oproti deklaraci na webových stránkách.

Nedoporučuji kvůli výše zmíněnému. Raději příště jinde, ideálně v kamenném obchodě.

Reakce obchodu SILVEGO

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k našemu produktu. Omlouváme se, díky Vašemu upozornění jsme odhalili chybné uvedení rozptylu vah a jednotlivých délek na našem webu. Nyní již vše opraveno a doplněno. Není v našem zájmu zákazníky klamat a uvádět nepravdivé informace. Opravdu se jednalo o omyl.
    Děkujeme za Vaše vyjádření.
    Tým SILVEGO

• Kvalitní zboží, velký výběr, rychlé dodání

• rychle
    • Zboží DORAZILO S VIDITELNOU VADOU
    • DRAHE

Ojednala jsem si velike stribrne kruhy nausnice. Staly 2000, což je urcite nepoměrně vice než jinde, cekala jsem vyšší kvalitu, a jinde nebyly tak mohutné. Naušnice dorazily a jedna ma zkřivené zapínání. nejdou zapnout. Ano mužu si je ohnout, ale cely dojem to zkazilo a dobře jim to nedělá. jeste jsem se nerozhodla zda vratim, když vracebni me bude stat dost penez a budou mi viset penize minimalne 3t u silvega.

Reakce obchodu SILVEGO

to nás samozřejmě velice mrzí. Šperky u nás podléhají pečlivé kontrole. V tomto případě muselo dojít k nedopatření. Šperk k nám stačí poslat zpět a my Vám ho samozřejmě obratem vyměníme, poštovné Vám na základě dokladu, který nám pošlete do e-mailu uhradíme. Co se týká vrácení peněz za zboží, vracíme max. do 14-ti dnů, většinou do týdne je máte zpět na účtě.

• Velmi rychlé odeslání zboží
    • Velký výběr
    • Nedostatečná kontrola odeslaného zboží

Reakce obchodu SILVEGO

to nás samozřejmě velice mrzí. Šperky u nás podléhají pečlivé kontrole. V tomto případě muselo dojít k nedopatření, případně k poškození přepravou. Šperk k nám stačí poslat zpět a my Vám ho samozřejmě obratem vyměníme.
    Tým SILVEGO

• Chybné informace na webu, přišlo mi špatné zboží

Nevěřte tomu, co vidíte na webu

Reakce obchodu SILVEGO

to nás samozřejmě velice mrzí. Informace na našich webových stránkách podléhají pečlivé kontrole, v tomto případě muselo dojít k nedopatření. Šperk k nám stačí poslat zpět a my Vám ho samozřejmě obratem vyměníme.

• zboží ma defekt.

je sice dodano zbozi,ale ma vadu na krase. Perla ma škrabance.

• kvalitní obal
    • rychlé vrácení peněz
    • vzhledem k nespokojenosti nabídka slevy na příští nákup, což ale nikdy nevyužiji
    • příšerná kvalita šperků
    • žádná kontrola šperku před odesláním nebo záměrně prodávané nejakostní zboží
    • špatně opracované stříbro, křivě zasazené kameny
    • neumožňují zaslat zboží např. na Zásilkovnu, jen ČP, PPL

Pokud chcete kvalitu, u Silvega ji nehledejte! Obchod používá zavádějící informace vzbuzující v zákazníkovi dojem, že prodává šperky s ČESKÝMI granáty, což není pravda.

Vážený pane,
    každý šperk v naší nabídce prochází kontrolou před zařazením do prodeje právě proto, aby se nejakostní zboží nedostalo k zákazníkovi.

Za pravostí kamenů a kovů si stojíme. Šperky s Českými granáty, které jste si vybral, jsou ručně vyráběny, proto lehké nerovnosti, ať už v usazení kamene, či zpracování, nepovažujeme za vadu. Netušíme, jak jste mohl vyhodnotit, že se nejedná o pravý granát, v tomto případě konkrétně o Český granát. V tomto případě si dovolíme tvrdit, že se jedná o zcela křivé, a ničím nepodložené tvrzení.

Samozřejmě bereme v potaz možnost, že zákazník nebude plně uspokojen každým šperkem, který si vyhlídne na eshopu. Proto se snažíme co nejrychleji vyhovět žádostem k odstoupení od smluv a v nejbližším možném termínu zasíláme kupní cenu zpět.

Co se týče zmínky o Zásilkovně - vzhledem k tomu, že jsme obchod s cennostmi, upřednostňujeme především Českou poštu, která jako jediná nabízí pojištění přepravy cenností (šperků) prostřednictvím "cenného psaní".

Děkujeme za pochopení
    Tým SILVEGO

• Som sklamana mala som inu predstavu o naušniciach

• nekvalitní zpracování šperku
    • zpětné zaslání pouze poštou a ne zrovna levné - cenné psaní
    • poplatek u zpětného zaslání - jako nějaká kompenzace práce ?!!!

• Jedny náušnice, květinky, nekvalitní. Okraj nezačičtěný, ostrý, zatrhává se oblečení, šála.

Koupila jsem 2x náušnice. 1x spokojenost, druhé nekvalitní.

Nausnice se zlomila pri prvni aplikaci do ucha

• vadné naušnice

S obchodem samotným jsem spokojena, bohuzel však kvalita zboží (provedení) je jinde nez na obrázku, který přívěsek prezentoval. (Vzhledem k cene se nevyplatí vracet.) Obchodu bych doporučila realističtejší prezentaci -( fotografie ), kde by byl kupující lépe seznámen se skutečným vzhledem nabízeného zboží.

Poté, co jsem zboží objednal mi obchod potvrdil přijetí objednávky a tím veškerá komunikace s obchodem skončila. Zboží nemám a netuším, zda někdy bude k dispozici.
    Wendy

Reakce obchodu SILVEGO

vážený zákazníku bohužel vaše stížnost je neopodstatněná.
    V košíku jste zvolil: platbu předem - převodem na bankovní účet.
    Instrukce k platbě jste obdržel E-mailem formou "potvrzení objednávky".
    Do dnešního dne jsme od vás žádnou platbu neobdrželi, tudíž nemůžeme zboží expedovat.
    Zboží které jste si objednal není z vaší strany stále zaplacené.
    Zkoušeli jsme vás kontaktovat telefonicky, ale nebyl jste k zastižení.
    Děkujeme za pochopení.

tým SPERKY-SILVEGO

Bylo mi doručeno něco jiného než jsem si objednával.

Nekvalitní zboží.
    Po prvním použití se mi náušnice rozpadly.
    Nevypadají že jsou ze stříbra.

Reakce obchodu SILVEGO

omlouváme se za komplikace.
    Samozřejmě vám obratem náušnice vyměníme za nové včetně přepravy zdarma.
    Prosím kontaktujte nás pro vyřešení reklamace.
    Děkujeme
    obchod sperky-silvego.cz

• JSOU NAFOCENÉ MNOHEM VĚTŠÍ NEŽ VE SKUTEČNOSTI JSOU .

DOBŘE SI ZJISTĚTE ŠÍŘKU A DÉLKU SAMOTNÉHO KAMENE A DÉLKU CELÉ NÁUŠNICE,ABY JSTE NEBYLI ZKLAMÁNÍ JAKO JÁ.POHLEDEM TO JSOU VELIKOSTI PRO HOLČIČKY,ZATO DOBŘE ČTYŘNÁSOBNĚ ZVĚTŠENĚ NAFOCENÉ.

Reakce obchodu SILVEGO

je nám líto že nejste spokojená s velikostí náušnic.
    V každém případě můžete využít možnost vrátit zboží a my vám pošleme peníze zpět poté co obdržíme vrácené zboží.

Co se týče zobrazení šperků a obecně parametrů pro obrázky, tak ty podléhají požadavkům porovnávačů zboží, jako je Heureka, Google a AMAZON.
    Jedním z požadavků je to, že zboží musí zabírat co nejvíce plochy obrázku. Jakmile je produkt na obrázku příliš malý, pak dojde k zablokování prodeje ze strany porovnávače. Proto jsou i drobné náušnice vyfoceny jakoby zvětšené.

Na druhou stranu máte v popisu uvedené velikosti v mm u každého šperku.
    A speciálně u náušnic LPS0591E je dokonce foto na uchu modelky. Lépe již zboží zobrazit nelze.

Děkujeme za pochopení.
    Internetové klenotnictví SPERKY-SILVEGO.CZ

Skvělá komunikace, rychlá doprava a nádherné zboží v dárkové krabičce.

Poměrně velký výběr, dobré ceny, ale kvalita nevyhovuje. Zapínání na náušnicích nevyhovující.

• Co se týče obchodu, vše v pořádku. Po týdenním nošení náramku se mi rozpadl. Musím jej nechat opravit. Jsem z kvality výrobku naštvaný.

Reakce obchodu SILVEGO

omlouváme se za problémy.
    Šperk prosím pošlete zpět.
    Reklamaci vyřídíme obratem k vaší spokojenosti.

Děkujeme za pochopení
    sperky-silvego.cz